LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.27 / 90
Kilit pas92.85 / 90
Başarılı dripling51.58 / 90
Kazanılan ikili144.44 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 71 orta sahalar
- Kilit pas 2.85 %100
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.58 %87
- Pas isabeti %86 %70
- Top kapma 1.27 %10
- İkili mücadele %50 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 284 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
UEFA Europa League2026 · Benfica · 4 maç
1asist1.
🥉
Premier League2024 · Shakhtar Donetsk · 24 maç
11gol3.
13.
Premier League2023 · Shakhtar Donetsk · 23 maç
6gol13.
33.
Primeira Liga2025 · Benfica · 11 maç
4gol33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier LeagueNone · Ukraine
🏆
CupNone · Ukraine
🏆
Cup2024/2025 · Ukraine
🏆
Premier League2023/2024 · Ukraine
🏆
Cup2023/2024 · Ukraine
🏆
Premier League2022/2023 · Ukraine
🥈
U19 LeagueNone · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier LeagueNone · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈
U19 League2018/2019 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
4
284
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas9
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan14%50
Müdahale4
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
Kart2
2025/26
41
2.275
4
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%50 isabet
Kilit pas54
Drible29%67 başarı
İkili kazanılan115%53
Müdahale25
Faul1851 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112714 yedek
G+A / 900.24
Kart3
2024/25
11
862
2
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas11
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan34%44
Müdahale10
Faul512 kazanılan
Penaltı11 kaçan
İlk 11101 yedek
G+A / 900.31
2023/24
8
720
2
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas11
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan27%44
Müdahale4
Faul714 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 118
G+A / 900.25
Kart1
2022/23
10
873
0
3
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas11
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan30%48
Müdahale10
Faul79 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.31
Kart1
2021/22
5
55
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1114 yedek
2020/21
10
34
0
0
6.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
TOPLAM GOL235 penaltı
İLK 118820 yedek girdi
KART9
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 4 %17
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 6 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%48
- 4-1-4-132%31
- 4-3-312%12
- 4-4-24%4
- 4-1-3-23%3
- 4-4-1-12%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | MaritimoA | 0-3 | 62 | 0 | 6.9 | ||
| 31.08.2026 | EstorilH | 2-1 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2026 | Casa PiaA | 0-7 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 09.08.2026 | Academico ViseuH | 2-2 | 64 | 2 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | EstorilA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | SC BragaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | FamalicaoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | MoreirenseH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Sporting CPA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | NacionalH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Casa PiaA | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.03.2026 | SwedenH | 1-3 | 77 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | GuimaraesH | 3-0 | 77 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | AroucaA | 1-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | FC PortoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Real MadridH | 0-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | Santa ClaraA | 1-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | AlvercaH | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | TondelaA | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | Real MadridH | 4-2 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 25.01.2026 | EstrelaH | 4-0 | 73 | – | 6.3 | ||
| 21.01.2026 | JuventusA | 2-0 | 69 | 2 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Rio AveA | 0-2 | 89 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 03.01.2026 | EstorilH | 3-1 | 77 | 2 | 6.2 | ||
| 28.12.2025 | SC BragaA | 2-2 | 80 | – | 7.3 | ||
| 22.12.2025 | FamalicaoH | 1-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | MoreirenseA | 0-4 | 77 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2025 | NapoliH | 2-0 | 76 | – | 6.6 | ||
| 05.12.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 81 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 29.11.2025 | NacionalA | 1-2 | 90 | 2 | 8.6 | ||
| 25.11.2025 | AjaxA | 0-2 | 81 | – | 7.0 | ||
| 13.11.2025 | FranceA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Casa PiaH | 2-2 | 79 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 05.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 69 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | GuimaraesA | 0-3 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | AroucaH | 5-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | NewcastleA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | FC PortoA | 0-0 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 30.09.2025 | ChelseaA | 1-0 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | GIL VicenteH | 2-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | Rio AveH | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 20.09.2025 | AVSA | 0-3 | 86 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 16.09.2025 | QarabagH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.09.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 05.09.2025 | FranceH | 0-2 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 28.08.2025 | Servette FCA | 1-2 | 120 | 2 | 6.9 | ||
| 21.08.2025 | Servette FCH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | Borussia DortmundA | 3-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 22.01.2025 | Stade Brestois 29H | 2-0 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.12.2024 | Bayern MünchenH | 1-5 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 27.11.2024 | PSV EindhovenA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2024 | BSC Young BoysH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 22.10.2024 | ArsenalA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.10.2024 | AtalantaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.09.2024 | BolognaA | 0-0 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | MarseilleA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 15.02.2024 | MarseilleH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2023 | FC PortoA | 5-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.11.2023 | AntwerpH | 1-0 | 90 | 4 | 7.3 |
ŞUT45
GOL4
xG3.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%8.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası25%56
- Açık oyun7%16
- Serbest vuruş5%11
- Korner3%7
- Kontra atak3%7
- Duran top1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak34%76
- Sol ayak8%18
- Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
- 1-15' 9 %20
- 16-30' 7 %16
- 31-45' 11 %24
- 46-60' 6 %13
- 61-75' 5 %11
- 76-90+' 7 %16
PİYASA DEĞERİ€200K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
FC Oleksandriya
→
Shakhtar U19
End of loan
FC Oleksandriya
→
Shakhtar U19
End of loan
2023-03-01
Shakhtar U19
→
FC Oleksandriya
loan transfer
Shakhtar U19
→
FC Oleksandriya
loan transfer
2021-01-01
Shakhtar U17
→
Shakhtar U19
-
Shakhtar U17
→
Shakhtar U19
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1410 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.9Primeira Liga 2025
PERFORMANS57.11410 dk
KARARVeri yetersiz66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
76.6
Numara 10
75.2
Box-to-box orta saha
74.3
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%86
Dakika
%75
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%85
Dakika
%84
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.23
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
57.1
76
75
Ortalama rating
7
7.2
97
Gol / 90
0.26
0.22
100
Başarılı drible / 90
1.34
1.5
89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jakob BreumGO Ahead Eagles · 22
%95
6gol
5asist
73scout
€10.00M
Eredivisie
Ilan KebbalParis FC · 27
%91
8gol
4asist
71scout
Ligue 1
Daniele CasiraghiSudtirol · 32
%85
4gol
7asist
69scout
€700K
Serie B
Pedro ViteVancouver Whitecaps · 23
%80
4gol
2asist
73scout
Major League Soccer
César GelabertSporting Gijon · 25
%73
8gol
4asist
72scout
€3.00M
Segunda División
Mario KvesićCelje · 33
%68
2gol
2asist
58scout
UEFA Europa Conference League
Phil FodenManchester City · 25
%67
7gol
5asist
73scout
€15.00M
Premier League
Giovani Lo CelsoReal Betis · 29
%60
2gol
2asist
62scout
€10.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Chornomorets