LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 121 orta sahalar
- Kilit pas 0.98 %43
- Asist 0.13 %62
- Drible 1.16 %74
- Pas isabeti %83 %46
- Top kapma 3.22 %87
- İkili mücadele %56 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2013 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Olympics Men2024 Paris · World
🏆
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World
🏆
UEFA Europa League2019/2020 · Europe
🥈
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.013
0
3
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas22
Drible26%52 başarı
İkili kazanılan144%56
Müdahale61
Faul2240 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112312 yedek
G+A / 900.13
Kart61
2024/25
36
1.730
4
4
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas25
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan91%50
Müdahale50
Faul1812 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111818 yedek
G+A / 900.42
Kart61
2023/24
43
1.517
0
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas19
Drible29%49 başarı
İkili kazanılan147%59
Müdahale71
Faul1329 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111429 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2021/22
13
11
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
Faul1
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 115867 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%41
- 4-3-325%22
- 5-3-217%15
- 4-4-213%12
- 3-5-26%5
- 3-4-2-15%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NewcastleA | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 23.08.2026 | Manchester CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Real MadridH | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 13.05.2026 | VillarrealA | 2-3 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | EspanyolH | 2-1 | 34↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2026 | Real SociedadH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | OsasunaA | 2-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | LevanteA | 2-0 | 65 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | Atletico MadridH | 2-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | OviedoA | 1-0 | 88 | – | 7.6 | ||
| 21.03.2026 | ValenciaH | 0-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | BarcelonaA | 5-2 | 87 | 1 | – | 5.9 | |
| 08.03.2026 | Rayo VallecanoH | 1-1 | 86 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | Real BetisA | 2-2 | 95 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2026 | AlavesH | 1-1 | 16 | – | 3.0 | ||
| 08.02.2026 | GironaH | 1-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 02.02.2026 | MallorcaA | 4-1 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Athletic ClubH | 2-1 | 94 | 1 | – | 7.3 | |
| 19.01.2026 | ElcheA | 2-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 12.01.2026 | Celta VigoH | 0-1 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | LevanteH | 0-3 | 59 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | OviedoH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Real BetisH | 0-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 24.11.2025 | EspanyolA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | OsasunaH | 1-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Atletico MadridA | 3-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 24.10.2025 | Real SociedadA | 2-1 | 38↑ | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | MallorcaH | 1-3 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | BarcelonaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Rayo VallecanoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | VillarrealH | 1-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | AlavesA | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 12.09.2025 | ElcheH | 2-2 | 79 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | GironaA | 0-2 | 72↑ | – | 6.5 | ||
| 25.08.2025 | GetafeH | 1-2 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Athletic ClubA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.0 | |
| 25.05.2025 | VillarrealA | 4-2 | 74 | 1 | 6.0 | ||
| 18.05.2025 | Real MadridH | 0-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2025 | Las PalmasH | 1-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 10.05.2025 | Celta VigoA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | LeganesH | 2-2 | 45↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 24.04.2025 | OsasunaA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | AlavesH | 1-1 | 9↑ | – | 7.0 | ||
| 11.04.2025 | ValenciaA | 1-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Atletico MadridH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Real BetisA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Athletic ClubH | 0-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | MallorcaH | 1-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | ValladolidA | 0-4 | 82 | 2 | 1 | 3 | 8.6 |
| 09.02.2025 | BarcelonaH | 1-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | GetafeA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | EspanyolH | 1-1 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | GironaA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | ValenciaH | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | Real MadridA | 4-2 | 73 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.12.2024 | Atletico MadridA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.12.2024 | OsasunaH | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 |
ŞUT14
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%64
- Kontra atak3%21
- Açık oyun1%7
- Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%57
- Sol ayak4%29
- Kafa2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 4 %29
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 2 %14
AKSİYON HARİTASI1260 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1260
- Pas758%63
- Top kazanma87%7
- Top teması70%6
- Faul59%5
- Müdahale54%5
- Çalım48%4
- Uzaklaştırma34%3
- Hava topu32%3
- Korner kazandırma30%3
- İkili mücadele24%2
PİYASA DEĞERİ€15.00M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 131 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Sevilla FC U16
→
Sevilla Atl.
-
Sevilla FC U16
→
Sevilla Atl.
-
2018-07-01
Altair U16
→
Sevilla FC U16
-
Altair U16
→
Sevilla FC U16
-
2017-07-01
Sevilla FC Yth.
→
Altair U16
-
Sevilla FC Yth.
→
Altair U16
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2024
CezalıKadroda yok
1 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2013 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.2La Liga 2025
PERFORMANS59.02013 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
81.2
Box-to-box orta saha
80.4
Derinden oyun kurucu
76.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%85
Dakika
%80
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%87
Dakika
%90
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
2.73
3.2
85
Ortalama rating
6.6
7.1
93
Performans skoru
59
75
79
İkili mücadele kazanma
55.81
58
96
Pas hacmi / 90
33.8
50
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
CaduFerencvarosi TC · 28
%95
1gol
1asist
52scout
UEFA Europa League
Melih İbrahimoğluKonyaspor · 25
%83
0gol
1asist
68scout
€200K
Süper Lig
Raúl PereiraCadiz
%74
0gol
0asist
46scout
Segunda División
İbrahim AkdağKeçiörengücü · 34
%70
1gol
8asist
64scout
1. Lig
Santiago GonzálezTigre · 22
%63
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Iñigo Ruiz de GalarretaAthletic Club · 32
%62
1gol
2asist
63scout
€2.50M
La Liga
Miguel RamírezPuebla · 23
%61
0gol
0asist
56scout
Liga MX
Beñat TurrientesReal Sociedad · 23
%60
0gol
3asist
71scout
€10.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

CD Mirandés