Jona Niemiec
Germany · Attacker

Jona Niemiec

YAŞ24
BOY188
KİLO85
KULÜPOdense
DOĞUM YERİLüdenscheid
LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Şut32.57 / 90
Kilit pas32.57 / 90
Kazanılan ikili43.43 / 90
Rating6.25
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2023 0 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 2 105 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaOdense 2 105 0 0 6.25
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan4%44
Müdahale2
İlk 1111 yedek
2025/26 27 952 5 2 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaFortuna Düsseldorf 1 0 0 0
DFB PokalFortuna Düsseldorf 1 0 0 0
SuperligaOdense 25 952 5 2 6.64
Şut29%41 isabet
Kilit pas7
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan53%40
Müdahale14
Faul1912 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111017 yedek
G+A / 900.66
Kart2
2023/24 2 53 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFortuna Dusseldorf 2 53 0 0 6.25
Şut2%100 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%26
Müdahale2
Faul4
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 111219 yedek girdi
KART2
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 15 3-4-1-2 — 8 4-2-2-2 — 2 4-2-3-1 — 2 4-5-1 — 2 4-3-1-2 — 1 30 maç
  • 4-4-215%50
  • 3-4-1-28%27
  • 4-2-2-22%7
  • 4-2-3-12%7
  • 4-5-12%7
  • 4-3-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
2 M. McCoyM. McCoy 1 N. GanausN. Ganaus 1 M. EjdumM. Ejdum Niemiec 4
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 J. GrotJ. Grot 1 N. GanausN. Ganaus Niemiec 2
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.08.2026 SonderjyskeH 1-0 31 1 6.2
24.07.2026 ViborgA 1-0 74 2 6.3
17.05.2026 VejleH 0-1 60 1 6.0
11.05.2026 Randers FCA 2-2 31 6.3
03.05.2026 SilkeborgH 2-3 62 1 3 6.2
26.04.2026 FC FredericiaA 0-2 60 2 6.9
22.04.2026 FC CopenhagenA 2-1 32 1 6.5
19.04.2026 Randers FCH 3-1 66 1 1 7.9
12.04.2026 SilkeborgA 3-1 18 1 6.3
06.04.2026 FC FredericiaH 1-0 22 1 2 7.0
20.03.2026 VejleA 1-1 21 6.3
15.03.2026 FC CopenhagenH 2-1 45 6.5
01.03.2026 SonderjyskeA 1-0 63 1 6.5
21.02.2026 FC CopenhagenH 2-2 77 1 3 7.5
15.02.2026 FC MidtjyllandH 1-4 45 1 1 7.2
09.02.2026 AarhusA 2-1 8 1 6.3
05.12.2025 FC FredericiaA 1-3 14 6.2
30.11.2025 VejleH 3-0 9 6.2
24.11.2025 Randers FCA 0-0 29 3 6.9
07.11.2025 SilkeborgH 1-1 25 6.3
02.11.2025 FC NordsjaellandA 2-4 26 2 6.3
27.10.2025 BrondbyH 1-4 45 6.3
19.10.2025 ViborgA 1-2 63 1 3 7.3
03.10.2025 SonderjyskeH 1-1 45 1 6.5
28.09.2025 BrondbyA 5-1 45 2 6.6
19.09.2025 FC FredericiaH 3-2 13 1 1 7.9
14.09.2025 SilkeborgA 2-1 28 6.0
18.08.2025 FC Schweinfurt 05A 2-4
09.08.2025 Hannover 96H 0-2
27.05.2024 Vfl BochumH 0-3 45 2 6.3
23.05.2024 Vfl BochumA 0-3 8 6.2
ŞUT33
GOL5
xG5.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%15.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.048 49' · xG 0.019 5' · xG 0.062 48' · xG 0.218 25' · xG 0.637 3' · xG 0.217 9' · xG 0.147 90' · xG 0.276 · GOL 89' · xG 0.183 85' · xG 0.069 19' · xG 0.096 · GOL 90' · xG 0.111 63' · xG 0.156 45' · xG 0.675 · GOL 24' · xG 0.057 13' · xG 0.173 6' · xG 0.204 90' · xG 0.291 78' · xG 0.047 87' · xG 0.064 72' · xG 0.413 62' · xG 0.07 90' · xG 0.332 · GOL 88' · xG 0.039 84' · xG 0.019 59' · xG 0.048 85' · xG 0.026 62' · xG 0.077 60' · xG 0.416 · GOL 21' · xG 0.065 8' · xG 0.112 68' · xG 0.311 79' · xG 0.123
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%55) Kontra atak — 8 (%24) Açık oyun — 4 (%12) Korner — 2 (%6) Taç sonrası — 1 (%3) 33 şut
  • Asist sonrası18%55
  • Kontra atak8%24
  • Açık oyun4%12
  • Korner2%6
  • Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%58) Sol ayak — 8 (%24) Kafa — 6 (%18) 33 şut
  • Sağ ayak19%58
  • Sol ayak8%24
  • Kafa6%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
1-15' — 6 16-30' — 4 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 76-90+'
  • 1-15' 6 %18
  • 16-30' 4 %12
  • 31-45' 1 %3
  • 46-60' 4 %12
  • 61-75' 5 %15
  • 76-90+' 13 %39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 31 maç
Odense 27maç 2025–2026
Fortuna Düsseldorf 4maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01 Düsseldorf II F. Düsseldorf -
2021-07-01 Sprockhövel Düsseldorf II free transfer
2020-07-01 RW Lüdens. U19 Sprockhövel free transfer
2018-07-01 Lüdenscheid U17 RW Lüdens. U19 free transfer
2017-07-01 FC Iserlohn U17 Lüdenscheid U17 free transfer
2016-07-01 Iserlohn Yth. FC Iserlohn U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 952 dk

Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.1Superliga 2025
PERFORMANS80.2952 dk
KARARİzlemeye değer73/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 87.6
İçe kat eden kanat 84.1
Pivot forvet 83.7
İçe kat eden kanat 0
Çizgi kanadı 0
Baskıcı forvet 0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %93
Dakika %66
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %96
Dakika %78
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 80.2 76 100
Dakika güvenliği 66.9 76 88
Ortalama rating 6.64 7.15 93
Gol / 90 0.47 0.42 100
Müdahale / 90 1.32 1.4 94
Şut / 90 2.74 3 91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam