Junior Arias
Colombia · Midfielder

Junior Arias

YAŞ28
BOY170
KİLO77
KULÜPPalmeiras
DOĞUM YERİQuibdó
LİGWorld Cup
BU SEZON5G · 2A
Gol40.25 / 90
Asist20.12 / 90
Şut291.80 / 90
Kilit pas201.24 / 90
Başarılı dripling231.43 / 90
Kazanılan ikili925.73 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %60 (1.24) Asist — %66 (0.12) Drible — %88 (1.43) Pas isabeti — %83 (%90) Top kapma — %59 (2.61) İkili mücadele — %38 (%47) 66 ORT. % 60 66 88 83 59 38
  • Kilit pas 1.24 %60
  • Asist 0.12 %66
  • Drible 1.43 %88
  • Pas isabeti %90 %83
  • Top kapma 2.61 %59
  • İkili mücadele %47 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1446 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Serie A2022 · Fluminense · 33 maç 9asist2.
5. CONMEBOL Libertadores2024 · Fluminense · 10 maç 3asist5.
5. CONMEBOL Libertadores2023 · Fluminense · 13 maç 3asist5.
6. Copa America2024 · Colombia · 6 maç 1asist6.
8. CONMEBOL Libertadores2026 · Palmeiras · 8 maç 3gol8.
8. Serie A2023 · Fluminense · 29 maç 6asist8.
25. Serie A2025 · Fluminense · 12 maç 4asist25.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL Recopa2024 · South-America
🏆 Carioca Série A2023 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2023 · South-America
🏆 Carioca Série A2022 · Brazil
🏆 Cuadrangular Bogota2020 · Colombia
🏆 Primera A2020 · Colombia
🥈 Carioca Série A2025 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World · 2nd Place
🥈 Superliga2020 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 17 G+A
2021 1 2022 17 2023 14 2024 11 2025 8 2026 7
GolAsist
2026/27 24 1.813 5 2 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 19 1.446 4 2 7.11
World CupColombia 5 367 1 0 7.18
Şut36%44 isabet
Kilit pas28
Drible29%54 başarı
İkili kazanılan115%49
Müdahale45
Faul2928 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11222 yedek
G+A / 900.35
Kart5
2025/26 42 2.725 3 5 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFluminense 12 1.098 1 4 7.34
Premier LeagueWolves 24 1.087 1 0 6.60
FIFA Club World CupFluminense 6 540 1 1 7.65
Şut31%39 isabet
Kilit pas63
Drible42%46 başarı
İkili kazanılan171%41
Müdahale57
Faul4854 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 113210 yedek
G+A / 900.26
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25 33 2.905 7 4 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFluminense 27 2.414 7 3 7.14
Copa AmericaColombia 6 491 0 1 6.90
Şut51%51 isabet
Kilit pas48
Drible53%46 başarı
İkili kazanılan206%46
Müdahale61
Faul4773 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11321 yedek
G+A / 900.34
Kart6
2023/24 30 2.460 7 7 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFluminense 30 2.460 7 7 7.10
Şut40%62 isabet
Kilit pas58
Drible71%59 başarı
İkili kazanılan212%50
Müdahale53
Faul4172 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 11264 yedek
G+A / 900.51
Kart51
2022/23 34 2.699 7 10 7.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFluminense 34 2.699 7 10 7.33
Şut30%50 isabet
Kilit pas74
Drible70%58 başarı
İkili kazanılan187%47
Müdahale50
Faul4655 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11313 yedek
G+A / 900.57
Kart5
2021/22 20 925 1 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFluminense 20 925 1 0 6.86
Şut10%30 isabet
Kilit pas13
Drible28%80 başarı
İkili kazanılan73%50
Müdahale23
Faul1614 kazanılan
İlk 11911 yedek
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL143 penaltı
İLK 118512 yedek girdi
KART10
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 3 %21
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 2 %14
  • 76-90+' 3 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 50 4-3-3 — 16 3-5-2 — 10 3-4-2-1 — 6 3-4-3 — 4 3-4-1-2 — 3 89 maç
  • 4-2-3-150%56
  • 4-3-316%18
  • 3-5-210%11
  • 3-4-2-16%7
  • 3-4-34%4
  • 3-4-1-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2026 Vasco DA GamaH 4-1 11 6.5
15.08.2026 FluminenseA 3-2 73 2 6.0
09.08.2026 InternacionalH 0-0 94 1 7.7
30.07.2026 VitoriaA 0-4 74 1 1 3 8.3
26.07.2026 Atletico-MGH 1-2 88 1 6 7.0
22.07.2026 CoritibaA 1-3 80 1 6.7
07.07.2026 SwitzerlandA 0-0 49 7.0
04.07.2026 GhanaH 1-0 73 1 1 8.0
27.06.2026 PortugalH 0-0 76 3 7.0
24.06.2026 Congo DRH 1-0 77 2 7.3
18.06.2026 UzbekistanA 1-3 92 1 6.6
24.05.2026 FlamengoA 0-3 75 1 6.2
17.05.2026 CruzeiroH 1-1 90 1 7.3
10.05.2026 RemoA 1-1 82 6.9
02.05.2026 SantosH 1-1 90 3 6.9
26.04.2026 RB BragantinoA 0-1 86 6.9
19.04.2026 Atletico ParanaenseH 1-0 83 1 6.6
05.04.2026 BahiaA 1-2 60 1 1 7.3
03.04.2026 GremioH 2-1 84 1 7.2
22.03.2026 Sao PauloA 0-1 100 1 2 7.2
18.03.2026 BotafogoH 2-1 85 1 4 8.2
15.03.2026 MirassolH 1-0 70 1 7.6
12.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1 90 7.2
26.02.2026 FluminenseH 2-1 31 1 7.3
31.01.2026 BournemouthH 0-2 9 6.3
24.01.2026 Manchester CityA 2-0 45 6.5
18.01.2026 NewcastleH 0-0 26 6.7
07.01.2026 EvertonA 1-1 45 6.2
03.01.2026 West HamH 3-0 90 1 1 6.9
30.12.2025 Manchester UnitedA 1-1 89 6.7
27.12.2025 LiverpoolA 2-1 11 6.5
20.12.2025 BrentfordH 0-2 7
13.12.2025 ArsenalA 2-1 10 6.5
08.12.2025 Manchester UnitedH 1-4 15 6.3
03.12.2025 Nottingham ForestH 0-1 81 1 6.7
30.11.2025 Aston VillaA 1-0 87 6.5
22.11.2025 Crystal PalaceH 0-2 15 1 6.3
08.11.2025 ChelseaA 3-0
01.11.2025 FulhamA 3-0 45 6.6
26.10.2025 BurnleyH 2-3 68 2 6.7
18.10.2025 SunderlandA 2-0 77 7.2
05.10.2025 BrightonH 1-1 90 2 6.9
27.09.2025 TottenhamA 1-1 89 1 6.6
20.09.2025 LeedsH 1-3 18 6.9
13.09.2025 NewcastleA 1-0 24 6.2
30.08.2025 EvertonH 2-3 64 1 7.2
23.08.2025 BournemouthA 1-0 56 1 6.6
16.08.2025 Manchester CityH 0-4 26 6.2
17.07.2025 CruzeiroH 0-2 90 2 7.6
08.07.2025 ChelseaH 0-2 90 6.9
04.07.2025 Al-Hilal Saudi FCH 2-1 90 6.9
30.06.2025 InterA 0-2 90 3 8.0
25.06.2025 Mamelodi SundownsAC 0-0 90 1 7.6
21.06.2025 Ulsan Hyundai FCH 4-2 90 1 1 2 9.2
17.06.2025 Borussia DortmundH 0-0 90 3 7.3
01.06.2025 InternacionalA 0-2 96 1 1 6.9
24.05.2025 Vasco DA GamaH 2-1 90 1 7.3
18.05.2025 JuventudeA 1-1 90 1 6.9
11.05.2025 Atletico-MGA 3-2 97 6.3
03.05.2025 Sport RecifeH 2-1 90 2 1 8.2
ŞUT55
GOL5
xG6.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
57' · xG 0.077 48' · xG 0.06 79' · xG 0.033 4' · xG 0.573 · GOL 76' · xG 0.824 45' · xG 0.04 10' · xG 0.055 49' · xG 0.697 64' · xG 0.056 7' · xG 0.328 45' · xG 0.044 38' · xG 0.019 56' · xG 0.314 44' · xG 0.03 31' · xG 0.039 4' · xG 0.042 90' · xG 0.042 46' · xG 0.13 53' · xG 0.131 · GOL 45' · xG 0.03 26' · xG 0.044 13' · xG 0.015 8' · xG 0.038 6' · xG 0.078 · GOL 15' · xG 0.042 82' · xG 0.044 70' · xG 0.029 63' · xG 0.015 24' · xG 0.044 64' · xG 0.176 17' · xG 0.032 85' · xG 0.161 50' · xG 0.018 32' · xG 0.058 87' · xG 0.053 42' · xG 0.044 38' · xG 0.518 42' · xG 0.022 · GOL 8' · xG 0.021 34' · xG 0.035 56' · xG 0.027 27' · xG 0.033 81' · xG 0.015 69' · xG 0.017 57' · xG 0.101 54' · xG 0.397 39' · xG 0.014 34' · xG 0.096 70' · xG 0.073 · GOL 58' · xG 0.233 51' · xG 0.038 45' · xG 0.042 62' · xG 0.034 36' · xG 0.039 36' · xG 0.068
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 30 (%55) Serbest vuruş — 8 (%15) Açık oyun — 8 (%15) Kontra atak — 6 (%11) Korner — 3 (%5) 55 şut
  • Asist sonrası30%55
  • Serbest vuruş8%15
  • Açık oyun8%15
  • Kontra atak6%11
  • Korner3%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%67) Sol ayak — 15 (%27) Kafa — 2 (%4) Diğer — 1 (%2) 55 şut
  • Sağ ayak37%67
  • Sol ayak15%27
  • Kafa2%4
  • Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR55 şut
1-15' — 9 16-30' — 4 31-45' — 16 46-60' — 12 61-75' — 7 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 31-45'
  • 1-15' 9 %16
  • 16-30' 4 %7
  • 31-45' 16 %29
  • 46-60' 12 %22
  • 61-75' 7 %13
  • 76-90+' 7 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 183 maç
Palmeiras 19maç 2026
Colombia 11maç 2024–2026
Fluminense 129maç 2021–2025
Wolves 24maç 2025
Patriotas 2017–2019
Llaneros 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-24 Fluminense Wolves
2021-08-18 Santa Fe Fluminense
2021-01-01 America de Cali Santa Fe
2019-12-10 Patriotas America de Cali
2019-01-01 Llaneros Patriotas
2018-01-01 Patriotas Llaneros
2017-04-01 Club Tijuana Patriotas
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1026 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.9Serie A 2026
PERFORMANS50.91026 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİYükselişte+15.1
ROL UYUMU2026
İleri sekiz 72.5
Box-to-box orta saha 69.7
Top kapan ön libero 66.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %81
Dakika %88
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %76
Dakika %89
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 76.8 76 100
Kilit pas / 90 1.49 1.8 83
Performans skoru 50.9 76 67
Ortalama rating 7.14 7.2 99
Müdahale / 90 1.67 1.8 93
Gol / 90 0.26 0.22 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +15.1.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam