Ecuador · Attacker
Julio Cesar de Rezende Miranda
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.18 / 90
Kilit pas11.18 / 90
Kazanılan ikili11.18 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.05
Şut
1.181.84
Kilit pas
1.181.03
Kazanılan ikili
1.183.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Mobile Mini Sun CupNone · USA
🏆
Liga ProNone · Ecuador
🏆
Copa EcuadorNone · Ecuador
🏆
Mobile Mini Sun Cup2023 · USA
🏆
Copa Ecuador2019 · Ecuador
🏆
Liga Pro2018 · Ecuador
🥈
The Atlantic CupNone · World · 2nd Place
🥈
Liga ProNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
The Atlantic Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Liga Pro2019 · Ecuador · 2nd Place
🥈
Liga Pro2015 · Ecuador · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
5
76
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan1%11
Faul1
2025/26
27
1.665
6
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas19
Drible22%44 başarı
İkili kazanılan66%34
Müdahale18
Faul3515 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11189 yedek
G+A / 900.38
Kart5
2024/25
35
1.510
9
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%43 isabet
Kilit pas25
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan63%38
Müdahale9
Faul3014 kazanılan
Ofsayt21
İlk 111421 yedek
G+A / 900.72
Kart1
2023/24
32
1.297
5
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%64 isabet
Kilit pas17
Drible19%49 başarı
İkili kazanılan56%36
Müdahale8
Faul207 kazanılan
Ofsayt28
İlk 111418 yedek
G+A / 900.42
Kart4
2022/23
22
532
3
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas10
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan21%33
Müdahale3
Faul116 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11319 yedek
G+A / 900.68
Kart1
2021/22
36
1.164
9
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%55 isabet
Kilit pas15
Drible24%45 başarı
İkili kazanılan68%42
Müdahale17
Faul1511 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111125 yedek
G+A / 900.77
Kart1
2020/21
12
435
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas12
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan35%43
Müdahale8
Faul76 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1166 yedek
TOPLAM GOL161 penaltı
İLK 113233 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 5 %31
- 76-90+' 4 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%78
- 3-4-34%7
- 3-4-1-23%5
- 3-5-22%3
- 4-4-22%3
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Los Angeles GalaxyA | 0-0 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | San DiegoA | 1-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 23.07.2026 | Portland TimbersA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Nashville SCH | 0-0 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | Toronto FCH | 3-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-2 | 97 | 4 | 7.7 | ||
| 12.10.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.10.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Portland TimbersA | 2-2 | 25↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.09.2025 | Colorado RapidsH | 3-1 | 22↑ | 2 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | AustinH | 2-0 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.09.2025 | St. Louis CityA | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Los Angeles FCH | 1-1 | 73 | 2 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | AustinA | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | Portland TimbersH | 2-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 26.06.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-4 | 45 | 2 | 7.0 | ||
| 15.06.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-4 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 01.06.2025 | Philadelphia UnionH | 0-0 | 83 | 4 | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | FC CincinnatiA | 3-3 | 83 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.05.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 18.05.2025 | Houston DynamoH | 0-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Real Salt LakeH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | San DiegoA | 5-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | Inter MiamiA | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 20.04.2025 | Minnesota United FCA | 0-0 | 89 | 2 | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Seattle SoundersH | 0-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Atlanta United FCA | 1-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | Chicago FireH | 1-3 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.03.2025 | Colorado RapidsA | 3-3 | 76 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.11.2024 | Minnesota United FCA | 1-1 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 30.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | San Jose EarthquakesA | 0-1 | 55 | – | 6.6 | ||
| 03.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | AustinA | 2-2 | 29↑ | 3 | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Portland TimbersH | 3-3 | 61 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 19.09.2024 | FC DallasH | 3-2 | 77 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 15.09.2024 | Houston DynamoA | 4-1 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | New England RevolutionH | 2-0 | 70 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 25.08.2024 | San Jose EarthquakesH | 0-2 | 48↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.07.2024 | Colorado RapidsA | 3-2 | 75 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 18.07.2024 | Los Angeles FCA | 1-1 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 14.07.2024 | Portland TimbersA | 3-0 | 27↑ | 2 | 6.6 | ||
| 07.07.2024 | Atlanta United FCH | 5-2 | 23↑ | 2 | 6.3 | ||
| 04.07.2024 | Houston DynamoH | 3-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 23.06.2024 | Los Angeles GalaxyH | 0-1 | 74↑ | 2 | 6.9 | ||
| 20.06.2024 | Sporting Kansas CityA | 3-4 | 75 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 15.06.2024 | CF MontrealA | 0-0 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 02.06.2024 | AustinH | 5-1 | 63 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 30.05.2024 | Seattle SoundersA | 1-1 | 58 | 2 | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | FC DallasA | 3-3 | 28↑ | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 19.05.2024 | Colorado RapidsH | 5-3 | 30↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 16.05.2024 | Seattle SoundersH | 2-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | Los Angeles GalaxyA | 2-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | Sporting Kansas CityH | 1-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 32↑ | 1 | 7.0 | ||
| 21.04.2024 | Chicago FireA | 0-4 | 8↑ | 2 | 6.6 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-12-23
Salt Lake
→
Dallas
€384k
Salt Lake
→
Dallas
€384k
2022-04-28
San Luis
→
Salt Lake
€227k
San Luis
→
Salt Lake
€227k
2021-12-31
Salt Lake
→
San Luis
End of loan
Salt Lake
→
San Luis
End of loan
2021-03-12
San Luis
→
Salt Lake
loan transfer
San Luis
→
Salt Lake
loan transfer
2020-01-01
LDU Quito
→
San Luis
€1.80m
LDU Quito
→
San Luis
€1.80m
2016-08-01
LDU Quito B
→
LDU Quito
-
LDU Quito B
→
LDU Quito
-
2013-01-01
LDU Quito U20
→
LDU Quito B
-
LDU Quito U20
→
LDU Quito B
-
2010-09-07
Valle Chota U20
→
LDU Quito U20
?
Valle Chota U20
→
LDU Quito U20
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 1665 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Major League Soccer 2025
PERFORMANS57.01665 dk
KARARVeri yetersiz39/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Bitirici
37.2
Çizgi kanadı
31.3
İçe kat eden kanat
30.5
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%63
Dakika
%76
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%74
Dakika
%89
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut / 90
3.33
3.4
98
İsabetli şut / 90
3.33
1.8
100
Şut isabeti
100
48
100
Ortalama rating
6.25
7.15
87
Performans skoru
34.4
78
44
Tahmini xG / 90
0.078
0.48
16
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mustapha IsahKristiansund BK · 21
%95
5gol
2asist
70scout
Eliteserien
Jones El-AbdellaouiCelta Vigo · 19
%79
2gol
0asist
55scout
€8.00M
La Liga
Ryan MendesIğdır FK · 35
%78
5gol
2asist
60scout
€200K
1. Lig
Lamine SadioFC Nordsjaelland · 18
%69
2gol
1asist
62scout
Superliga
Amine SalamaReims · 25
%67
2gol
2asist
61scout
Ligue 2
Borja SainzFC Porto · 24
%64
4gol
2asist
62scout
€22.00M
Primeira Liga
RayanBournemouth · 19
%63
5gol
1asist
72scout
Premier League
Bjorn Martin KristensenKFUM Oslo · 23
%60
2gol
1asist
60scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



