Paraguay · Midfielder
Sergio Maximiliano Ojeda
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 2A
Gol10.06 / 90
Asist20.11 / 90
Şut90.50 / 90
Kilit pas130.72 / 90
Başarılı dripling150.83 / 90
Kazanılan ikili844.66 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.72 %19
- Asist 0.11 %49
- Drible 0.83 %70
- Pas isabeti %90 %82
- Top kapma 2.61 %47
- İkili mücadele %55 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1621 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Mobile Mini Sun Cup2023 · United-States
🏆
Division Profesional2020 Clausura · Paraguay
🏆
Division Profesional2018 Clausura · Paraguay
🏆
Division Profesional2018 Apertura · Paraguay
🥈
The Atlantic Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Division Profesional2020 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Copa Paraguay2018 · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.642
1
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas13
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan84%55
Müdahale24
Faul2438 kazanılan
İlk 11203 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2025/26
31
2.159
2
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%42 isabet
Kilit pas26
Drible28%65 başarı
İkili kazanılan132%53
Müdahale41
Faul3743 kazanılan
İlk 11265 yedek
G+A / 900.08
Kart6
2024/25
35
2.879
2
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%38 isabet
Kilit pas31
Drible50%64 başarı
İkili kazanılan200%54
Müdahale50
Faul6271 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.19
Kart61
2023/24
33
2.440
0
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas26
Drible54%64 başarı
İkili kazanılan198%56
Müdahale66
Faul5856 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.04
Kart7
2022/23
7
475
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan29%52
Müdahale8
Faul84 kazanılan
İlk 1143 yedek
2021/22
13
237
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan11%38
Müdahale3
Faul4
İlk 11310 yedek
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 116212 yedek girdi
KART13
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-155%76
- 4-4-211%15
- 4-2-2-22%3
- 5-4-12%3
- 4-4-1-11%1
- 4-5-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | New York Red BullsA | 3-2 | 97 | 1 | – | 8.0 | |
| 25.07.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 62 | 1 | 6.4 | ||
| 23.07.2026 | San Jose EarthquakesA | 0-4 | 89 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 04.07.2026 | FranceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2026 | GermanyA | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 26.06.2026 | AustraliaH | 0-0 | 0 | 0 | – | ||
| 20.06.2026 | TürkiyeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2026 | USAA | 4-1 | 0 | 0 | – | ||
| 23.05.2026 | FC CincinnatiA | 6-2 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | Atlanta United FCH | 1-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 13.05.2026 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 99 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Inter MiamiA | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.04.2026 | DC UnitedA | 3-2 | 100 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | CharlotteH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Houston DynamoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Columbus CrewA | 1-1 | 102 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Los Angeles FCA | 6-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 21.03.2026 | Nashville SCA | 5-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | CF MontrealH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | New York City FCA | 5-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | Inter MiamiH | 2-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | New York Red BullsH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | Portland TimbersA | 3-1 | 38 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | St. Louis CityA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Colorado RapidsH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | AustinH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 22.09.2025 | Los Angeles FCA | 4-1 | 74 | 1 | 7.5 | ||
| 18.09.2025 | Los Angeles FCH | 1-4 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 24.08.2025 | Minnesota United FCH | 1-3 | 29↑ | 2 | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | CharlotteA | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 64 | – | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.07.2025 | FC CincinnatiH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 13.07.2025 | Houston DynamoH | 1-0 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 06.07.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-0 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | AustinA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-3 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Colorado RapidsA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.05.2025 | Portland TimbersH | 0-0 | 78 | 2 | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | FC DallasA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | San DiegoA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Toronto FCH | 0-1 | 75 | 3 | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | Nashville SCA | 2-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | Minnesota United FCA | 2-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | FC DallasH | 0-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | San DiegoH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Seattle SoundersH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | San Jose EarthquakesA | 4-0 | 77 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | Minnesota United FCA | 1-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 30.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 06.10.2024 | San Jose EarthquakesA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 03.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | AustinA | 2-2 | 90 | 1 | 7.9 |
ŞUT15
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%47
- Duran top4%27
- Asist sonrası3%20
- Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%80
- Kafa3%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 4 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 142 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1373 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.8Major League Soccer 2026
PERFORMANS37.71373 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİYükselişte+8.1
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
68.9
Derinden oyun kurucu
64.9
Box-to-box orta saha
59.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%47
Dakika
%100
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%52
Dakika
%98
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.72
7.1
95
İkili mücadele kazanma
54.26
58
94
Performans skoru
37.7
75
50
Pas arası / 90
1.11
2.3
48
Müdahale / 90
1.31
3.2
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +8.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cristian MedinaBotafogo · 23
%95
1gol
0asist
51scout
Serie A
Vetle Walle EgeliSandefjord · 21
%83
0gol
1asist
60scout
Eliteserien
Victor LoturiCF Montreal · 24
%74
1gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Mauro PittónUnion Santa Fe · 31
%74
0gol
0asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Mauricio MartínezSarmiento Junin · 32
%64
0gol
0asist
40scout
Liga Profesional Argentina
Edwin CerrilloLos Angeles Galaxy · 25
%63
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Sander Risan MörkSandefjord · 25
%61
1gol
0asist
55scout
Eliteserien
Jonathan OsorioToronto FC · 33
%60
0gol
3asist
56scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




