Dodi Lukebakio
Belgium · Attacker

Dodi Lukebakio

YAŞ28
BOY187
KİLO77
KULÜPBenfica
DOĞUM YERİAsse
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut52.63 / 90
Kilit pas10.53 / 90
Başarılı dripling84.21 / 90
Kazanılan ikili157.89 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 2.632.90
Kilit pas 0.532.90
Kazanılan ikili 7.895.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Europa League2026 · Benfica · 2 maç 1gol4. 1asist1.
11. La Liga2024 · Sevilla · 38 maç 11gol11.
11. Bundesliga2022 · Hertha BSC · 32 maç 11gol11.
33. Primeira Liga2025 · Benfica · 6 maç 3asist33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 14 G+A
2020 10 2021 4 2022 14 2023 6 2024 13 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 9 202 0 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupBelgium 6 171 0 0 6.90
Primeira LigaBenfica 3 31 0 0 6.50
Şut6%17 isabet
Kilit pas2
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan17%59
Müdahale2
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1118 yedek
2025/26 26 1.182 1 3 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 19 732 0 3 7.03
UEFA Champions LeagueBenfica 5 270 0 0 6.72
La LigaSevilla 2 180 1 0 7.30
Şut33%48 isabet
Kilit pas36
Drible27%56 başarı
İkili kazanılan59%50
Müdahale10
Faul1618 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111313 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2024/25 44 3.143 11 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 38 3.098 11 2 7.07
World Cup - Qualification EuropeBelgium 6 45 0 0 6.25
Şut76%51 isabet
Kilit pas55
Drible83%52 başarı
İkili kazanılan179%47
Müdahale22
Faul4055 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı1
İlk 11368 yedek
G+A / 900.37
Kart31
2023/24 29 1.381 5 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 24 1.134 5 1 6.84
UEFA Champions LeagueSevilla 5 247 0 0 6.72
Şut40%45 isabet
Kilit pas17
Drible35%51 başarı
İkili kazanılan80%44
Müdahale7
Faul2826 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111514 yedek
G+A / 900.39
2022/23 32 2.405 11 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHertha Berlin 32 2.405 11 3 6.91
Şut50%54 isabet
Kilit pas28
Drible63%49 başarı
İkili kazanılan156%44
Müdahale18
Faul3359 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı5
İlk 11275 yedek
G+A / 900.52
Kart8
2021/22 38 1.352 2 2 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 29 880 1 2 6.70
UEFA Champions LeagueVfL Wolfsburg 6 296 0 0 6.60
BundesligaHertha Berlin 3 176 1 0 6.60
Şut19%47 isabet
Kilit pas14
Drible44%62 başarı
İkili kazanılan94%45
Müdahale14
Faul2122 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 111127 yedek
G+A / 900.27
Kart2
2020/21 29 1.867 5 5 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHertha Berlin 29 1.867 5 5 6.83
Şut34%56 isabet
Kilit pas22
Drible39%59 başarı
İkili kazanılan114%46
Müdahale21
Faul3431 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı2
İlk 11218 yedek
G+A / 900.48
Kart41
TOPLAM GOL369 penaltı
İLK 1110787 yedek girdi
KART21
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR36 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 6 61-75' — 5 76-90+' — 14 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 76-90+'
  • 1-15' 2 %6
  • 16-30' 2 %6
  • 31-45' 7 %19
  • 46-60' 6 %17
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 14 %39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 83 4-3-3 — 41 3-4-2-1 — 17 4-4-2 — 12 3-5-2 — 8 5-3-2 — 8 169 maç
  • 4-2-3-183%49
  • 4-3-341%24
  • 3-4-2-117%10
  • 4-4-212%7
  • 3-5-28%5
  • 5-3-28%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 EstorilH 2-1 10 6.7
17.08.2026 Casa PiaA 0-7 5
09.08.2026 Academico ViseuH 2-2 16 1 6.3
10.07.2026 NorwayA 2-1
07.07.2026 USAA 1-4 67 2 6.6
01.07.2026 SenegalH 3-2 71 2 7.2
27.06.2026 New ZealandA 1-5
21.06.2026 IranH 0-0 33 1 6.9
15.06.2026 EgyptH 1-1
16.05.2026 EstorilA 1-3 14 2 6.3
11.05.2026 SC BragaH 2-2 10 6.9
02.05.2026 FamalicaoA 2-2
25.04.2026 MoreirenseH 4-1 58 1 6.3
19.04.2026 Sporting CPA 1-2 12 7.2
12.04.2026 NacionalH 2-0 11 6.3
06.04.2026 Casa PiaA 1-1 58 2 6.5
21.03.2026 GuimaraesH 3-0 2
14.03.2026 AroucaA 1-2 74 1 6.9
08.03.2026 FC PortoH 2-2 32 1 6.7
02.03.2026 GIL VicenteA 1-2 18 6.3
25.02.2026 Real MadridA 2-1
21.02.2026 AVSH 3-0 21 7.5
17.02.2026 Real MadridH 0-1 13 6.5
13.02.2026 Santa ClaraA 1-2
18.11.2025 LiechtensteinH 7-0 15 6.2
15.11.2025 KazakhstanA 1-1
09.11.2025 Casa PiaH 2-2 89 3 7.2
05.11.2025 Bayer LeverkusenH 0-1 90 6 7.3
01.11.2025 GuimaraesA 0-3 83 1 3 8.2
25.10.2025 AroucaH 5-0 77 1 1 7.5
21.10.2025 NewcastleA 3-0 90 3 6.6
13.10.2025 WalesA 2-4
10.10.2025 FYR MacedoniaH 0-0
05.10.2025 FC PortoA 0-0 80 7.0
30.09.2025 ChelseaA 1-0 77 1 6.5
26.09.2025 GIL VicenteH 2-1 68 5 7.7
23.09.2025 Rio AveH 1-1 25 1 2 7.9
25.08.2025 GetafeH 1-2 90 6.9
17.08.2025 Athletic ClubA 3-2 90 1 2 7.7
09.06.2025 WalesH 4-3 30 1 6.3
06.06.2025 FYR MacedoniaA 1-1
25.05.2025 VillarrealA 4-2 45 3 7.2
18.05.2025 Real MadridH 0-2 45 1 6.9
13.05.2025 Las PalmasH 1-0 90 1 7.0
10.05.2025 Celta VigoA 3-2 90 1 6.7
04.05.2025 LeganesH 2-2 90 5 6.3
24.04.2025 OsasunaA 1-0 32 5.3
20.04.2025 AlavesH 1-1 90 1 6.5
11.04.2025 ValenciaA 1-0 90 5 7.2
06.04.2025 Atletico MadridH 1-2 90 1 7.0
30.03.2025 Real BetisA 2-1 90 1 7.0
16.03.2025 Athletic ClubH 0-1 90 2 7.3
09.03.2025 Real SociedadA 0-1 89 7.3
01.03.2025 Rayo VallecanoA 1-1 90 1 1 7.2
24.02.2025 MallorcaH 1-1 90 3 7.3
16.02.2025 ValladolidA 0-4 85 1 1 4 8.7
09.02.2025 BarcelonaH 1-4 90 1 7.2
01.02.2025 GetafeA 0-0 89 3 6.6
25.01.2025 EspanyolH 1-1 90 3 8.0
18.01.2025 GironaA 1-2 89 1 2 7.2
ŞUT40
GOL1
xG2.9
xG FARKI-1.9under performing
DÖNÜŞÜM%2.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.131 74' · xG 0.044 72' · xG 0.023 63' · xG 0.051 60' · xG 0.026 · GOL 45' · xG 0.055 37' · xG 0.115 35' · xG 0.019 90' · xG 0.056 90' · xG 0.04 81' · xG 0.023 35' · xG 0.123 17' · xG 0.02 80' · xG 0.073 74' · xG 0.032 69' · xG 0.047 50' · xG 0.142 31' · xG 0.026 24' · xG 0.074 90' · xG 0.419 76' · xG 0.038 57' · xG 0.029 75' · xG 0.033 71' · xG 0.032 53' · xG 0.066 57' · xG 0.048 40' · xG 0.255 12' · xG 0.015 90' · xG 0.065 69' · xG 0.319 67' · xG 0.035 57' · xG 0.019 45' · xG 0.103 42' · xG 0.071 34' · xG 0.054 31' · xG 0.018 90' · xG 0.022 62' · xG 0.018 90' · xG 0.039 90' · xG 0.074
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%55) Kontra atak — 7 (%18) Açık oyun — 5 (%12) Serbest vuruş — 4 (%10) Duran top — 2 (%5) 40 şut
  • Asist sonrası22%55
  • Kontra atak7%18
  • Açık oyun5%12
  • Serbest vuruş4%10
  • Duran top2%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 37 (%92) Sağ ayak — 3 (%8) 40 şut
  • Sol ayak37%92
  • Sağ ayak3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 10 46-60' — 6 61-75' — 10 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 1 %2
  • 16-30' 2 %5
  • 31-45' 10 %25
  • 46-60' 6 %15
  • 61-75' 10 %25
  • 76-90+' 11 %28
PİYASA DEĞERİ€4.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 207 maç
Benfica 27maç 2025–2026
Belgium 12maç 2024–2026
Sevilla 69maç 2023–2025
Hertha Berlin 64maç 2020–2022
VfL Wolfsburg 35maç 2021
Belgium U21 2019–2021
Congo DR 2018
Charleroi 2017
Toulouse 2016
Anderlecht U19 2013–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Sevilla Benfica
2024-07-01 Nott'm Forest Newcastle €23.60m
2023-09-01 Benfica Nott'm Forest €4.90m
2023-08-24 Hertha BSC Sevilla € 10M
2022-07-01 VfL Wolfsburg Hertha BSC
2021-08-30 Hertha BSC VfL Wolfsburg
2019-08-01 Watford Hertha BSC € 20M
2018-07-22 Watford Fortuna Düsseldorf
2018-07-01 Panathinaikos Benfica €2.40m
2018-01-30 Charleroi Watford € 4.5M
2018-01-29 Anderlecht Charleroi
2017-07-02 Anderlecht Charleroi
2016-08-31 Anderlecht Toulouse
2016-01-26 Stuttgart Panathinaikos free transfer
2014-07-01 Stuttgart II Stuttgart -
2012-07-01 Stuttgart U19 Stuttgart II -
2011-07-01 Stuttgart U17 Stuttgart U19 -
2009-07-01 Stuttgart Yth. Stuttgart U17 -
2002-07-01 VfL Wangen Yth. Stuttgart Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Ayak bileği kırığıKadroda yok 4 maç
09.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 13 maç
01.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2022 HastalıkKadroda yok 4 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Sunderland AFC %50 2026-09-01
Beşiktaş JK %12 2026-08-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 732 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.9Primeira Liga 2025
PERFORMANS55.8732 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 79.0
Bağlantı kuran forvet 71.5
İçe kat eden kanat 63.7
Bağlantı kuran forvet 48.0
Bitirici 41.6
Çizgi kanadı 41.2
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %74
Dakika %61
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %72
Dakika %73
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 7.03 7.2 98
Kilit pas / 90 2.7 2 100
Performans skoru 55.8 76 73
Asist / 90 0.37 0.32 100
Başarılı drible / 90 2.58 2.2 100
Dakika güvenliği 37.6 74 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam