Maximiliano Salas
Argentina · Attacker

Maximiliano Salas

YAŞ28
BOY174
KİLO84
DOĞUM YERİCuruzú Cuatiá
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON1G · 0A
Gol10.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut142.74 / 90
Kilit pas61.17 / 90
Başarılı dripling40.78 / 90
Kazanılan ikili183.52 / 90
Rating6.48
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.200.00
Asist 0.000.00
Şut 2.742.33
Kilit pas 1.171.87
Başarılı dripling 0.780.93
Kazanılan ikili 3.522.33
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
28. Liga Profesional Argentina2025 · Racing Club · 17 maç 3asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL Recopa2025 · South-America
🏆 CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America
🥈 Supercopa MX2019 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2020 3 2021 4 2024 5 2025 9 2026 1
GolAsist
2026/27 24 653 1 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 20 460 1 0 6.48
Liga Profesional ArgentinaIndepend. Rivadavia 4 193 0 0 6.76
Şut19%42 isabet
Kilit pas10
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan23%33
Müdahale6
Faul145 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11420 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2025/26 35 2.450 4 5 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRacing Club 17 1.125 1 3 7.14
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 13 979 2 2 6.55
CONMEBOL LibertadoresRacing Club 5 346 1 0 6.86
Şut48%42 isabet
Kilit pas30
Drible33%58 başarı
İkili kazanılan139%45
Müdahale39
Faul5546 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11296 yedek
G+A / 900.33
Kart81
2024/25 24 1.635 4 1 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRacing Club 24 1.635 4 1 7.01
Şut32%41 isabet
Kilit pas20
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan91%47
Müdahale24
Faul2929 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 11186 yedek
G+A / 900.28
Kart6
2021/22 34 884 2 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXNecaxa 34 884 2 2 6.80
Şut26%35 isabet
Kilit pas16
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan46%40
Müdahale4
Faul2217 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11925 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2020/21 34 1.486 2 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXNecaxa 34 1.486 2 1 6.83
Şut50%48 isabet
Kilit pas23
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan102%49
Müdahale20
Faul3244 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111816 yedek
G+A / 900.18
Kart3
TOPLAM GOL112 penaltı
İLK 115114 yedek girdi
KART17
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 3 %27
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 16 4-3-3 — 10 3-4-3 — 8 3-4-1-2 — 6 4-1-4-1 — 6 4-2-3-1 — 5 51 maç
  • 3-4-2-116%31
  • 4-3-310%20
  • 3-4-38%16
  • 3-4-1-26%12
  • 4-1-4-16%12
  • 4-2-3-15%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Racing ClubH 3-1 68 2 6.5
22.08.2026 IndependienteA 0-0 77 1 6.9
15.08.2026 Belgrano CordobaA 2-0
08.08.2026 Estudiantes de Rio CuartoH 2-1 48 2 6.9
24.05.2026 Belgrano CordobaH 2-3 1
16.05.2026 Rosario CentralH 1-0
14.05.2026 Gimnasia L.P.H 2-0
10.05.2026 San LorenzoH 1-1 58 2 6.3
03.05.2026 Atletico TucumanH 0-1 45 1 6.5
26.04.2026 AldosiviH 3-1 67 2 6.2
19.04.2026 Boca JuniorsH 0-1 72 2 6.0
12.04.2026 Racing ClubA 0-2 1 1
05.04.2026 Belgrano CordobaH 3-0
22.03.2026 Estudiantes de Rio CuartoA 0-2 28 1 1 7.5
15.03.2026 Sarmiento JuninH 2-0 9 2 6.6
13.03.2026 HuracanA 1-2
03.03.2026 Independ. RivadaviaA 1-1 1
26.02.2026 BanfieldH 3-1
22.02.2026 Velez SarsfieldA 1-0
13.02.2026 Argentinos JRSA 1-0 25 6.5
07.02.2026 TigreH 1-4 72 1 6.7
02.02.2026 Rosario CentralA 0-0 45 1 6.2
28.01.2026 Gimnasia L.P.H 2-0 14 6.6
24.01.2026 Barracas CentralA 0-1 22 1 6.2
24.11.2025 Racing ClubA 3-2 56 1 6.0
16.11.2025 Velez SarsfieldA 0-0 74 1 6.0
09.11.2025 Boca JuniorsA 2-0 90 2 6.6
02.11.2025 Gimnasia L.P.H 0-1 106 3 6.0
18.10.2025 Talleres CordobaA 0-2 76 3 6.3
12.10.2025 Sarmiento JuninH 0-1 90 6.5
28.09.2025 Deportivo RiestraH 1-2 81 1 2 6.2
13.09.2025 Estudiantes L.P.A 1-2 81 6.0
31.08.2025 San Martin S.J.H 2-0 75 1 2 8.0
26.08.2025 LanusA 1-1 51 2 6.5
27.07.2025 San LorenzoH 0-0 19 6.6
20.07.2025 Instituto CordobaA 0-4 90 1 4 7.3
14.07.2025 PlatenseH 3-1 90 1 3 7.2
30.05.2025 Fortaleza ECH 1-0 29 6.9
10.05.2025 PlatenseH 0-1 90 2 6.9
06.05.2025 BucaramangaA 0-4 79 1 6.2
02.05.2025 Newells Old BoysH 1-0 29 1 6.9
28.04.2025 Defensa Y JusticiaA 1-2 90 1 1 3 8.9
23.04.2025 Colo ColoA 1-1 81 1 7.0
18.04.2025 Central Cordoba de SantiagoH 1-0 84 3 7.7
14.04.2025 AldosiviA 0-2 23 1 7.0
10.04.2025 BucaramangaH 1-2 75 2 6.6
06.04.2025 BanfieldH 4-1 70 1 7.5
02.04.2025 Fortaleza ECA 0-3 82 1 1 7.6
28.03.2025 Independ. RivadaviaA 2-1 90 1 7.3
21.03.2025 Union Santa FeA 0-1 89 1 7.2
16.03.2025 IndependienteA 1-1 75 3 6.9
08.03.2025 HuracanH 0-1 90 2 7.5
03.03.2025 San LorenzoA 3-2 27 6.6
16.02.2025 Argentinos JRSH 2-3 78 1 7.3
12.02.2025 TigreA 1-0 69 6.3
09.02.2025 Boca JuniorsH 2-0 36 1 6.9
03.02.2025 Estudiantes L.P.A 2-0 45 6.3
30.01.2025 Belgrano CordobaH 4-0 71 1 7.2
24.01.2025 Barracas CentralA 1-3 69 1 6.9
15.12.2024 River PlateH 1-0 83 1 4 7.5
ŞUT26
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.0 58' · xG 0.0 57' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 87' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 63' · xG 0.0 53' · xG 0.0 33' · xG 0.0 19' · xG 0.0 85' · xG 0.0 67' · xG 0.284 65' · xG 0.128 125' · xG 0.788 · GOL 97' · xG 0.055 83' · xG 0.062 44' · xG 0.0 25' · xG 0.0 14' · xG 0.0 90' · xG 0.049 76' · xG 0.05 81' · xG 0.042 59' · xG 0.004 60' · xG 0.015 2' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%54) Korner — 5 (%19) Kontra atak — 4 (%15) Duran top — 2 (%8) shootout — 1 (%4) 26 şut
  • Asist sonrası14%54
  • Korner5%19
  • Kontra atak4%15
  • Duran top2%8
  • shootout1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%69) Kafa — 5 (%19) Sağ ayak — 3 (%12) 26 şut
  • Sol ayak18%69
  • Kafa5%19
  • Sağ ayak3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 2 %8
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 5 %20
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 11 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 151 maç
River Plate 33maç 2025–2026
Independ. Rivadavia 4maç 2026
Racing Club 46maç 2024–2025
Palestino 2022–2023
Necaxa 68maç 2020–2021
O'Higgins 2018
All Boys 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-11 Racing Club River Plate
2025-01-15 Palestino Racing Club
2025-01-01 Racing Club Palestino
2024-01-01 Palestino Racing Club
2022-06-18 Necaxa Palestino
2019-06-27 O'Higgins Necaxa
2018-07-01 All Boys O'Higgins € 435K
SCOUT RAPORUAggregated only · 1125 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.8Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS52.81125 dk
KARARVeri yetersiz51/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Bitirici 58.0
İçe kat eden kanat 53.4
Pivot forvet 53.2
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %78
Dakika %76
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %69
Dakika %81
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.604 0.48 100
Performans skoru 45.9 78 59
Şut / 90 2.74 3.4 81
Ortalama rating 6.48 7.15 91
Şut isabeti 42.86 48 89
İsabetli şut / 90 1.17 1.8 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam