Montenegro · Attacker
Stevan Jovetić
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut124.01 / 90
Kilit pas31.00 / 90
Başarılı dripling62.01 / 90
Kazanılan ikili175.69 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.30
Şut
4.012.09
Kilit pas
1.002.09
Başarılı dripling
2.010.30
Kazanılan ikili
5.694.77
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
UEFA Nations League2020 · Montenegro · 6 maç
4gol5.
2asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
League Cup2013/2014 · England
🏆
Premier League2013/2014 · England
🏆
Cup2007/2008 · Serbia
🥈
Coupe de France2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2018/2019 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12017/2018 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2017/2018 · France · 2nd Place
🥈
Community Shield2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Audi Cup2013 · World · 2nd Place
🥈
Super Liga2006/2007 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
6
269
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas3
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan17%49
Müdahale2
Faul16 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1133 yedek
2024/25
6
482
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas7
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan30%48
Müdahale5
Faul410 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.37
Kart2
Kaptan4maçta
2023/24
14
360
2
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan29%48
Müdahale3
Faul310 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.5
Kart1
2022/23
19
886
4
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas14
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan45%42
Müdahale3
Faul819 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11811 yedek
G+A / 900.61
2021/22
23
1.172
6
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%49 isabet
Kilit pas19
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan61%44
Müdahale6
Faul1020 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11149 yedek
G+A / 900.54
Kart5
2020/21
32
800
6
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%62 isabet
Kilit pas11
Drible15%60 başarı
İkili kazanılan47%41
Müdahale8
Faul1614 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11725 yedek
G+A / 900.68
Kart1
TOPLAM GOL23
İLK 114430 yedek girdi
KART11
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 5 %22
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 6 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%33
- 4-3-315%25
- 4-4-210%17
- 3-4-2-17%12
- 3-5-26%10
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2025 | Raków CzęstochowaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | Rapid ViennaA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Dynamo KyivH | 2-0 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.11.2025 | CroatiaHC | 2-3 | 62 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 23.10.2025 | DritaA | 1-1 | 66 | 3 | 6.2 | ||
| 08.09.2025 | CroatiaAC | 4-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 05.09.2025 | Czech RepublicHC | 0-2 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 28.08.2025 | Wolfsberger ACH | 1-0 | 105 | 3 | 7.2 | ||
| 21.08.2025 | Wolfsberger ACA | 2-1 | 79 | 5 | 6.2 | ||
| 06.06.2025 | Czech RepublicAC | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.02.2025 | PafosA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.02.2025 | PafosH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 47↑ | 1 | 7.3 | ||
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2024 | Aston VillaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2024 | FenerbahceH | 3-2 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.03.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-6 | 38↑ | 1 | 4 | 7.9 | |
| 07.03.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-4 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2024 | Ferencvarosi TCA | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 14.12.2023 | TSC Backa TopolaH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | West HamA | 1-0 | 56 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2023 | West HamH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | TSC Backa TopolaA | 2-2 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2023 | SC FreiburgH | 2-3 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | Vfl BochumH | 1-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 12.05.2023 | 1.FC KölnA | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 06.05.2023 | VfB StuttgartH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2023 | FC Schalke 04A | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.04.2023 | RB LeipzigH | 0-1 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.03.2023 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.03.2023 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 05.03.2023 | Bayer LeverkusenA | 4-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2023 | FC AugsburgH | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.10.2022 | Werder BremenA | 1-0 | 32 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | FC Schalke 04H | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.10.2022 | RB LeipzigA | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 09.10.2022 | SC FreiburgH | 2-2 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2022 | FSV Mainz 05A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2022 | Borussia DortmundH | 0-1 | 35↑ | 3 | 7.0 | ||
| 19.08.2022 | Borussia MonchengladbachA | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.08.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 06.08.2022 | Union BerlinA | 3-1 | 34↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 23.05.2022 | Hamburger SVA | 0-2 | 97 | 2 | 6.7 | ||
| 19.05.2022 | Hamburger SVH | 0-1 | 48↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.05.2022 | Borussia DortmundA | 2-1 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.04.2022 | Union BerlinH | 1-4 | 21 | 1 | 6.9 | ||
| 02.04.2022 | Bayer LeverkusenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.02.2022 | SC FreiburgA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2022 | RB LeipzigH | 1-6 | 70 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 12.02.2022 | SpVgg Greuther FurthA | 2-1 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 04.02.2022 | Vfl BochumH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.01.2022 | Bayern MunichH | 1-4 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 14.12.2021 | FSV Mainz 05A | 4-0 | 32 | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2021 | Arminia BielefeldH | 2-0 | 88 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 05.12.2021 | VfB StuttgartA | 2-2 | 90 | 2 | 4 | 8.7 | |
| 27.11.2021 | FC AugsburgH | 1-1 | 23↑ | 1 | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2006–2025 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
04.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
10 maç
11.2022
SakatlıkKadroda yok
7 maç
11.2021
QuarantineŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 269 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS46.0269 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%69
Dakika
%75
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%61
Dakika
%53
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriel PecLos Angeles Galaxy · 24
%95
7gol
3asist
70scout
Major League Soccer
Ayoub OufkirSparta Rotterdam · 19
%93
1gol
2asist
67scout
Eredivisie
RickTalleres Cordoba · 26
%75
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Anthony MusabaSamsunspor · 25
%70
4gol
2asist
71scout
€6.00M
Süper Lig
Manuel NietoFC Andorra · 27
%67
5gol
1asist
72scout
€500K
Segunda División
Rafiki SaïdStandard Liege · 25
%66
8gol
4asist
69scout
Jupiler Pro League
Hugo EkitikéLiverpool · 23
%61
3gol
1asist
69scout
€4.50M
UEFA Champions League
Matthis AblineNantes · 22
%60
6gol
4asist
65scout
€20.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







