Spain · Defender
Pol Lirola
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.39 / 90
Kazanılan ikili51.95 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
1.952.77
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe
🏆
Youth Viareggio Cup2016 · World
🥈
Ligue 12024/2025 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Campionato Primavera 12015/2016 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia Primavera2015/2016 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
18
338
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan12%39
Müdahale5
Faul42 kazanılan
İlk 11315 yedek
Kart1
2024/25
27
687
1
2
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas8
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan27%47
Müdahale13
Faul99 kazanılan
İlk 11522 yedek
G+A / 900.39
Kart11
2023/24
27
1.554
2
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas13
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan62%51
Müdahale30
Faul712 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11189 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2022/23
32
634
1
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas7
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale14
Faul43 kazanılan
İlk 11725 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2021/22
49
2.521
1
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas33
Drible34%52 başarı
İkili kazanılan122%52
Müdahale42
Faul2120 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112722 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL8
İLK 116589 yedek girdi
KART12
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%28
- 3-4-2-126%24
- 4-3-320%18
- 3-5-214%13
- 5-3-210%9
- 3-4-39%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | AS RomaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | InterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | ComoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | JuventusA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | LecceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AC MilanH | 0-1 | 65↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | TorinoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | FiorentinaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | AtalantaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | GenoaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | PisaH | 0-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | CagliariA | 4-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | UdineseH | 1-3 | 68 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | CremoneseA | 0-0 | 87 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | AuxerreA | 0-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | AngersH | 2-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | LyonA | 1-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Paris FCH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | RennesH | 4-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | Le HavreA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | MontpellierH | 5-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | MonacoA | 3-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | ToulouseH | 3-2 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | ReimsA | 3-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | LensH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | NantesH | 2-0 | 54↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | AuxerreA | 3-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | Saint EtienneH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | AngersA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | LyonH | 3-2 | 10↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 26.01.2025 | NiceA | 2-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | StrasbourgH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | LilleH | 1-1 | 20↑ | – | 5.7 | ||
| 08.11.2024 | AuxerreH | 1-3 | 77 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | NantesA | 1-2 | 69 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | MontpellierA | 0-5 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2024 | AngersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | StrasbourgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | LyonA | 2-3 | 45↑ | 1 | 1 | 1 | 7.6 |
| 14.09.2024 | NiceH | 2-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | ToulouseA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | ReimsH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | Stade Brestois 29A | 1-5 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | UdineseH | 0-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | MonzaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2024 | InterH | 0-5 | 71 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | EmpoliA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2024 | SalernitanaH | 3-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | TorinoA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2024 | NapoliA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | BolognaH | 0-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | GenoaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | LazioH | 2-3 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.03.2024 | SassuoloA | 1-0 | 81↑ | 2 | 6.3 | ||
| 03.03.2024 | LecceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | JuventusA | 3-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2024 | AS RomaH | 0-3 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 11.02.2024 | FiorentinaA | 5-1 | 45↑ | – | 6.2 |
AKSİYON HARİTASI150 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR150
- Pas92%63
- Top teması12%8
- Hava topu10%7
- Top kazanma8%5
- Çalım7%5
- Uzaklaştırma5%3
- Faul4%3
- Pas arası3%2
- Korner kazandırma3%2
- Müdahale3%2
PİYASA DEĞERİ€2.00M-50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 188 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
12.2025
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2024
SakatlıkŞüpheli
4 maç
12.2023
SakatlıkKadroda yok
4 maç
01.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
01.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 296 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.3Serie A 2025
PERFORMANS38.9296 dk
KARARVeri yetersiz43/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
38.6
Ayağı iyi stoper
38.2
Agresif stoper
37.8
Agresif stoper
36.1
Klasik stoper
34.5
Ayağı iyi stoper
34.3
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%27
Dakika
%35
Değer / getiri
%78
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%26
Dakika
%49
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.4
7.2
89
Pas hacmi / 90
31.93
45
71
İkili mücadele kazanma
36.84
68
54
Müdahale / 90
1.52
2.4
63
Blok / 90
0.3
1.8
17
Pas arası / 90
0.3
1.8
17
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mladen DevetakHNK Rijeka · 26
%95
0gol
0asist
48scout
UEFA Europa Conference League
Ricardo RodríguezReal Betis · 33
%91
0gol
0asist
41scout
€1.50M
UEFA Europa League
Simon Asta1. FC Kaiserslautern · 24
%91
1gol
0asist
54scout
€800K
2. Bundesliga
Gerónimo HerediaBelgrano Cordoba · 20
%90
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Max JohnstonDerby · 22
%74
0gol
1asist
55scout
Championship
Jesper Reitan-SundeRosenborg · 19
%73
0gol
1asist
52scout
Eliteserien
George PrattBlackburn · 22
%68
0gol
1asist
63scout
€800K
Championship
Tatu VarmanenOsters IF · 27
%60
0gol
2asist
59scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




