LİGMajor League Soccer
BU SEZON6G · 0A
Gol60.34 / 90
Asist00.00 / 90
Şut341.91 / 90
Kilit pas130.73 / 90
Başarılı dripling140.79 / 90
Kazanılan ikili643.60 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 0.34 %45
- Şut 1.9 %53
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.73 %13
- Drible 0.79 %51
- İkili mücadele %44 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1601 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
15.
La Liga2023 · Granada CF · 34 maç
11gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2022/2023 · Spain
🏆
NB I2020/2021 · Hungary
🥈
HNL2019/2020 · Croatia · 2nd Place
🥈
Cup2019/2020 · Croatia · 2nd Place
🥈
Arena Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Albania · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Albania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.601
6
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas13
Drible14%39 başarı
İkili kazanılan64%44
Müdahale17
Faul1325 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1118
G+A / 900.34
Kart3
2025/26
30
2.222
6
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%53 isabet
Kilit pas18
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan70%39
Müdahale17
Faul2019 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11255 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2024/25
2
180
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%25
Müdahale1
Faul23 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112
2023/24
35
2.459
11
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%57 isabet
Kilit pas18
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan60%28
Müdahale18
Faul2619 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı41 kaçan
İlk 11287 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2021/22
23
1.417
3
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%35 isabet
Kilit pas17
Drible13%42 başarı
İkili kazanılan56%42
Müdahale15
Faul1518 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11158 yedek
G+A / 900.32
Kart4
2020/21
7
510
2
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas7
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan28%41
Müdahale5
Faul48 kazanılan
İlk 1161 yedek
G+A / 900.35
TOPLAM GOL226 penaltı
İLK 117027 yedek girdi
KART13
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR22 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 7 %32
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 6 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-231%34
- 4-3-322%24
- 4-2-3-118%20
- 3-4-38%9
- 5-3-26%7
- 4-1-4-15%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Philadelphia UnionH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 17.08.2026 | FC DallasH | 1-2 | 99 | 1 | 6.5 | ||
| 02.08.2026 | Colorado RapidsA | 1-0 | 93 | 1 | 7.0 | ||
| 26.07.2026 | Houston DynamoA | 3-0 | 91 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | Seattle SoundersH | 3-1 | 91 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 17.05.2026 | Sporting Kansas CityH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 14.05.2026 | San DiegoA | 5-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Minnesota United FCA | 2-2 | 90 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 03.05.2026 | St. Louis CityH | 2-0 | 89 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 26.04.2026 | Houston DynamoH | 2-0 | 95 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 18.04.2026 | Toronto FCA | 3-3 | 89 | 2 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 04.04.2026 | Inter MiamiA | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Los Angeles FCH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | Real Salt LakeA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | CharlotteA | 3-1 | 75 | 1 | 5.9 | ||
| 01.03.2026 | DC UnitedH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Minnesota United FCH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.11.2025 | EnglandH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2025 | Los Angeles FCH | 1-4 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 30.10.2025 | Los Angeles FCA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | San Jose EarthquakesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | St. Louis CityH | 1-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Real Salt LakeA | 3-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Seattle SoundersH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 14.09.2025 | FC DallasA | 2-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | San Jose EarthquakesH | 3-1 | 64 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 23.08.2025 | CF MontrealA | 3-2 | 54 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 17.08.2025 | FC DallasH | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | Houston DynamoH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | DC UnitedA | 2-4 | 102 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.07.2025 | Los Angeles GalaxyA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 13.07.2025 | New England RevolutionH | 0-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 15.06.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | San DiegoA | 2-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 29.05.2025 | Real Salt LakeH | 1-1 | 80 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | Minnesota United FCA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 18.05.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Atlanta United FCH | 1-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Minnesota United FCH | 0-3 | 61 | 4 | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | Houston DynamoA | 2-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 19.04.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | Vancouver WhitecapsA | 5-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Portland TimbersH | 0-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | St. Louis CityA | 0-1 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.03.2025 | EnglandA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Colorado RapidsH | 0-1 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | Portland TimbersA | 1-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | Real MadridH | 0-4 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | SevillaA | 3-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | OsasunaH | 3-0 | 74 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 19.04.2024 | Athletic ClubA | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | AlavesH | 2-0 | 75 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 04.04.2024 | ValenciaH | 0-1 | 79 | 2 | 7.0 | ||
| 29.03.2024 | CadizA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | MallorcaA | 1-0 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 09.03.2024 | Real SociedadH | 2-3 | 81 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 03.03.2024 | VillarrealA | 5-1 | 90 | 1 | 6.6 |
ŞUT45
GOL6
xG5.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%58
- Açık oyun6%13
- Serbest vuruş3%7
- Korner3%7
- Kontra atak3%7
- Taç sonrası2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak30%67
- Sol ayak11%24
- Kafa3%7
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
- 1-15' 10 %22
- 16-30' 6 %13
- 31-45' 9 %20
- 46-60' 1 %2
- 61-75' 2 %4
- 76-90+' 17 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Granada CF
→
Austin
€12.00m
Granada CF
→
Austin
€12.00m
2022-01-31
Ferencváros
→
Granada CF
€5.10m
Ferencváros
→
Granada CF
€5.10m
2020-08-07
NK Lokomotiva
→
Ferencváros
€1.80m
NK Lokomotiva
→
Ferencváros
€1.80m
2018-09-03
KF Laçi
→
NK Lokomotiva
€350k
KF Laçi
→
NK Lokomotiva
€350k
2017-09-06
FK Apolonia
→
KF Laçi
€20k
FK Apolonia
→
KF Laçi
€20k
2015-01-24
FK Tomori Berat
→
FK Apolonia
free transfer
FK Tomori Berat
→
FK Apolonia
free transfer
2013-09-26
FK Tomori U19
→
FK Tomori Berat
-
FK Tomori U19
→
FK Tomori Berat
-
2012-07-01
Unknown
→
FK Tomori U19
free transfer
Unknown
→
FK Tomori U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1137 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS57.81137 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil-6.8
ROL UYUMU2026
Bitirici
72.4
Baskıcı forvet
71.5
İçe kat eden kanat
71.3
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%58
Dakika
%86
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%70
Dakika
%91
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
57.8
78
74
Gol / 90
0.4
0.65
62
Şut isabeti
51.85
48
100
Dakika güvenliği
91.6
72
100
Tahmini xG / 90
0.365
0.48
76
Ortalama rating
6.88
7.15
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.14. Dakika delta +6.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Florián MonzónVelez Sarsfield · 24
%95
6gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Pedro RochaCoritiba · 31
%74
4gol
1asist
54scout
Serie A
Tomás MolinaArgentinos JRS · 30
%72
4gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Franco JaraInstituto Cordoba · 37
%63
1gol
0asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Jesper CorneliusStart · 24
%63
4gol
1asist
62scout
Eliteserien
Jacob BergströmMjallby AIF · 30
%61
5gol
0asist
56scout
Allsvenskan
Kelvin YeboahMinnesota United FC · 25
%61
8gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Agustín ModicaGimnasia M. · 22
%60
4gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




