LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut22.77 / 90
Kazanılan ikili34.15 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.771.95
Kazanılan ikili
4.154.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
La Liga2026 · Sevilla · 3 maç
1asist7.
40.
La Liga2025 · Sevilla · 7 maç
3gol40.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World
🥈
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
3
65
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan3%27
Faul4
İlk 1112 yedek
Kart1
2025/26
33
1.520
4
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%42 isabet
Kilit pas13
Drible9%21 başarı
İkili kazanılan69%34
Müdahale15
Faul2924 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111815 yedek
G+A / 900.24
Kart61
2024/25
32
2.167
4
2
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%48 isabet
Kilit pas20
Drible20%34 başarı
İkili kazanılan99%33
Müdahale13
Faul3837 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11266 yedek
G+A / 900.25
Kart101
2023/24
14
1.050
4
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas11
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan52%42
Müdahale6
Faul2817 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1114
G+A / 900.69
Kart2
TOPLAM GOL171 penaltı
İLK 116226 yedek girdi
KART21
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 5 %29
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 5 %29
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 1 %6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%37
- 4-3-316%20
- 5-3-214%18
- 4-4-212%15
- 3-4-34%5
- 3-5-24%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atletico MadridH | 1-3 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | Athletic ClubA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 45 | 2 | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | Celta VigoA | 1-0 | 64 | 2 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Real MadridH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | EspanyolH | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2026 | Real SociedadH | 1-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | OsasunaA | 2-1 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 23.04.2026 | LevanteA | 2-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Atletico MadridH | 2-1 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | OviedoA | 1-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | ValenciaH | 0-2 | 45↑ | 3 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | BarcelonaA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Rayo VallecanoH | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Real BetisA | 2-2 | 25↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2026 | GetafeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | AlavesH | 1-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | GironaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | MallorcaA | 4-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | Athletic ClubH | 2-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | ElcheA | 2-2 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 12.01.2026 | Celta VigoH | 0-1 | 58 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2026 | LevanteH | 0-3 | 37↑ | 3 | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | Real MadridA | 2-0 | 70 | 3 | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Real BetisH | 0-2 | 23↑ | – | 5.3 | ||
| 01.11.2025 | Atletico MadridA | 3-0 | 79 | 2 | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | Real SociedadA | 2-1 | 66 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | MallorcaH | 1-3 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | BarcelonaH | 4-1 | 61 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 28.09.2025 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 69 | – | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | VillarrealH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | AlavesA | 1-2 | 86 | – | 6.5 | ||
| 12.09.2025 | ElcheH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 30.08.2025 | GironaA | 0-2 | 84 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.08.2025 | GetafeH | 1-2 | 23↑ | 2 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Athletic ClubA | 3-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | Real MadridH | 0-2 | 3↑ | – | 3.2 | ||
| 10.05.2025 | Celta VigoA | 3-2 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | LeganesH | 2-2 | 35↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.04.2025 | OsasunaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AlavesH | 1-1 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2025 | ValenciaA | 1-0 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | Atletico MadridH | 1-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Real BetisA | 2-1 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Athletic ClubH | 0-1 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 75 | – | 6.6 | ||
| 24.02.2025 | MallorcaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | ValladolidA | 0-4 | 75 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.02.2025 | BarcelonaH | 1-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | GetafeA | 0-0 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | GironaA | 1-2 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | ValenciaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | Real MadridA | 4-2 | 74 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 08.12.2024 | Atletico MadridA | 4-3 | 89 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 02.12.2024 | OsasunaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 09.11.2024 | LeganesA | 1-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | Real SociedadH | 0-2 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 25.10.2024 | EspanyolA | 0-2 | 89 | – | 6.3 |
ŞUT44
GOL5
xG5.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%11.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%48
- Açık oyun7%16
- Kontra atak5%11
- Taç sonrası5%11
- Korner3%7
- Duran top2%5
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak29%66
- Kafa9%20
- Sağ ayak6%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR44 şut
- 1-15' 6 %14
- 16-30' 6 %14
- 31-45' 10 %23
- 46-60' 10 %23
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 8 %18
PİYASA DEĞERİ€5.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 82 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Sevilla FC C
→
Sevilla Atl.
-
Sevilla FC C
→
Sevilla Atl.
-
2019-07-01
CA Antoniano
→
Sevilla FC C
free transfer
CA Antoniano
→
Sevilla FC C
free transfer
2018-07-01
Antoniano U19
→
CA Antoniano
-
Antoniano U19
→
CA Antoniano
-
2018-01-01
Balón de Cádiz
→
Antoniano U19
?
Balón de Cádiz
→
Antoniano U19
?
2016-07-01
Antoniano U19
→
Balón de Cádiz
?
Antoniano U19
→
Balón de Cádiz
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2024
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2026 · Sevilla
3sarı · 3 maç
🟨
La Liga2024 · Sevilla
10sarı · 31 maç
🟥
La Liga2024 · Sevilla
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1520 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5La Liga 2025
PERFORMANS42.31520 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
70.0
Bitirici
68.8
İçe kat eden kanat
67.6
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%50
Dakika
%72
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%57
Dakika
%87
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.44
7.15
90
Performans skoru
42.3
76
56
Gol / 90
0.24
0.42
57
Şut / 90
1.95
3
65
Müdahale / 90
0.89
1.4
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lorenzo ColomboGenoa · 23
%95
7gol
1asist
66scout
Serie A
Henrik Langaas SkogvoldFredrikstad · 21
%82
5gol
1asist
65scout
Eliteserien
Emil Riis JacobsenBristol City · 27
%80
9gol
2asist
60scout
Championship
Mateo CoronelClub Queretaro · 27
%75
5gol
0asist
59scout
Liga MX
Lirim QamiliSonderjyske · 27
%64
5gol
1asist
63scout
Superliga
Uchenna OgunduAlanyaspor · 19
%61
2gol
1asist
64scout
€4.00M
Süper Lig
Roko ŠimićKarlsruher SC · 22
%61
3gol
1asist
66scout
€1.50M
2. Bundesliga
Myrto UzuniAustin · 30
%60
6gol
2asist
57scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum