Brazil · Attacker
Francisco Anderson de Jesus dos Santos
LİGEmirates Cup
BU SEZON5G · 0A
Gol30.64 / 90
Asist00.00 / 90
Şut143.01 / 90
Kilit pas20.43 / 90
Başarılı dripling71.50 / 90
Kazanılan ikili204.30 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.641.27
Asist
0.000.00
Şut
3.013.80
Kilit pas
0.431.90
Başarılı dripling
1.502.54
Kazanılan ikili
4.306.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
League Cup2024 · Arsenal · 4 maç
4gol2.
8.
UEFA Champions League2023 · Arsenal · 8 maç
3asist8.
10.
Premier League2021 · Manchester City · 28 maç
8asist10.
14.
Premier League2022 · Arsenal · 26 maç
11gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2024 · World
🏆
Community Shield2023/2024 · England
🏆
Emirates Cup2023 · World
🏆
MLS All-Star2023 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Premier League2021/2022 · England
🏆
Premier League2020/2021 · England
🏆
League Cup2020/2021 · England
🏆
CONMEBOL Copa America2019 Brazil · South-America
🏆
Community Shield2019/2020 · England
🏆
League Cup2019/2020 · England
🏆
Premier League2018/2019 · England
🏆
Community Shield2018/2019 · England
🏆
FA Cup2018/2019 · England
🏆
League Cup2018/2019 · England
🏆
Premier League2017/2018 · England
🏆
League Cup2017/2018 · England
🏆
Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World
🏆
Serie A2016 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2015 · Brazil
🥈
Premier League2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America · 2nd Place
🥈
Community Shield2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈
FIFA U20 World Cup2015 New Zealand · World · 2nd Place
🥈
Paulista A12015 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 21 G+A
GolAsist
2025/26
34
561
5
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%70 isabet
Kilit pas5
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan30%35
Müdahale4
Faul123 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11430 yedek
G+A / 900.8
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
24
887
3
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas13
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan55%39
Müdahale17
Faul2011 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11915 yedek
G+A / 900.41
Kart5
Kaptan2maçta
2023/24
38
1.912
8
8
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%51 isabet
Kilit pas37
Drible45%51 başarı
İkili kazanılan139%43
Müdahale32
Faul3438 kazanılan
Ofsayt17
İlk 112117 yedek
G+A / 900.75
Kart8
2022/23
34
2.409
11
7
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut69%59 isabet
Kilit pas42
Drible56%49 başarı
İkili kazanılan215%43
Müdahale40
Faul4871 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı1
İlk 11286 yedek
G+A / 900.67
Kart7
Kaptan1maçta
2021/22
43
2.234
12
9
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%62 isabet
Kilit pas41
Drible58%67 başarı
İkili kazanılan133%46
Müdahale23
Faul3529 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 112419 yedek
G+A / 900.85
Kart4
2020/21
41
2.333
11
4
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%53 isabet
Kilit pas35
Drible57%65 başarı
İkili kazanılan153%46
Müdahale20
Faul2953 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112417 yedek
G+A / 900.58
Kart3
TOPLAM GOL472 penaltı
İLK 118677 yedek girdi
KART22
VAR8onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR47 gol
- 1-15' 8 %17
- 16-30' 7 %15
- 31-45' 9 %19
- 46-60' 10 %21
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 9 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3124%76
- 4-2-3-128%17
- 4-4-28%5
- 3-1-4-21%1
- 3-4-31%1
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar19aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Paris Saint GermainA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Crystal PalaceAC | 1-2 | 75 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 18.05.2026 | BurnleyH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2026 | Atletico MadridH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | FulhamH | 3-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 29.04.2026 | Atletico MadridA | 1-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | NewcastleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Manchester CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2026 | Sporting CPH | 0-0 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | BournemouthH | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 07.04.2026 | Sporting CPA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | EvertonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | BrightonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | ChelseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | TottenhamA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | WolvesA | 2-2 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 12.02.2026 | BrentfordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | SunderlandH | 3-0 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | LeedsA | 0-4 | 10↑ | 1 | 3 | 6.7 | |
| 28.01.2026 | Kairat AlmatyH | 3-2 | 3↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-3 | 58 | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | InterA | 1-3 | 75 | 2 | 2 | 7.7 | |
| 17.01.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 39↑ | 1 | 6.2 | ||
| 08.01.2026 | LiverpoolH | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | BournemouthA | 2-3 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 30.12.2025 | Aston VillaH | 4-1 | 13↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.12.2025 | BrightonH | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | EvertonA | 0-1 | 25↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | WolvesH | 2-1 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.12.2025 | Club Brugge KVA | 0-3 | 28↑ | 3 | 6.7 | ||
| 03.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | ChelseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | BrightonA | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 01.01.2025 | BrentfordA | 1-3 | 89 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 27.12.2024 | IpswichH | 1-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2024 | Crystal PalaceA | 1-5 | 86 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 14.12.2024 | EvertonH | 0-0 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.12.2024 | MonacoH | 3-0 | 73 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 08.12.2024 | FulhamA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 04.12.2024 | Manchester UnitedH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | West HamA | 2-5 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.11.2024 | Sporting CPA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Nottingham ForestH | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | ChelseaA | 1-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 06.11.2024 | InterA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | NewcastleA | 1-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 27.10.2024 | LiverpoolH | 2-2 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.10.2024 | Shakhtar DonetskHC | 1-0 | 68 | 1 | 7.3 | ||
| 19.10.2024 | BournemouthA | 2-0 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | SouthamptonH | 3-1 | 60 | 2 | 7.2 | ||
| 01.10.2024 | Paris Saint GermainH | 2-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | LeicesterH | 4-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 22.09.2024 | Manchester CityA | 2-2 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 19.09.2024 | AtalantaAC | 0-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | TottenhamA | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | WolvesH | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | EvertonH | 2-1 | 12↑ | – | 7.3 | ||
| 12.05.2024 | Manchester UnitedA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 |
ŞUT19
GOL3
xG2.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%58
- Kontra atak2%11
- Açık oyun2%11
- Duran top2%11
- Korner2%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%63
- Kafa5%26
- Sol ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 12 %63
AKSİYON HARİTASI195 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %69
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR195
- Pas87%48
- Hava topu19%10
- Top teması19%10
- Faul14%8
- Çalım10%6
- Top kaptırma8%4
- Uzaklaştırma8%4
- Kurtarılan şut7%4
- Top kazanma5%3
- Direkten dönen4%2
PİYASA DEĞERİ€20.00M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ76
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 214 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-01-01
Palmeiras U17
→
Palmeiras
-
Palmeiras U17
→
Palmeiras
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Transfer negotiationsKadroda yok
1 maç
08.2026
Transfer negotiationsŞüpheli
1 maç
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
51 maç
09.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
2 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
1 maç
08.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
08.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2024
SakatlıkŞüpheli
4 maç
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
03.2023
ConvalescenceŞüpheli
1 maç
03.2023
ConvalescenceKadroda yok
1 maç
03.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2022
DinlenmeKadroda yok
1 maç
04.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Copa America2021 · Brazil
1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 419 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.2Premier League 2025
PERFORMANS76.7419 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
78.1
İçe kat eden kanat
71.5
Pivot forvet
69.2
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%98
Dakika
%40
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%94
Dakika
%61
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
76.7
78
98
Gol / 90
0.64
0.65
98
Tahmini xG / 90
0.585
0.48
100
Şut / 90
3.01
3.4
88
İsabetli şut / 90
2.15
1.8
100
Şut isabeti
71.43
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kelvin BoatengAustria Vienna · 25
%95
4gol
0asist
63scout
Bundesliga
Joel GrodowskiArminia Bielefeld · 28
%85
12gol
2asist
75scout
€750K
2. Bundesliga
Stefano MarinoSC Paderborn 07 · 21
%80
6gol
1asist
85scout
€600K
2. Bundesliga
Hafiz Umar IbrahimReims · 20
%77
6gol
1asist
78scout
Ligue 2
William GomesFC Porto · 19
%76
6gol
0asist
72scout
€20.00M
Primeira Liga
Shio Fukuda Karlsruher SC · 21
%75
6gol
0asist
72scout
€3.00M
2. Bundesliga
Jona NiemiecOdense · 24
%70
5gol
2asist
73scout
Superliga
Karim KonatéRed Bull Salzburg · 21
%60
7gol
0asist
75scout
€12.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


