LİGWorld Cup
BU SEZON3G · 4A
Gol30.41 / 90
Asist30.41 / 90
Şut233.15 / 90
Kilit pas293.97 / 90
Başarılı dripling60.82 / 90
Kazanılan ikili172.33 / 90
Rating7.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.411.41
Şut
3.152.81
Kilit pas
3.975.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Liga Profesional Argentina2024 · Racing Club · 27 maç
6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America
🏆
CONMEBOL Recopa2019 · South-America
🏆
Copa Argentina2019 · Argentina
🏆
CONMEBOL Libertadores2018 · South-America
🏆
Super Copa2017/2018 · Argentina
🏆
Olympics Intercontinental Play-offs2016 Rio de Janeiro · World
🏆
CONMEBOL U202013 Argentina · South-America
🏆
Super Cup2013/2014 · Portugal
🥈
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America · 2nd Place
🥈
Copa Colombia2017 · Colombia · 2nd Place
🥈
Superliga2017 · Colombia · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2013/2014 · Portugal · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2013 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
21
721
3
4
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas33
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan17%55
Müdahale3
Ofsayt1
İlk 11615 yedek
G+A / 900.87
Kaptan5maçta
2025/26
16
829
1
2
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas28
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan16%36
Müdahale3
Faul25 kazanılan
İlk 1197 yedek
G+A / 900.33
2024/25
21
676
2
3
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas16
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan20%56
Müdahale3
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11615 yedek
G+A / 900.67
2022/23
31
1.188
5
6
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%38 isabet
Kilit pas44
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan38%44
Müdahale7
Faul217 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı3
İlk 111219 yedek
G+A / 900.83
Kart11
TOPLAM GOL42 penaltı
İLK 111628 yedek girdi
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-316%44
- 4-2-3-18%22
- 4-1-3-24%11
- 4-1-4-13%8
- 4-3-1-23%8
- 3-1-4-22%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | SwitzerlandA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2026 | GhanaH | 1-0 | 14↑ | 2 | 7.0 | ||
| 27.06.2026 | PortugalH | 0-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 24.06.2026 | Congo DRH | 1-0 | 33↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 18.06.2026 | UzbekistanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Belgrano CordobaH | 2-3 | 10↑ | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | Rosario CentralH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | 15↑ | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 78↑ | 1 | 1 | 3 | 10.0 |
| 03.05.2026 | Atletico TucumanH | 0-1 | 25↑ | 2 | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | Racing ClubA | 0-2 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | Belgrano CordobaH | 3-0 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 15↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.03.2026 | Sarmiento JuninH | 2-0 | 29↑ | 1 | 7.3 | ||
| 13.03.2026 | HuracanA | 1-2 | 23↑ | 2 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 27 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | Argentinos JRSAC | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | TigreHC | 1-4 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2026 | Rosario CentralAC | 0-0 | 70 | 3 | 7.5 | ||
| 28.01.2026 | Gimnasia L.P.HC | 2-0 | 76 | 2 | 5 | 10.0 | |
| 24.01.2026 | Barracas CentralAC | 0-1 | 75 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 24.11.2025 | Racing ClubA | 3-2 | 40↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 16.11.2025 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Talleres CordobaA | 0-2 | 64 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2025 | Rosario CentralA | 2-1 | 67 | 1 | – | 7.3 | |
| 28.09.2025 | Deportivo RiestraH | 1-2 | 90 | 2 | 8.7 | ||
| 21.09.2025 | Atletico TucumanA | 2-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | San Martin S.J.H | 2-0 | 67 | 2 | 7.2 | ||
| 26.08.2025 | LanusA | 1-1 | 51↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2025 | Libertad AsuncionH | 1-1 | 54 | 3 | 7.7 | ||
| 17.08.2025 | Godoy CruzH | 4-2 | 45 | 1 | – | 7.2 | |
| 15.08.2025 | Libertad AsuncionA | 0-0 | 45↑ | 4 | 7.5 | ||
| 09.08.2025 | IndependienteA | 0-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 27.07.2025 | San LorenzoH | 0-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | River PlateH | 1-0 | 76 | 1 | – | 7.2 | |
| 08.12.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 3-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 03.11.2024 | Instituto CordobaH | 2-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | Defensa Y JusticiaH | 4-3 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 55 | 2 | 6.9 | ||
| 01.10.2024 | PlatenseH | 1-1 | 78 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 14.09.2024 | Boca JuniorsH | 2-1 | 19↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 01.09.2024 | Atletico TucumanA | 1-0 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 25.08.2024 | IndependienteH | 0-0 | 35↑ | 2 | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | Newells Old BoysA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 28.07.2024 | Union Santa FeH | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 15.07.2024 | ArgentinaA | 1-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 11.07.2024 | UruguayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2024 | PanamaH | 5-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 03.07.2024 | BrazilA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2024 | Costa RicaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2024 | ParaguayH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 24.05.2024 | TigreA | 0-4 | 18↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.05.2024 | Argentinos JRSH | 3-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 16.10.2022 | Rosario CentralH | 1-2 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 13.10.2022 | PlatenseH | 2-1 | 45 | 1 | 7.0 |
ŞUT31
GOL4
xG1.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%45
- Serbest vuruş7%23
- Açık oyun2%6
- Duran top2%6
- Kontra atak2%6
- Penaltı1%3
- Diğer3%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak30%97
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 5 %17
- 31-45' 5 %17
- 46-60' 5 %17
- 61-75' 7 %23
- 76-90+' 8 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 657 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS75.4657 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİYükselişte+23.9
ROL UYUMU2026
Numara 10
74.7
İleri sekiz
71.4
Box-to-box orta saha
68.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%98
Dakika
%72
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%98
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
75.4
76
99
Kilit pas / 90
3.97
2.4
100
Ortalama rating
7.47
7.3
100
Asist / 90
0.41
0.35
100
Pas hacmi / 90
72.88
55
100
Dakika güvenliği
27.6
74
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +23.9.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nahir BesaraHammarby FF · 34
%95
5gol
5asist
56scout
Allsvenskan
Diego LunaReal Salt Lake · 22
%78
4gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%76
3gol
2asist
60scout
Serie A
Marco ReusLos Angeles Galaxy · 36
%76
4gol
5asist
59scout
Major League Soccer
Niko TsakirisSan Jose Earthquakes · 20
%68
2gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Alan PatrickInternacional · 34
%66
3gol
0asist
50scout
Serie A
Anders DreyerSan Diego · 27
%61
6gol
7asist
70scout
Major League Soccer
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%60
2gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





