LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON4G · 1A
Gol40.24 / 90
Asist10.06 / 90
Şut291.71 / 90
Kilit pas120.71 / 90
Başarılı dripling30.18 / 90
Kazanılan ikili291.71 / 90
Rating6.17
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 73 forvetler
- Gol 0.24 %57
- Şut 1.7 %49
- Asist 0.06 %36
- Kilit pas 0.71 %19
- Drible 0.18 %3
- İkili mücadele %21 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1530 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
CONMEBOL Libertadores2025 · Racing Club · 9 maç
7gol1.
2asist13.
🥈
Liga Profesional Argentina2025 · Racing Club · 28 maç
12gol2.
🥈
Liga Profesional Argentina2024 · Racing Club · 34 maç
19gol2.
🥈
Copa de la Liga Profesional2023 · Instituto Cordoba · 39 maç
16gol2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Recopa2025 · South-America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America
🏆
Division Profesional2021 Clausura · Paraguay
🏆
Copa Paraguay2019 · Paraguay
🥈
Supercopa2021 · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2019 Clausura · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 21 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.530
4
1
6.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%34 isabet
Kilit pas12
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan29%21
Müdahale7
Faul308 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı11 kaçan
İlk 11181 yedek
G+A / 900.29
Kart32
2025/26
37
3.092
18
3
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%53 isabet
Kilit pas28
Drible8%31 başarı
İkili kazanılan110%32
Müdahale16
Faul6937 kazanılan
Ofsayt35
Penaltı2
İlk 11343 yedek
G+A / 900.61
Kart14
2024/25
21
1.450
7
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%45 isabet
Kilit pas14
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan53%34
Müdahale11
Faul2817 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11174 yedek
G+A / 900.62
Kart71
2023/24
25
2.246
11
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas27
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan107%33
Müdahale20
Faul4723 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 1125
G+A / 900.48
Kart8
2022/23
26
1.025
4
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas11
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan39%30
Müdahale7
Faul229 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111016 yedek
G+A / 900.44
Kart7
TOPLAM GOL252 penaltı
İLK 11577 yedek girdi
KART23
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 4 %16
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 6 %24
- 46-60' 4 %16
- 61-75' 4 %16
- 76-90+' 4 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-120%34
- 4-3-315%25
- 3-4-39%15
- 4-1-4-19%15
- 3-4-1-24%7
- 4-2-3-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Independ. RivadaviaA | 3-1 | 78 | 3 | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | Argentinos JRSA | 2-1 | 21 | – | 3.5 | ||
| 01.08.2026 | TigreH | 1-3 | 93 | 2 | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 75 | 1 | – | 5.9 | |
| 10.05.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | HuracanH | 0-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 25.04.2026 | Barracas CentralH | 1-1 | 94 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | AldosiviA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | River PlateH | 0-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | IndependienteA | 1-0 | 90 | 2 | 4.9 | ||
| 22.03.2026 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 31↑ | 2 | 6.2 | ||
| 16.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-0 | 90 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 26.02.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | 41 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 14.02.2026 | BanfieldA | 0-2 | 96 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.02.2026 | Argentinos JRSH | 2-1 | 96 | 1 | 5.9 | ||
| 02.02.2026 | TigreA | 3-1 | 95 | 2 | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 24.01.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 120 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 07.12.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | 99 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 02.12.2025 | TigreH | 0-0 | 123 | 3 | 6.3 | ||
| 24.11.2025 | River PlateH | 3-2 | 96 | – | 6.0 | ||
| 16.11.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | 94 | 2 | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 89 | – | 5.6 | ||
| 17.10.2025 | AldosiviH | 1-0 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | IndependienteH | 0-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 19.09.2025 | HuracanA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 01.09.2025 | Union Santa FeH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 24.08.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | PenarolH | 3-1 | 98 | 2 | 5 | 9.3 | |
| 16.08.2025 | TigreH | 1-2 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 13.08.2025 | PenarolA | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | Boca JuniorsA | 1-1 | 63 | 1 | 5.9 | ||
| 27.07.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 87 | 3 | 6.5 | ||
| 12.07.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.05.2025 | Fortaleza ECH | 1-0 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 15.05.2025 | Colo ColoH | 4-0 | 68 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 10.05.2025 | PlatenseH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.05.2025 | BucaramangaA | 0-4 | 85 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 02.05.2025 | Newells Old BoysH | 1-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 23.04.2025 | Colo ColoA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | 84 | 3 | 6.3 | ||
| 14.04.2025 | AldosiviA | 0-2 | 80 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 10.04.2025 | BucaramangaH | 1-2 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | BanfieldH | 4-1 | 70 | 3 | 5 | 9.7 | |
| 02.04.2025 | Fortaleza ECA | 0-3 | 87 | 4 | 7.3 | ||
| 28.03.2025 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 21.03.2025 | Union Santa FeA | 0-1 | 81 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 16.03.2025 | IndependienteA | 1-1 | 99 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | Boca JuniorsH | 2-0 | 99 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.02.2025 | Estudiantes L.P.A | 2-0 | 94 | 2 | 6.5 | ||
| 30.01.2025 | Belgrano CordobaH | 4-0 | 79 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 24.01.2025 | Barracas CentralA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 04.12.2024 | Estudiantes L.P.H | 4-5 | 90 | 6 | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | Rosario CentralA | 0-2 | 100 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 17.11.2024 | San LorenzoA | 1-2 | 28↑ | 1 | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 45 | 1 | 1 | 7.0 |
ŞUT34
GOL4
xG1.2
xG FARKI+2.8over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%56
- Kontra atak4%12
- Duran top4%12
- Korner3%9
- Açık oyun2%6
- Penaltı2%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%44
- Kafa12%35
- Sağ ayak7%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 8 %24
- 31-45' 8 %24
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 8 %24
- 76-90+' 8 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 128 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga Profesional Argentina2026 · Racing Club
1kırmızı · 17 maç
🟨
Liga Profesional Argentina2024 · Racing Club
11sarı · 34 maç
🟥
Liga Profesional Argentina2024 · Racing Club
1kırmızı · 34 maç
🟨
Copa de la Liga Profesional2023 · Instituto Cordoba
14sarı · 39 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1338 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.5Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS42.81338 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİVolatile-1.5
ROL UYUMU2026
Pivot forvet
63.4
Baskıcı forvet
63.4
Bitirici
62.9
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%60
Dakika
%96
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%51
Dakika
%98
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Tahmini xG / 90
0.413
0.42
98
Performans skoru
42.8
76
56
Ortalama rating
6.3
7.2
88
Gol / 90
0.27
0.55
49
Şut / 90
1.61
3.2
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mustapha IsahKristiansund BK · 21
%95
1gol
1asist
54scout
Eliteserien
AlerrandroInternacional · 25
%76
3gol
3asist
64scout
Serie A
Daniel KarlsbakkSarpsborg 08 FF · 22
%73
3gol
0asist
57scout
Eliteserien
Marcelo TorresGimnasia L.P. · 27
%67
8gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Iván MoralesArgentinos JRS · 26
%66
2gol
1asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Mateo BajamichEstudiantes de Rio Cuarto · 26
%64
1gol
0asist
43scout
Liga Profesional Argentina
Dejan JoveljićSporting Kansas City · 26
%63
6gol
1asist
64scout
Major League Soccer
Jordy CaicedoHuracan · 28
%60
8gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


