Ilan Kebbal
Algeria · Midfielder

Ilan Kebbal

YAŞ27
BOY169
KİLO60
KULÜPParis FC
DOĞUM YERİMarseille
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.40 / 90
Şut52.00 / 90
Kilit pas83.20 / 90
Başarılı dripling52.00 / 90
Kazanılan ikili124.80 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 53 orta sahalar
Kilit pas — %92 (3.20) Asist — %85 (0.40) Drible — %92 (2.00) Pas isabeti — %56 (%85) Top kapma — %40 (2.00) İkili mücadele — %17 (%38) 64 ORT. % 92 85 92 56 40 17
  • Kilit pas 3.20 %92
  • Asist 0.40 %85
  • Drible 2.00 %92
  • Pas isabeti %85 %56
  • Top kapma 2.00 %40
  • İkili mücadele %38 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 225 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
18. Ligue 12025 · Paris FC · 29 maç 9gol18. 4asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Ligue 22024/2025 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2021 5 2025 12 2026 1
GolAsist
2026/27 3 225 0 1 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris FC 3 225 0 1 6.62
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan12%38
Müdahale4
Faul52 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 900.4
2025/26 35 2.238 8 4 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris FC 30 2.227 8 4 7.33
Africa Cup of NationsAlgeria 5 11 0 0 6.30
Şut40%45 isabet
Kilit pas56
Drible32%45 başarı
İkili kazanılan126%50
Müdahale31
Faul1562 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı31 kaçan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.48
Kart6
Kaptan3maçta
2021/22 38 1.780 1 4 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 38 1.780 1 4 6.89
Şut13%46 isabet
Kilit pas33
Drible29%55 başarı
İkili kazanılan112%47
Müdahale31
Faul1250 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112117 yedek
G+A / 900.25
Kart1
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 115028 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 2 %22
  • 31-45' 2 %22
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 14 4-3-3 — 12 3-4-2-1 — 8 5-4-1 — 8 4-4-2 — 6 5-3-2 — 6 54 maç
  • 4-2-3-114%26
  • 4-3-312%22
  • 3-4-2-18%15
  • 5-4-18%15
  • 4-4-26%11
  • 5-3-26%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 MarseilleA 2-2 73 3 6.5
30.08.2026 NiceH 3-0 83 1 1 7.0
22.08.2026 Estac TroyesA 0-0 69 1 6.3
17.05.2026 Paris Saint GermainH 2-1 14 1 6.3
10.05.2026 RennesA 2-1 45 6.6
03.05.2026 Stade Brestois 29H 4-0 65 1 7.5
26.04.2026 LilleH 0-1 15 1 6.2
19.04.2026 MetzA 1-3 85 1 6.5
10.04.2026 MonacoH 4-1
05.04.2026 LorientA 1-1 20 6.6
01.03.2026 NiceH 1-0 70 1 6.9
21.02.2026 ToulouseAC 1-1 85 1 6.2
14.02.2026 LensH 0-5 93 1 7.7
08.02.2026 AuxerreA 0-0 63 2 6.3
31.01.2026 MarseilleH 2-2 96 1 1 8.2
25.01.2026 AngersH 0-0 74 1 6.7
18.01.2026 NantesA 1-2 87 1 2 7.9
10.01.2026 NigeriaH 0-2
06.01.2026 Congo DRH 1-0
31.12.2025 Equatorial GuineaA 1-3 11 6.3
28.12.2025 Burkina FasoH 1-0
24.12.2025 SudanH 3-0
13.12.2025 ToulouseH 0-3 90 2 7.3
07.12.2025 Le HavreA 0-0 89 2 6.3
29.11.2025 AuxerreHC 1-1 90 1 2 8.3
23.11.2025 LilleAC 4-2 90 7.2
07.11.2025 RennesH 0-1 90 3 7.5
01.11.2025 MonacoA 0-1 90 1 6.7
29.10.2025 LyonH 3-3 90 1 1 1 9.5
24.10.2025 NantesH 1-2 85 3 7.2
19.10.2025 LensA 2-1 90 1 6.9
03.10.2025 LorientH 2-0 89 1 2 8.2
28.09.2025 NiceA 1-1 68 7.0
21.09.2025 StrasbourgH 2-3 90 1 2 8.3
14.09.2025 Stade Brestois 29A 1-2 87 1 7.2
31.08.2025 MetzH 3-2 90 2 3 9.6
23.08.2025 MarseilleA 5-2 90 1 1 2 8.5
17.08.2025 AngersA 1-0 97 3 7.2
21.05.2022 NiceH 2-3
14.05.2022 Saint EtienneA 1-2 45 1 6.6
08.05.2022 LensH 1-2 29 7.0
01.05.2022 LorientA 1-2 54 6.7
24.04.2022 MarseilleH 0-1 1
20.04.2022 LilleH 2-1 66 6.6
17.04.2022 MontpellierA 0-0 73 1 7.2
09.04.2022 RennesH 2-3 28 1 7.2
03.04.2022 Estac TroyesA 1-0
20.03.2022 LyonH 0-0 60 6.7
13.03.2022 AngersA 0-1 61 6.6
06.03.2022 StrasbourgH 1-1 65 6.9
27.02.2022 MonacoA 1-2 17 6.9
20.02.2022 Stade Brestois 29H 1-1 55 6.2
13.02.2022 NantesA 1-0
06.02.2022 BordeauxH 5-0
23.01.2022 Paris Saint GermainA 4-0
16.01.2022 MetzH 0-1 74 1 7.2
09.01.2022 Clermont FootA 0-0 45 6.6
22.12.2021 MarseilleA 1-1 45 6.5
11.12.2021 Saint EtienneH 2-0 74 2 7.2
05.12.2021 AngersH 1-2 90 6.6
ŞUT55
GOL9
xG6.8
xG FARKI+2.2over performing
DÖNÜŞÜM%16.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
57' · xG 0.028 78' · xG 0.021 89' · xG 0.065 · GOL 49' · xG 0.014 74' · xG 0.788 76' · xG 0.074 10' · xG 0.132 30' · xG 0.049 51' · xG 0.041 16' · xG 0.064 90' · xG 0.788 · GOL 9' · xG 0.041 20' · xG 0.026 7' · xG 0.082 24' · xG 0.034 9' · xG 0.041 44' · xG 0.024 1' · xG 0.018 63' · xG 0.018 19' · xG 0.031 6' · xG 0.04 · GOL 32' · xG 0.788 · GOL 26' · xG 0.075 77' · xG 0.047 65' · xG 0.182 61' · xG 0.042 41' · xG 0.218 34' · xG 0.019 77' · xG 0.023 · GOL 58' · xG 0.03 84' · xG 0.015 76' · xG 0.02 47' · xG 0.108 23' · xG 0.011 25' · xG 0.28 · GOL 9' · xG 0.025 90' · xG 0.205 52' · xG 0.468 · GOL 45' · xG 0.788 · GOL 3' · xG 0.037 68' · xG 0.084 29' · xG 0.407 58' · xG 0.021 52' · xG 0.043 70' · xG 0.05 47' · xG 0.011 45' · xG 0.021 22' · xG 0.023 65' · xG 0.059 28' · xG 0.031 · GOL 69' · xG 0.048 32' · xG 0.029 27' · xG 0.023 55' · xG 0.085 29' · xG 0.022
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 34 (%62) Açık oyun — 8 (%15) Kontra atak — 5 (%9) Penaltı — 4 (%7) Duran top — 2 (%4) Korner — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 55 şut
  • Asist sonrası34%62
  • Açık oyun8%15
  • Kontra atak5%9
  • Penaltı4%7
  • Duran top2%4
  • Korner1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 49 (%89) Sağ ayak — 6 (%11) 55 şut
  • Sol ayak49%89
  • Sağ ayak6%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR55 şut
1-15' — 8 16-30' — 13 31-45' — 7 46-60' — 10 61-75' — 8 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 16-30'
  • 1-15' 8 %15
  • 16-30' 13 %24
  • 31-45' 7 %13
  • 46-60' 10 %18
  • 61-75' 8 %15
  • 76-90+' 9 %16
AKSİYON HARİTASI1489 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 18 18 18 18 20 21 21 21 22 23 23 23 24 24 25 26 33 36 37 42
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 15 15 15 16 17 18 18 18 19 20 20 21 22 22 23 26 30 42
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 5 5 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1489
Pas 1071 Pas — 1071 (%75) Top kazanma 91 Top kazanma — 91 (%6) Top t… 74 Top teması — 74 (%5) Çalım — 50 (%4) Faul 44 Faul — 44 (%3) Top kaptırma — 37 (%3) Müdahale — 15 (%1) Korner kazandırma — 15 (%1) Kurtarılan şut — 15 (%1) Ofsayt pası — 13 (%1)
  • Pas1071%75
  • Top kazanma91%6
  • Top teması74%5
  • Çalım50%4
  • Faul44%3
  • Top kaptırma37%3
  • Müdahale15%1
  • Korner kazandırma15%1
  • Kurtarılan şut15%1
  • Ofsayt pası13%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 76 maç
Paris FC 33maç 2025–2026
Algeria 5maç 2025
Reims 38maç 2021
Dunkerque 2020
Reims II 2019
Bordeaux II 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-10 Stade Reims Paris FC €2.00m
2023-06-30 Paris FC Stade Reims End of loan
2022-09-01 Stade Reims Paris FC loan transfer
2021-06-30 USL Dunkerque Stade Reims End of loan
2020-07-02 Stade Reims USL Dunkerque loan transfer
2020-07-01 Stade Reims B Stade Reims -
2020-06-30 AS Lyon-Duchère Stade Reims B End of loan
2020-01-26 Stade Reims B AS Lyon-Duchère loan transfer
2019-07-01 Côte Bleue Stade Reims B free transfer
2018-07-01 G. Bordeaux B Côte Bleue free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
03.2026 SakatlıkKadroda yok 4 maç
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2026 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Olympiakos %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2227 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.8Ligue 1 2025
PERFORMANS71.02227 dk
KARARİzlemeye değer71/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 91.0
Box-to-box orta saha 90.3
Numara 10 88.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %96
Dakika %88
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %96
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.26 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 71 76 93
Ortalama rating 7.33 7.2 100
Gol / 90 0.32 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.29 1.5 86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam