LİGFriendlies
BU SEZON0G · 1A
Asist10.53 / 90
Kilit pas31.58 / 90
Başarılı dripling10.53 / 90
Kazanılan ikili105.26 / 90
Rating7.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.530.12
Kilit pas
1.580.99
Başarılı dripling
0.530.37
Kazanılan ikili
5.264.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2024 · World
🏆
Community Shield2023/2024 · England
🏆
MLS All-Star2023 · World
🏆
Emirates Cup2023 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🥈
Premier League2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Championship2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
2
171
0
1
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%71
Müdahale2
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
G+A / 900.53
2025/26
42
1.336
0
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas14
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan52%48
Müdahale20
Faul128 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111626 yedek
G+A / 900.13
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
29
1.558
0
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas13
İkili kazanılan53%45
Müdahale24
Faul157 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111712 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2023/24
47
3.747
4
5
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas41
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan129%52
Müdahale57
Faul2815 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11425 yedek
G+A / 900.22
Kart10
2022/23
47
3.467
2
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas28
Drible9%35 başarı
İkili kazanılan145%53
Müdahale68
Faul2932 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11398 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2021/22
34
2.880
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas14
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan141%59
Müdahale44
Faul1927 kazanılan
İlk 11322 yedek
Kart3
2020/21
37
3.201
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas8
Drible24%75 başarı
İkili kazanılan131%50
Müdahale49
Faul309 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11361 yedek
Kart51
TOPLAM GOL8
İLK 1115244 yedek girdi
KART26
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %50
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3123%64
- 4-2-3-147%25
- 4-4-1-18%4
- 4-4-27%4
- 3-4-1-23%2
- 4-1-4-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 21.08.2026 | CoventryH | 3-0 | 83 | 1 | – | 7.6 | |
| 10.05.2026 | West HamA | 0-1 | 28 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2026 | Atletico MadridH | 1-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | FulhamH | 3-0 | 83 | – | 7.0 | ||
| 29.04.2026 | Atletico MadridA | 1-1 | 86 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | NewcastleH | 1-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Manchester CityA | 2-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 15.04.2026 | Sporting CPH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | BournemouthH | 1-2 | 76 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2026 | Sporting CPA | 0-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | EvertonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | WolvesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2026 | BrentfordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | SunderlandH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | LeedsA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Kairat AlmatyHC | 3-2 | 80 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-3 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | InterA | 1-3 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 96 | 1 | 6.6 | ||
| 08.01.2026 | LiverpoolH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | BournemouthA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2025 | Aston VillaH | 4-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | WolvesH | 2-1 | 31 | – | 6.7 | ||
| 10.12.2025 | Club Brugge KVA | 0-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.11.2025 | ChelseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | Bayern MünchenH | 3-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | TottenhamH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | SunderlandA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | Slavia PrahaA | 0-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | BurnleyA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Crystal PalaceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | Atletico MadridH | 4-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | FulhamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | West HamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Olympiakos PiraeusH | 2-0 | 58 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | NewcastleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Manchester CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | SouthamptonA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 18.05.2025 | NewcastleH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.05.2025 | LiverpoolA | 2-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 07.05.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | BournemouthH | 1-2 | 86 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | IpswichA | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 16.04.2025 | Real MadridA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | Real MadridH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | EvertonA | 1-1 | 61 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | ChelseaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | PSV EindhovenH | 2-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | PSV EindhovenA | 1-7 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 26.02.2025 | Nottingham ForestA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | West HamH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.9 |
ŞUT6
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%50
- Taç sonrası1%17
- Kontra atak1%17
- Korner1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%67
- Sol ayak2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 3 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI918 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR918
- Pas663%75
- Top kazanma41%5
- Uzaklaştırma35%4
- Top teması34%4
- Hava topu33%4
- Bloke edilen pas20%2
- Müdahale18%2
- Faul15%2
- Pas arası14%2
- İkili mücadele9%1
PİYASA DEĞERİ€30.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ34
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 238 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-05-31
Newport County
→
Brighton U23
End of loan
Newport County
→
Brighton U23
End of loan
2015-01-01
Brighton U18
→
Brighton U21
-
Brighton U18
→
Brighton U21
-
2014-07-01
Southampton Aca
→
Brighton U18
free transfer
Southampton Aca
→
Brighton U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
20 maç
03.2026
DarbeKadroda yok
1 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
03.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2025
WoundKadroda yok
2 maç
10.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 726 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.8Premier League 2025
PERFORMANS58.9726 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
65.4
Ayağı iyi stoper
64.6
Klasik stoper
64.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%61
Dakika
%41
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%60
Dakika
%66
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
43.14
42
100
Performans skoru
58.9
74
80
İkili mücadele kazanma
53.03
58
91
Müdahale / 90
1.74
3
58
Dakika güvenliği
36.8
80
46
Pas arası / 90
0.99
1.9
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Philipp TreuSC Freiburg · 25
%95
0gol
1asist
63scout
€10.00M
UEFA Europa League
Lucas AlcazarCastellón · 23
%85
1gol
2asist
75scout
€800K
Segunda División
Maxime BusiReims · 26
%81
0gol
1asist
64scout
Ligue 2
Uzeyir ErgunYeni Çorumspor · 33
%73
0gol
2asist
59scout
1. Lig
Andrés AndradeLask Linz · 27
%65
1gol
3asist
74scout
€2.50M
Bundesliga
Alan NúñezNacional · 21
%61
1gol
2asist
68scout
Primeira Liga
Dembo SyllaRED Star FC 93 · 23
%60
0gol
4asist
72scout
€1.50M
Ligue 2
Alejandro MayorgaFC Juarez · 28
%60
0gol
3asist
64scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Leeds
Peterborough