LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.91 / 90
Şut31.37 / 90
Kilit pas62.74 / 90
Başarılı dripling31.37 / 90
Kazanılan ikili125.48 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 58 orta sahalar
- Kilit pas 2.74 %96
- Asist 0.91 %98
- Drible 1.37 %81
- Pas isabeti %87 %72
- Top kapma 1.83 %28
- İkili mücadele %48 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 197 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Premier League2023 · Manchester City · 35 maç
19gol4.
8asist17.
4.
FA Cup2022 · Manchester City · 5 maç
3gol4.
4.
League Cup2021 · Manchester City · 2 maç
2asist4.
4.
FA Cup2021 · Manchester City · 4 maç
2asist4.
4.
League Cup2020 · Manchester City · 4 maç
2gol10.
2asist4.
5.
UEFA Champions League2020 · Manchester City · 13 maç
3asist5.
6.
World Cup2022 · England · 4 maç
2asist6.
7.
UEFA Champions League2023 · Manchester City · 8 maç
5gol7.
3asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Community Shield2024/2025 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World
🏆
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe
🏆
Premier League2023/2024 · England
🏆
J.League World Challenge2023 · World
🏆
Premier League2022/2023 · England
🏆
UEFA Champions League2022/2023 · Europe
🏆
FA Cup2022/2023 · England
🏆
Premier League2021/2022 · England
🏆
League Cup2020/2021 · England
🏆
Premier League2020/2021 · England
🏆
League Cup2019/2020 · England
🏆
Community Shield2019/2020 · England
🏆
FA Cup2018/2019 · England
🏆
Community Shield2018/2019 · England
🏆
League Cup2018/2019 · England
🏆
Premier League2018/2019 · England
🏆
FIFA U17 World Cup2017 India · World
🏆
League Cup2017/2018 · England
🏆
Premier League2017/2018 · England
🥈
UEFA European Championship2024 Germany · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2017 Croatia · Europe · 2nd Place
🥈
FA Youth Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 35 G+A
GolAsist
2026/27
3
197
0
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale4
Faul44 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.91
Kart1
2025/26
50
2.769
12
7
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%60 isabet
Kilit pas72
Drible28%55 başarı
İkili kazanılan104%47
Müdahale33
Faul2337 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112921 yedek
G+A / 900.62
Kart5
2024/25
47
2.625
10
5
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%48 isabet
Kilit pas68
Drible26%44 başarı
İkili kazanılan93%46
Müdahale19
Faul842 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112819 yedek
G+A / 900.51
Kart2
2023/24
47
3.558
24
11
7.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut86%70 isabet
Kilit pas88
Drible58%53 başarı
İkili kazanılan166%50
Müdahale32
Faul1865 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11407 yedek
G+A / 900.89
Kart2
2022/23
46
2.256
12
6
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%68 isabet
Kilit pas54
Drible47%58 başarı
İkili kazanılan126%50
Müdahale21
Faul1438 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112521 yedek
G+A / 900.72
Kart2
2021/22
44
2.791
12
7
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%55 isabet
Kilit pas54
Drible43%59 başarı
İkili kazanılan104%42
Müdahale22
Faul2033 kazanılan
Ofsayt19
İlk 113212 yedek
G+A / 900.61
Kart2
2020/21
51
2.685
12
8
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%60 isabet
Kilit pas55
Drible64%62 başarı
İkili kazanılan171%53
Müdahale38
Faul1847 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112922 yedek
G+A / 900.67
TOPLAM GOL69
İLK 1115276 yedek girdi
KART12
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA47
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR69 gol
- 1-15' 10 %14
- 16-30' 12 %17
- 31-45' 15 %22
- 46-60' 10 %14
- 61-75' 11 %16
- 76-90+' 11 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-180%37
- 4-3-360%28
- 4-1-4-141%19
- 3-2-4-119%9
- 4-3-2-110%5
- 3-4-2-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar33aldığı asist
Onun asist yaptıkları20verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CoventryH | 1-0 | 24 | 1 | 6.7 | ||
| 28.08.2026 | Crystal PalaceA | 1-4 | 91 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 23.08.2026 | BournemouthH | 2-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Aston VillaH | 1-2 | 97 | – | 6.7 | ||
| 19.05.2026 | BournemouthA | 1-1 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 13.05.2026 | Crystal PalaceH | 3-0 | 82 | 2 | 1 | 9.0 | |
| 09.05.2026 | BrentfordH | 3-0 | 27↑ | 2 | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | EvertonA | 3-3 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | BurnleyA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | ArsenalH | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | ChelseaA | 0-3 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2026 | Real MadridH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | West HamA | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | Real MadridA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 77 | 2 | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | LeedsA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | NewcastleH | 2-1 | 4↑ | 1 | – | ||
| 11.02.2026 | FulhamH | 3-0 | 71 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 08.02.2026 | LiverpoolA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | TottenhamA | 2-2 | 4↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | GalatasarayH | 2-0 | 45↑ | 1 | 5.9 | ||
| 24.01.2026 | WolvesH | 2-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | Bodo/GlimtA | 3-1 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 07.01.2026 | BrightonH | 1-1 | 73 | – | 7.5 | ||
| 04.01.2026 | ChelseaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 01.01.2026 | SunderlandA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | Nottingham ForestA | 1-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | West HamH | 3-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | Crystal PalaceA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 10.12.2025 | Real MadridA | 1-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | SunderlandH | 3-0 | 69 | 1 | 1 | 3 | 7.6 |
| 02.12.2025 | FulhamA | 4-5 | 89 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 29.11.2025 | LeedsH | 3-2 | 90 | 2 | 3 | 9.0 | |
| 25.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | NewcastleA | 2-1 | 87 | 3 | 6.0 | ||
| 16.11.2025 | AlbaniaA | 0-2 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 13.11.2025 | SerbiaH | 2-0 | 25↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.11.2025 | LiverpoolH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.11.2025 | Borussia DortmundH | 4-1 | 90 | 2 | 4 | 10.0 | |
| 02.11.2025 | BournemouthH | 3-1 | 89 | 1 | – | 6.5 | |
| 26.10.2025 | Aston VillaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | VillarrealA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | EvertonH | 2-0 | 98 | 1 | 8.3 | ||
| 05.10.2025 | BrentfordA | 0-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 01.10.2025 | MonacoA | 2-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 27.09.2025 | BurnleyH | 5-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | ArsenalA | 1-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 18.09.2025 | NapoliH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 14.09.2025 | Manchester UnitedH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 23.08.2025 | TottenhamH | 0-2 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.07.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 3-4 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.06.2025 | JuventusA | 2-5 | 24↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 23.06.2025 | Al AinH | 6-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.06.2025 | Wydad ACH | 2-0 | 60 | 1 | 1 | 3 | 8.6 |
| 25.05.2025 | FulhamA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 20.05.2025 | BournemouthH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | SouthamptonA | 0-0 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 02.05.2025 | WolvesH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 22.04.2025 | Aston VillaH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT60
GOL7
xG7.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%11.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası39%65
- Açık oyun8%13
- Korner6%10
- Kontra atak4%7
- Serbest vuruş2%3
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak50%83
- Sağ ayak7%12
- Kafa2%3
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR60 şut
- 1-15' 6 %10
- 16-30' 16 %27
- 31-45' 8 %13
- 46-60' 8 %13
- 61-75' 9 %15
- 76-90+' 13 %22
AKSİYON HARİTASI2653 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2653
- Pas1912%75
- Top kazanma166%7
- Top teması116%5
- Çalım90%4
- Faul62%2
- Top kaptırma62%2
- Müdahale51%2
- Hava topu40%2
- Kurtarılan şut29%1
- Korner kazandırma22%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 288 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-09-01
FC Villarreal C
→
Villarreal CF B
-
FC Villarreal C
→
Villarreal CF B
-
2020-07-01
Villarreal U19
→
FC Villarreal C
-
Villarreal U19
→
FC Villarreal C
-
2019-07-01
Villarreal Yth.
→
Villarreal U19
-
Villarreal Yth.
→
Villarreal U19
-
2015-07-01
RCD Mallorca Yo
→
Villarreal Yth.
?
RCD Mallorca Yo
→
Villarreal Yth.
?
2014-08-01
P. Arrabal Yth.
→
RCD Mallorca Yo
?
P. Arrabal Yth.
→
RCD Mallorca Yo
?
2014-01-08
Malmö FF Jgd.
→
P. Arrabal Yth.
?
Malmö FF Jgd.
→
P. Arrabal Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
WoundKadroda yok
1 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
04.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2024
HastalıkKadroda yok
2 maç
08.2024
HastalıkŞüpheli
1 maç
04.2023
Sağlık sorunuKadroda yok
4 maç
11.2021
DarbeŞüpheli
1 maç
08.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2026 · Manchester City
1sarı · 1 maç
🟨
Community Shield2026 · Manchester City
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2120 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.7Premier League 2025
PERFORMANS71.72120 dk
KARARİzlemeye değer77/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
92.3
Box-to-box orta saha
91.2
Numara 10
89.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%97
Dakika
%81
Değer / getiri
%87
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%96
Dakika
%91
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.29
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
71.7
76
94
Ortalama rating
7.02
7.2
98
Gol / 90
0.3
0.22
100
Asist / 90
0.21
0.28
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bilal El KhannoussVfB Stuttgart · 21
%95
4gol
5asist
81scout
€35.00M
Bundesliga
Pedro ViteVancouver Whitecaps · 23
%91
4gol
2asist
73scout
Major League Soccer
Ilan KebbalParis FC · 27
%89
8gol
4asist
71scout
Ligue 1
Ianis HagiAlanyaspor · 27
%77
3gol
1asist
62scout
Süper Lig
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%68
7gol
7asist
68scout
Serie A
Dia SabaAmed · 33
%66
9gol
9asist
66scout
1. Lig
Hans VanakenClub Brugge KV · 33
%65
4gol
4asist
69scout
UEFA Champions League
César GelabertSporting Gijon · 25
%60
8gol
4asist
72scout
€3.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
