Joaquín Piquerez Moreira
Uruguay · Defender

Joaquín Piquerez Moreira

YAŞ27
BOY184
KİLO81
KULÜPPalmeiras
DOĞUM YERİMontevideo
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 4A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 109 defanslar
Müdahale — %72 (1.87) Pas arası — %21 (0.73) Blok — %13 (0.21) İkili mücadele — %15 (%49) Pas isabeti — %56 (%86) Faul (az iyi) — %91 (0.52) 45 ORT. % 72 21 13 15 56 91
  • Müdahale 1.87 %72
  • Pas arası 0.73 %21
  • Blok 0.21 %13
  • İkili mücadele %49 %15
  • Pas isabeti %86 %56
  • Faul (az iyi) 0.52 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 867 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Serie A2026 · Palmeiras · 11 maç 4asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Paulista A1None · Brazil
🏆 CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆 CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆 Supercopa do BrasilNone · Brazil
🏆 Serie ANone · Brazil
🏆 Paulista A12024 · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2023 · Brazil
🏆 Serie A2023 · Brazil
🏆 Paulista A12023 · Brazil
🏆 Paulista A12022 · Brazil
🏆 Serie A2022 · Brazil
🏆 CONMEBOL Recopa2022 · South America
🏆 CONMEBOL Libertadores2021 · South America
🥈 Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈 Liga AUFNone · Uruguay · 2nd Place
🥈 Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈 Paulista A12025 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2024 · Brazil · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 Liga AUF2017 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
2021 1 2022 2 2023 8 2024 2 2025 7 2026 4
GolAsist
2026/27 16 867 0 4 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupUruguay 3 0 0 0
Serie APalmeiras 13 867 0 4 6.78
Şut5%40 isabet
Kilit pas10
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan34%49
Müdahale18
Faul510 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11106 yedek
G+A / 900.42
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26 46 3.330 4 3 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 34 2.484 3 1 7.07
CONMEBOL LibertadoresPalmeiras 8 456 1 2 7.40
FIFA Club World CupPalmeiras 4 390 0 0 7.47
Şut37%38 isabet
Kilit pas47
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan139%58
Müdahale72
Faul1523 kazanılan
Penaltı31 kaçan
İlk 11379 yedek
G+A / 900.19
Kart42
2024/25 17 1.318 2 0 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 17 1.318 2 0 7.18
Şut22%32 isabet
Kilit pas19
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan67%59
Müdahale27
Faul1019 kazanılan
Penaltı1
İlk 11152 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2023/24 30 2.565 3 5 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 30 2.565 3 5 6.97
Şut22%32 isabet
Kilit pas28
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan105%50
Müdahale41
Faul1423 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.28
Kart5
2022/23 28 2.239 0 2 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 28 2.239 0 2 7.03
Şut15%33 isabet
Kilit pas21
Drible17%41 başarı
İkili kazanılan115%51
Müdahale58
Faul2222 kazanılan
İlk 11262 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2021/22 13 989 0 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 13 989 0 1 6.79
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan50%56
Müdahale19
Faul316 kazanılan
İlk 11103 yedek
G+A / 900.09
TOPLAM GOL84 penaltı
İLK 116815 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 3-4-2-1 — 19 4-4-2 — 8 3-4-3 — 5 4-3-3 — 4 3-1-4-2 — 3 76 maç
  • 4-2-3-137%49
  • 3-4-2-119%25
  • 4-4-28%11
  • 3-4-35%7
  • 4-3-34%5
  • 3-1-4-23%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
15.08.2026 FluminenseA 3-2 45 1 6.2
09.08.2026 InternacionalHC 0-0 94 6.7
30.07.2026 VitoriaA 0-4 88 1 6.5
26.07.2026 Atletico-MGH 1-2 78 0 6.7
22.07.2026 CoritibaA 1-3 90 1 6.6
27.06.2026 SpainH 0-1
21.06.2026 Cape Verde IslandsH 2-2
15.06.2026 Saudi ArabiaA 1-1
22.03.2026 Sao PauloA 0-1 100 6.9
18.03.2026 BotafogoH 2-1
15.03.2026 MirassolH 1-0 20 7.0
12.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1
26.02.2026 FluminenseH 2-1 90 1 6.9
13.02.2026 InternacionalA 1-3 89 1 7.5
05.02.2026 VitoriaH 5-1 90 1 2 7.3
28.01.2026 Atletico-MGA 2-2 83 1 6.3
04.12.2025 Atletico-MGA 0-3 45 5.9
26.11.2025 GremioA 3-2
23.11.2025 FluminenseH 0-0 90 1 7.2
19.11.2025 VitoriaH 0-0
09.11.2025 MirassolA 2-1 96 6.9
07.11.2025 SantosH 2-0 90 1 7.7
02.11.2025 JuventudeA 0-2
19.10.2025 FlamengoA 3-2 90 7.2
15.10.2025 RB BragantinoH 5-1 93 3 7.3
11.10.2025 JuventudeH 4-1 90 2 7.3
05.10.2025 Sao PauloA 2-3 65 1 6.2
01.10.2025 Vasco DA GamaH 3-0 90 7.9
28.09.2025 BahiaA 1-0 29 6.3
21.09.2025 Fortaleza ECH 4-1
13.09.2025 InternacionalH 4-1 90 6.9
31.08.2025 CorinthiansA 1-1 90 1 6.6
25.08.2025 Sport RecifeH 3-0 89 2 7.3
22.08.2025 UniversitarioH 0-0 18 6.7
17.08.2025 BotafogoA 0-1 90 6.9
15.08.2025 UniversitarioA 0-4 90 1 2 8.0
10.08.2025 CearaH 2-1 90 1 7.7
03.08.2025 VitoriaA 2-2 27 1 1 7.3
27.07.2025 GremioH 1-0 90 7.5
20.07.2025 Atletico-MGH 3-2 90 1 7.2
16.07.2025 MirassolH 1-1 90 6.6
28.06.2025 BotafogoH 1-0 120 7.9
24.06.2025 Inter MiamiA 2-2 90 1 6.6
19.06.2025 Al AhlyH 2-0 90 1 7.7
15.06.2025 FC PortoH 0-0 90 1 7.7
01.06.2025 CruzeiroA 2-1 90 1 6.6
29.05.2025 Sporting CristalH 6-0
25.05.2025 FlamengoH 0-2 90 2 6.9
18.05.2025 RB BragantinoA 1-2 96 1 6.6
15.05.2025 BolívarH 2-0 73 1 3 7.3
11.05.2025 Sao PauloH 1-0 99 6.9
08.05.2025 Cerro PortenoA 0-2
04.05.2025 Vasco DA GamaA 0-1 90 3 7.2
27.04.2025 BahiaH 0-1 90 7.3
24.04.2025 BolívarA 2-3 90 1 7.3
20.04.2025 Fortaleza ECA 1-2 90 7.3
16.04.2025 InternacionalA 0-1 90 2 7.2
12.04.2025 CorinthiansH 2-0 90 1 1 7.7
10.04.2025 Cerro PortenoH 1-0 90 1 7.2
06.04.2025 Sport RecifeA 1-2 45 1 2 7.2
ŞUT7
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
44' · xG 0.015 61' · xG 0.047 65' · xG 0.029 60' · xG 0.034 29' · xG 0.034 37' · xG 0.019 11' · xG 0.18
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%57) Taç sonrası — 1 (%14) Açık oyun — 1 (%14) Serbest vuruş — 1 (%14) 7 şut
  • Asist sonrası4%57
  • Taç sonrası1%14
  • Açık oyun1%14
  • Serbest vuruş1%14
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 6 (%86) Sağ ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sol ayak6%86
  • Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 2 %29
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 150 maç
Palmeiras 147maç 2021–2026
Uruguay 3maç 2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-01 Penarol Palmeiras € 3.2M
2021-07-31 Peñarol Palmeiras €3.20m
2020-01-14 River Plate Peñarol €270k
2020-01-14 CA River Plate Penarol € N/A
2019-07-01 Defensor SC River Plate free transfer
2019-06-24 Defensor Sporting CA River Plate
2017-02-01 Fiorentina Defensor Sporting
2017-01-01 Defensor SC U19 Defensor SC -
2016-07-26 Defensor Sporting Fiorentina
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 FIFA Club World Cup2025 · Palmeiras 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2484 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.0Serie A 2025
PERFORMANS59.52484 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.1
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 55.2
Ofansif bek 55.0
Defansif bek 53.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %58
Dakika %92
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %61
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.98 7.1 98
Performans skoru 62.5 74 84
Müdahale / 90 2.48 3 83
İkili mücadele kazanma 62.79 62 100
Pas arası / 90 0.95 2.2 43
Blok / 90 0.19 1.2 16
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.1.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam