LİGLa Liga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.12 / 90
Asist10.12 / 90
Şut111.38 / 90
Kilit pas202.50 / 90
Başarılı dripling151.88 / 90
Kazanılan ikili556.88 / 90
Rating6.88
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.120.17
Asist
0.120.09
Şut
1.381.05
Kilit pas
2.501.48
Başarılı dripling
1.881.22
Kazanılan ikili
6.885.49
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆
Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2019 · World
🏆
Super Cup2018/2019 · Spain
🏆
La Liga2018/2019 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2018 · World
🏆
UEFA Youth League2017/2018 · Europe
🥈
Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2018/2019 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2022/23
27
720
1
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas20
Drible15%50 başarı
İkili kazanılan55%54
Müdahale26
Faul910 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11819 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2021/22
19
1.033
2
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas17
Drible14%37 başarı
İkili kazanılan63%40
Müdahale27
Faul1516 kazanılan
İlk 11136 yedek
G+A / 900.26
Kart1
TOPLAM GOL9
İLK 115025 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 3 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%23
- 4-3-312%19
- 4-4-212%19
- 5-3-210%16
- 4-4-1-18%12
- 4-1-4-17%11
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.06.2023 | CadizH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2023 | Athletic ClubA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2023 | SevillaH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 20.05.2023 | GetafeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2023 | Atletico MadridH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2023 | AlmeriaA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2023 | Rayo VallecanoH | 4-0 | 20↑ | 1 | 7.3 | ||
| 26.04.2023 | Celta VigoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | ValenciaH | 0-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 16.04.2023 | GironaA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.04.2023 | OsasunaA | 2-1 | 2↑ | – | – | ||
| 01.04.2023 | BarcelonaH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2022 | Atletico MadridA | 2-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 08.11.2022 | GironaH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 05.11.2022 | ValladolidA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 31.10.2022 | GetafeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | EspanyolA | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2022 | Real MadridH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | ValenciaA | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 10.10.2022 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2022 | Rayo VallecanoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2022 | BarcelonaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | Athletic ClubH | 1-4 | 45 | – | 6.0 | ||
| 04.09.2022 | VillarrealA | 4-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 27.08.2022 | Real SociedadH | 0-1 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 22.08.2022 | AlmeriaH | 1-1 | 86 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.08.2022 | Real BetisA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | EspanyolH | 0-0 | 85 | – | 6.7 | ||
| 15.05.2022 | Real BetisA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2022 | Athletic ClubH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.05.2022 | MallorcaA | 2-6 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 01.05.2022 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.04.2022 | Atletico MadridA | 0-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2022 | LevanteH | 1-4 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.04.2022 | SevillaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | Rayo VallecanoH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2022 | AlavesA | 2-3 | 62 | 1 | – | 7.6 | |
| 12.03.2022 | ElcheH | 0-1 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 05.03.2022 | ValenciaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2022 | CadizH | 0-0 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 19.02.2022 | VillarrealH | 1-4 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.02.2022 | Real SociedadA | 2-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 06.02.2022 | Real MadridA | 1-0 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 23.01.2022 | OsasunaH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.01.2022 | GetafeA | 4-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 08.01.2022 | BarcelonaH | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 13.02.2021 | AlavesH | 5-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2024 · 47 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023
SakatlıkKadroda yok
10 maç
03.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


