LİGMajor League Soccer
BU SEZON5G · 3A
Gol50.39 / 90
Asist30.24 / 90
Şut221.73 / 90
Kilit pas443.46 / 90
Başarılı dripling131.02 / 90
Kazanılan ikili352.76 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 0.39 %56
- Şut 1.7 %40
- Asist 0.24 %73
- Kilit pas 3.46 %100
- Drible 1.02 %66
- İkili mücadele %42 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1143 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
29.
Major League Soccer2025 · Real Salt Lake · 16 maç
8gol29.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Mobile Mini Sun CupNone · USA
🏆
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America
🏆
Concacaf U20None · N/C America
🏆
MLS All-StarNone · World
🏆
MLS All-Star2025 · World
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · N/C America
🏆
Mobile Mini Sun Cup2023 · USA
🏆
Concacaf U202022 · N/C America
🥈
Concacaf Gold CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
MLS All-StarNone · World · 2nd Place
🥈
The Atlantic CupNone · World · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2025 · N/C America · 2nd Place
🥈
The Atlantic Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2024 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.143
5
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas44
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan35%42
Müdahale7
Faul1114 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11125 yedek
G+A / 900.63
Kart4
2025/26
28
2.316
9
3
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%45 isabet
Kilit pas46
Drible33%45 başarı
İkili kazanılan104%48
Müdahale24
Faul2243 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 1128
G+A / 900.47
Kart92
2024/25
33
2.413
8
8
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%60 isabet
Kilit pas54
Drible44%53 başarı
İkili kazanılan124%47
Müdahale36
Faul3134 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11285 yedek
G+A / 900.6
Kart5
2023/24
29
1.496
7
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%68 isabet
Kilit pas46
Drible23%52 başarı
İkili kazanılan59%42
Müdahale19
Faul1315 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111712 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2022/23
17
335
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan18%50
Müdahale3
Faul56 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11314 yedek
Kart1
TOPLAM GOL193 penaltı
İLK 11608 yedek girdi
KART17
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 4 %21
- 31-45' 4 %21
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 3 %16
- 76-90+' 5 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%81
- 4-4-24%6
- 4-2-2-23%5
- 3-4-32%3
- 5-4-12%3
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Los Angeles FCH | 2-2 | 84 | 3 | 7.2 | ||
| 30.08.2026 | Colorado RapidsA | 1-0 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | Orlando City SCA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.08.2026 | FC DallasH | 3-4 | 84 | 1 | 1 | 2 | 8.6 |
| 16.08.2026 | Minnesota United FCH | 1-1 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.08.2026 | St. Louis CityA | 1-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Portland TimbersA | 2-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | Los Angeles FCA | 3-1 | 78 | 3 | 6.9 | ||
| 14.05.2026 | Houston DynamoH | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | FC DallasA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 02.05.2026 | Portland TimbersH | 2-0 | 89 | 1 | 3 | 9.7 | |
| 26.04.2026 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 23.04.2026 | Inter MiamiH | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.04.2026 | San DiegoH | 4-2 | 70 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 04.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | 84 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 22.03.2026 | San DiegoA | 2-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | AustinH | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Portland TimbersA | 3-1 | 38 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | St. Louis CityA | 2-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Colorado RapidsH | 1-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | AustinH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.09.2025 | Los Angeles FCA | 4-1 | 88 | 1 | 7.5 | ||
| 18.09.2025 | Los Angeles FCH | 1-4 | 83 | 2 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 79 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 10.08.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 27.07.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | FC CincinnatiH | 0-1 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 17.07.2025 | Portland TimbersA | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.07.2025 | Houston DynamoH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.06.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.05.2025 | AustinA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 25.05.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.2 |
| 18.05.2025 | Colorado RapidsA | 1-0 | 58 | 2 | 7.5 | ||
| 15.05.2025 | Portland TimbersH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.05.2025 | FC DallasA | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.05.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.04.2025 | San DiegoA | 1-3 | 89 | 2 | 5 | 8.0 | |
| 20.04.2025 | Toronto FCH | 0-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | Nashville SCA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-0 | 90 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 30.03.2025 | Minnesota United FCA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.03.2025 | San DiegoH | 1-3 | 70 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Seattle SoundersH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | San Jose EarthquakesA | 4-0 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 03.11.2024 | Minnesota United FCA | 1-1 | 101 | – | 6.6 | ||
| 30.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-0 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 06.10.2024 | San Jose EarthquakesA | 0-1 | 86 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 03.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | AustinA | 2-2 | 61 | 2 | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | Portland TimbersH | 3-3 | 101 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.09.2024 | FC DallasH | 3-2 | 33↑ | 2 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Houston DynamoA | 4-1 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | New England RevolutionH | 2-0 | 70 | 3 | 7.9 | ||
| 21.07.2024 | Colorado RapidsA | 3-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 18.07.2024 | Los Angeles FCA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.07.2024 | Portland TimbersA | 3-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 07.07.2024 | Atlanta United FCH | 5-2 | 90 | 1 | 3 | 2 | 9.3 |
| 04.07.2024 | Houston DynamoH | 3-2 | 85 | 1 | 2 | 7.9 |
ŞUT26
GOL5
xG3.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%19.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%62
- Serbest vuruş5%19
- Açık oyun3%12
- Kontra atak2%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%69
- Sol ayak7%27
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 1 %4
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 8 %31
- 76-90+' 7 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-06-02
El Paso
→
Salt Lake
€227k
El Paso
→
Salt Lake
€227k
2021-04-05
Barca Academy
→
El Paso
free transfer
Barca Academy
→
El Paso
free transfer
2018-09-01
SJE Academy
→
Barca Academy
free transfer
SJE Academy
→
Barca Academy
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2025 · Real Salt Lake
1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 608 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS63.3608 dk
KARARİzlemeye değer62/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.1
ROL UYUMU2026
Numara 10
63.3
İleri sekiz
62.9
Box-to-box orta saha
61.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%87
Dakika
%63
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%90
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
4.29
2.4
100
Ortalama rating
7.43
7.3
100
Performans skoru
63.3
76
83
Pas hacmi / 90
58.47
55
100
Gol / 90
0.59
0.25
100
Asist / 90
0.15
0.35
43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan Fernando QuinteroRiver Plate · 32
%95
3gol
3asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Nahir BesaraHammarby FF · 34
%77
5gol
5asist
56scout
Allsvenskan
Niko TsakirisSan Jose Earthquakes · 20
%75
2gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Marco ReusLos Angeles Galaxy · 36
%74
4gol
5asist
59scout
Major League Soccer
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%73
3gol
2asist
60scout
Serie A
Evangelos PatoulidisSandefjord · 24
%68
2gol
0asist
58scout
Eliteserien
Alan PatrickInternacional · 34
%68
3gol
0asist
50scout
Serie A
Wikelman CarmonaCF Montreal · 22
%60
4gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
