Panama · Defender
Nicolas David Andrade
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut41.80 / 90
Kilit pas31.35 / 90
Başarılı dripling20.90 / 90
Kazanılan ikili83.60 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 0.90 %14
- Pas arası 2.70 %95
- Blok 0.45 %56
- İkili mücadele %44 %7
- Pas isabeti %78 %19
- Faul (az iyi) 0.90 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 200 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Bundesliga2026 · Lask Linz · 3 maç
1gol19.
1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Concacaf Nations League2024/2025 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2023 USA · Nc-America · 2nd Place
🥈
Cup2020/2021 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2018/2019 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
389
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan18%46
Müdahale5
Faul41 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
31
2.697
1
3
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%24 isabet
Kilit pas34
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan147%53
Müdahale58
Faul1516 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11301 yedek
G+A / 900.13
Kart1
Kaptan3maçta
2023/24
6
464
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan31%61
Müdahale16
Faul24 kazanılan
İlk 1151 yedek
2021/22
26
1.045
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan66%47
Müdahale27
Faul142 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111214 yedek
Kart4
2020/21
6
352
0
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan31%67
Müdahale18
Faul21 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.51
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111714 yedek girdi
KART5
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%48
- 4-3-36%22
- 4-4-24%15
- 3-5-22%7
- 3-1-4-21%4
- 3-4-1-21%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | CelticH | 5-1 | 120 | 3 | 7.2 | ||
| 19.08.2026 | CelticA | 3-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 27.06.2026 | EnglandH | 0-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 23.06.2026 | CroatiaH | 0-1 | 49 | – | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | GhanaA | 1-0 | 51 | – | 7.5 | ||
| 17.05.2026 | Austria ViennaA | 0-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 10.05.2026 | Red Bull SalzburgH | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 04.05.2026 | Rapid ViennaH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | TSV HartbergA | 1-5 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | Sturm GrazA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | Sturm GrazH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.04.2026 | Red Bull SalzburgA | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Austria ViennaH | 4-1 | 87 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 22.03.2026 | Rapid ViennaAC | 4-2 | 90 | 1 | – | 6.5 | |
| 13.03.2026 | TSV HartbergHC | 0-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 08.03.2026 | Wolfsberger ACH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | Austria ViennaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 14.02.2026 | RiedA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 07.02.2026 | WSG WattensH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 13.12.2025 | Grazer AKA | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.12.2025 | TSV HartbergA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 30.11.2025 | Rapid ViennaH | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.11.2025 | SCR AltachH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 01.11.2025 | FC BW LinzA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.10.2025 | Grazer AKH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.10.2025 | Rapid ViennaA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 05.10.2025 | TSV HartbergH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.09.2025 | Wolfsberger ACA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | FC BW LinzH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | RiedHC | 1-3 | 90 | 4 | 6.0 | ||
| 23.08.2025 | Red Bull SalzburgA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Austria ViennaH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | WSG WattensA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.08.2025 | Sturm GrazH | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.12.2023 | ToulouseH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2023 | LiverpoolA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2023 | Union St. GilloiseH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2023 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2023 | ToulouseA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2023 | LiverpoolH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.05.2022 | RB LeipzigH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.05.2022 | Vfl BochumA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | Hertha BerlinH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | 1.FC KölnA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2022 | Bayern MunichH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | VfL WolfsburgA | 4-0 | 25 | 1 | 6.3 | ||
| 02.04.2022 | VfB StuttgartH | 1-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 19.03.2022 | FSV Mainz 05A | 4-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.03.2022 | Borussia DortmundA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2022 | FC AugsburgH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.02.2022 | Bayer LeverkusenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2022 | Eintracht FrankfurtA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.01.2022 | SpVgg Greuther FurthH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.01.2022 | SC FreiburgA | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.12.2021 | RB LeipzigA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2021 | Vfl BochumH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.12.2021 | Hertha BerlinA | 2-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 04.12.2021 | 1.FC KölnH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT33
GOL1
xG2.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%3.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%39
- Korner8%24
- Açık oyun7%21
- Taç sonrası4%12
- Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak25%76
- Kafa6%18
- Sağ ayak2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 5 %15
- 16-30' 5 %15
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 3 %9
- 61-75' 5 %15
- 76-90+' 11 %33
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Arm. Bielefeld
→
LASK
€500k
Arm. Bielefeld
→
LASK
€500k
2022-07-01
LASK
→
Arm. Bielefeld
€1.25m
LASK
→
Arm. Bielefeld
€1.25m
2022-06-30
Arm. Bielefeld
→
LASK
End of loan
Arm. Bielefeld
→
LASK
End of loan
2021-08-31
LASK
→
Arm. Bielefeld
loan transfer
LASK
→
Arm. Bielefeld
loan transfer
2020-07-01
Juniors OÖ
→
LASK
-
Juniors OÖ
→
LASK
-
2018-07-01
Querétaro II
→
Juniors OÖ
free transfer
Querétaro II
→
Juniors OÖ
free transfer
2018-01-01
Toluca U20
→
Querétaro II
free transfer
Toluca U20
→
Querétaro II
free transfer
2017-09-06
San Francisco
→
Toluca U20
free transfer
San Francisco
→
Toluca U20
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2697 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.2Bundesliga 2025
PERFORMANS69.92697 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
88.6
Defansif bek
88.0
Klasik stoper
86.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%74
Dakika
%93
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%87
Dakika
%95
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.83
62
88
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
69.9
76
92
İkili mücadele kazanma
53.45
64
84
Müdahale / 90
1.94
2.2
88
Ortalama rating
7.3
7.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Malo GustoChelsea · 22
%95
2gol
3asist
71scout
Premier League
Ben WhiteArsenal · 28
%86
0gol
1asist
48scout
€30.00M
Premier League
Ricardo ChávezMonterrey · 31
%80
2gol
3asist
60scout
Liga MX
Jonathan GómezAlbacete · 22
%79
2gol
1asist
77scout
€800K
Segunda División
George ThomasonWrexham · 24
%77
2gol
4asist
66scout
Championship
Diego SosaTigre · 28
%75
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Alejandro MayorgaFC Juarez · 28
%69
0gol
3asist
64scout
Liga MX
MatheuzinhoCorinthians · 25
%60
2gol
3asist
69scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

