LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coppa Italia2023 · Juventus · 4 maç
4gol1.
🥇
Coupe de France2021 · Marseille · 4 maç
5gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2023/2024 · Italy
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🥈
Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
Eredivisie2015/2016 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2025/26
9
39
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan1%17
Faul1
2023/24
32
925
4
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas15
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan64%47
Müdahale9
Faul2126 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11725 yedek
G+A / 900.49
Kart21
2022/23
43
2.270
9
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%62 isabet
Kilit pas25
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan113%42
Müdahale17
Faul3737 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112419 yedek
G+A / 900.4
Kart61
2021/22
37
2.019
15
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut69%54 isabet
Kilit pas20
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan59%35
Müdahale13
Faul2913 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı31 kaçan
İlk 112116 yedek
G+A / 900.76
Kart2
2020/21
15
1.223
9
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%60 isabet
Kilit pas8
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan67%48
Müdahale14
Faul1420 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı3
İlk 11141 yedek
G+A / 900.74
Kart2
TOPLAM GOL274 penaltı
İLK 115458 yedek girdi
KART11
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR27 gol
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 1 %4
- 31-45' 7 %26
- 46-60' 3 %11
- 61-75' 5 %19
- 76-90+' 9 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-241%46
- 3-4-2-114%16
- 4-3-314%16
- 3-5-1-19%10
- 4-2-3-17%8
- 3-2-4-15%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | ParmaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | FrosinoneA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | TorinoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | FiorentinaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | AtalantaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | GenoaH | 2-0 | 21↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | SassuoloH | 1-1 | 18↑ | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | UdineseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | PisaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | AS RomaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2025 | Manchester CityH | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | MonzaH | 2-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 20.05.2024 | BolognaA | 3-3 | 26↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.05.2024 | SalernitanaH | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | AS RomaA | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2024 | AC MilanH | 0-0 | 28↑ | 3 | 7.2 | ||
| 19.04.2024 | CagliariA | 2-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | AtalantaH | 2-2 | 76 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 03.03.2024 | NapoliA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | FrosinoneH | 3-2 | 10↑ | 1 | 7.2 | ||
| 17.02.2024 | VeronaA | 2-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 12.02.2024 | UdineseH | 0-1 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 27.01.2024 | EmpoliH | 1-1 | 18 | – | 3.0 | ||
| 21.01.2024 | LecceA | 0-3 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 16.01.2024 | SassuoloH | 3-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 07.01.2024 | SalernitanaA | 1-2 | 31↑ | 2 | 6.9 | ||
| 30.12.2023 | AS RomaH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 23.12.2023 | FrosinoneA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.12.2023 | GenoaA | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2023 | NapoliH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2023 | MonzaA | 1-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 26.11.2023 | InterH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | CagliariH | 2-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | FiorentinaA | 0-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 28.10.2023 | VeronaH | 1-0 | 9↑ | 2 | 7.2 | ||
| 22.10.2023 | AC MilanA | 0-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 07.10.2023 | TorinoH | 2-0 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 26.09.2023 | LecceH | 1-0 | 78 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 23.09.2023 | SassuoloA | 4-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 16.09.2023 | LazioH | 3-1 | 15↑ | 2 | 7.2 | ||
| 03.09.2023 | EmpoliA | 0-2 | 19↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.08.2023 | BolognaH | 1-1 | 16↑ | 2 | 7.2 | ||
| 20.08.2023 | UdineseA | 0-3 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 04.06.2023 | UdineseA | 0-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 28.05.2023 | AC MilanH | 0-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 22.05.2023 | EmpoliA | 4-1 | 58 | 2 | 5.9 | ||
| 18.05.2023 | SevillaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2023 | CremoneseH | 2-0 | 59↑ | 3 | 7.2 | ||
| 11.05.2023 | SevillaH | 1-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 07.05.2023 | AtalantaA | 0-2 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2023 | LecceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | BolognaA | 1-1 | 83 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 23.04.2023 | NapoliH | 0-1 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 20.04.2023 | Sporting CPA | 1-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 16.04.2023 | SassuoloA | 1-0 | 57 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2023 | Sporting CPH | 1-0 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 08.04.2023 | LazioA | 2-1 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.04.2023 | VeronaH | 1-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2023 | MonzaH | 0-2 | 25↑ | 2 | 7.2 | ||
| 22.01.2023 | AtalantaH | 3-3 | 74 | 1 | 2 | 7.5 |
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%50
- Asist sonrası1%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sol ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
AKSİYON HARİTASI24 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %69
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %70
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR24
- Pas11%46
- Çalım4%17
- Hava topu2%8
- Top teması2%8
- Kurtarılan şut2%8
- Faul1%4
- Top kazanma1%4
- Korner kazandırma1%4
PİYASA DEĞERİ€1.50M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ117
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 138 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2011-07-01
Rozwój Katowice
→
Górnik Zabrze
€75k
Rozwój Katowice
→
Górnik Zabrze
€75k
2010-07-01
Rozwoj II
→
Rozwój Katowice
-
Rozwoj II
→
Rozwój Katowice
-
2010-01-01
Rozwoj U19
→
Rozwoj II
-
Rozwoj U19
→
Rozwoj II
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
16 maç
12.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
6 maç
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
65 maç
09.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
2 maç
08.2025
Unknown InjuryKadroda yok
1 maç
09.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
03.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
10 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2023 · Juventus
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU18.0Serie A 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2026
İçe kat eden kanat
45.6
Bitirici
44.9
Pivot forvet
36.8
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 121 oyuncu
Scout skoru
%5
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 1164 oyuncu
Scout skoru
%3
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İsabetli şut / 90
4.62
1.6
100
Şut / 90
4.62
3.4
100
Şut isabeti
100
44
100
Performans skoru
46
76
60
Başarılı drible / 90
2.31
1.8
100
Tahmini xG / 90
0.201
0.35
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mustapha IsahKristiansund BK · 21
%95
1gol
1asist
54scout
Eliteserien
Adrián MartínezRacing Club · 33
%88
4gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Daniel KarlsbakkSarpsborg 08 FF · 22
%66
3gol
0asist
57scout
Eliteserien
Marcelo TorresGimnasia L.P. · 27
%64
8gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
AlerrandroInternacional · 25
%63
3gol
3asist
64scout
Serie A
Ezequiel PonceHouston Dynamo · 28
%62
0gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Jonathan HerreraDeportivo Riestra · 34
%61
0gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Jordy CaicedoHuracan · 28
%60
8gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





