Borja Sainz Eguskiza
Spain · Forward

Borja Sainz Eguskiza

YAŞ25
BOY178
KİLO75
KULÜPFC Porto
DOĞUM YERİLeioa
LİGPrimeira Liga
BU SEZON2G · 0A
Gol21.67 / 90
Asist00.00 / 90
Şut86.67 / 90
Kilit pas21.67 / 90
Başarılı dripling10.83 / 90
Kazanılan ikili43.33 / 90
Rating7.04
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.670.24
Asist 0.000.12
Şut 6.671.87
Kilit pas 1.670.84
Başarılı dripling 0.831.09
Kazanılan ikili 3.334.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Championship2024 · Norwich · 41 maç 18gol2.
6. Copa del Rey2020 · Alaves · 3 maç 2asist6.
7. Primeira Liga2026 · FC Porto · 4 maç 2gol7.
16. Süper Lig2022 · Giresunspor · 32 maç 9gol16.
30. Primeira Liga2025 · FC Porto · 21 maç 5gol30. 2asist38.
33. UEFA Europa League2025 · FC Porto · 12 maç 3asist33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 22 G+A
2020 1 2022 12 2023 8 2024 22 2025 10 2026 2
GolAsist
2026/27 5 108 2 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 5 108 2 0 7.04
Şut8%88 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%50
Müdahale1
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1123 yedek
G+A / 901.67
2025/26 44 2.146 5 5 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 32 1.493 4 2 6.73
UEFA Europa LeagueFC Porto 12 653 1 3 6.70
Şut43%58 isabet
Kilit pas26
Drible23%38 başarı
İkili kazanılan104%41
Müdahale28
Faul4145 kazanılan
Ofsayt24
İlk 112717 yedek
G+A / 900.42
Kart6
2024/25 41 3.616 18 4 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 41 3.616 18 4 7.11
Şut88%58 isabet
Kilit pas50
Drible97%47 başarı
İkili kazanılan245%43
Müdahale61
Faul5885 kazanılan
Ofsayt37
İlk 1141
G+A / 900.55
Kart7
2023/24 37 2.207 6 2 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 37 2.207 6 2 6.77
Şut40%45 isabet
Kilit pas23
Drible42%38 başarı
İkili kazanılan152%43
Müdahale66
Faul3443 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112611 yedek
G+A / 900.33
Kart42
2022/23 32 2.661 9 3 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGiresunspor 32 2.661 9 3 6.73
Şut44%50 isabet
Kilit pas31
Drible64%46 başarı
İkili kazanılan202%46
Müdahale58
Faul5273 kazanılan
Ofsayt9
İlk 1132
G+A / 900.41
Kart111
2020/21 37 454 1 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 37 454 1 0 6.43
Şut6%67 isabet
Kilit pas3
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan26%31
Müdahale7
Faul137 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11235 yedek
G+A / 900.2
Kart1
TOPLAM GOL25
İLK 116835 yedek girdi
KART15
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 2 %8
  • 16-30' 5 %20
  • 31-45' 3 %12
  • 46-60' 3 %12
  • 61-75' 5 %20
  • 76-90+' 7 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 73 4-2-3-1 — 16 4-4-2 — 10 3-1-4-2 — 1 3-4-3 — 1 4-1-4-1 — 1 102 maç
  • 4-3-373%72
  • 4-2-3-116%16
  • 4-4-210%10
  • 3-1-4-21%1
  • 3-4-31%1
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 MoreirenseH 2-1 14 0 6.5
29.08.2026 Academico ViseuA 0-3 22 2 6.7
23.08.2026 AroucaH 2-0 18 1 3 7.9
15.08.2026 Rio AveA 0-2 22 1 3 7.2
09.08.2026 AlvercaH 2-0 32 6.9
16.05.2026 Santa ClaraH 1-0 56 6.3
10.05.2026 AVSA 3-1 0
02.05.2026 AlvercaH 1-0 23 1 6.2
26.04.2026 EstrelaA 1-2
19.04.2026 TondelaH 2-0
16.04.2026 Nottingham ForestA 1-0 45 6.5
12.04.2026 EstorilA 1-3 33 3 6.5
09.04.2026 Nottingham ForestH 1-1 59 2 6.7
04.04.2026 FamalicaoH 2-2 27 6.3
22.03.2026 SC BragaA 1-2 8 6.5
19.03.2026 VfB StuttgartH 2-0 66 1 1 7.2
15.03.2026 MoreirenseH 3-0 30 6.7
12.03.2026 VfB StuttgartA 1-2 48 1 1 6.3
08.03.2026 BenficaA 2-2 33 7.2
22.02.2026 Rio AveH 1-0 13 6.5
15.02.2026 NacionalA 0-1 34 6.6
09.02.2026 Sporting CPH 1-1 63 6.6
02.02.2026 Casa PiaA 2-1 57 1 6.0
29.01.2026 RangersH 3-1 19 6.5
26.01.2026 GIL VicenteH 3-0 61 1 7.2
22.01.2026 PlzenA 1-1 45 2 6.7
18.01.2026 GuimaraesA 0-1 73 1 6.7
04.01.2026 Santa ClaraA 0-1 34 1 6.9
22.12.2025 AlvercaA 0-3 80 2 2 9.0
15.12.2025 EstrelaH 3-1 90 2 6.2
11.12.2025 Malmo FFH 2-1 82 1 2 7.3
07.12.2025 TondelaA 0-2 27 1 6.0
30.11.2025 EstorilH 1-0 82 1 6.6
27.11.2025 NiceH 3-0 22 6.2
09.11.2025 FamalicaoA 0-1 32 1 6.9
06.11.2025 UtrechtA 1-1 90 1 2 7.3
02.11.2025 SC BragaH 2-1 26 1 1 7.6
27.10.2025 MoreirenseA 1-2 45 1 6.9
23.10.2025 Nottingham ForestA 2-0 58 6.9
05.10.2025 BenficaH 0-0 90 6.6
02.10.2025 FK Crvena ZvezdaH 2-1 29 1 6.3
29.09.2025 AroucaA 0-4 69 1 2 6.9
25.09.2025 Red Bull SalzburgA 0-1 90 1 6.5
19.09.2025 Rio AveA 0-3 90 5 6.9
13.09.2025 NacionalH 1-0 90 3 7.2
30.08.2025 Sporting CPA 1-2 80 1 6.3
24.08.2025 Casa PiaH 4-0 24 1 1 7.0
18.08.2025 GIL VicenteA 0-2 58 1 6.2
11.08.2025 GuimaraesH 3-0 65 1 1 6.7
03.05.2025 CardiffH 4-2 90 1 3 7.3
26.04.2025 MiddlesbroughA 0-0 90 2 7.9
21.04.2025 MillwallA 3-1 61 6.5
18.04.2025 PortsmouthH 3-5 90 6.3
11.04.2025 BurnleyA 2-1 90 1 6.2
08.04.2025 SunderlandH 0-0 90 2 7.3
05.04.2025 PlymouthA 2-1 90 6.2
29.03.2025 West BromH 1-0 89 2 7.2
14.03.2025 Bristol CityA 2-1 90 1 4 6.3
11.03.2025 Sheffield WednesdayH 2-3 90 1 1 8.5
07.03.2025 Oxford UnitedH 1-1 90 3 6.9
ŞUT61
GOL7
xG7.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
73' · xG 0.203 45' · xG 0.132 4' · xG 0.16 90' · xG 0.057 90' · xG 0.099 88' · xG 0.024 87' · xG 0.008 87' · xG 0.156 64' · xG 0.166 81' · xG 0.073 89' · xG 0.124 71' · xG 0.276 3' · xG 0.125 38' · xG 0.026 30' · xG 0.259 18' · xG 0.031 69' · xG 0.053 · GOL 29' · xG 0.147 · GOL 11' · xG 0.023 11' · xG 0.066 88' · xG 0.029 71' · xG 0.06 21' · xG 0.188 81' · xG 0.092 45' · xG 0.087 40' · xG 0.056 28' · xG 0.016 79' · xG 0.53 · GOL 79' · xG 0.049 69' · xG 0.096 67' · xG 0.046 82' · xG 0.391 56' · xG 0.147 40' · xG 0.152 24' · xG 0.069 18' · xG 0.016 1' · xG 0.023 59' · xG 0.022 47' · xG 0.049 42' · xG 0.075 12' · xG 0.03 67' · xG 0.209 · GOL 38' · xG 0.037 20' · xG 0.128 · GOL 16' · xG 0.044 1' · xG 0.039 90' · xG 0.056 90' · xG 0.016 90' · xG 0.018 90' · xG 0.043 35' · xG 0.073 26' · xG 0.044 48' · xG 0.157 85' · xG 0.095 82' · xG 0.29 · GOL 78' · xG 0.483 86' · xG 0.435 · GOL 85' · xG 0.277 84' · xG 0.032 76' · xG 0.093 68' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 36 (%59) Korner — 8 (%13) Kontra atak — 7 (%11) Açık oyun — 7 (%11) Taç sonrası — 3 (%5) 61 şut
  • Asist sonrası36%59
  • Korner8%13
  • Kontra atak7%11
  • Açık oyun7%11
  • Taç sonrası3%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 48 (%79) Sol ayak — 9 (%15) Kafa — 4 (%7) 61 şut
  • Sağ ayak48%79
  • Sol ayak9%15
  • Kafa4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR61 şut
1-15' — 7 16-30' — 10 31-45' — 8 46-60' — 4 61-75' — 9 76-90+' — 23 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 23 76-90+'
  • 1-15' 7 %11
  • 16-30' 10 %16
  • 31-45' 8 %13
  • 46-60' 4 %7
  • 61-75' 9 %15
  • 76-90+' 23 %38
AKSİYON HARİTASI29 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %71 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR29
Pas 12 Pas — 12 (%43) Top teması 4 Top teması — 4 (%14) Faul 3 Faul — 3 (%11) Uzakl… 2 Uzaklaştırma — 2 (%7) Hava… 2 Hava topu — 2 (%7) Ofsayt — 1 (%4) İsabetsiz şut — 1 (%4) Çalım — 1 (%4) Top kaptırma — 1 (%4) Hata — 1 (%4)
  • Pas12%43
  • Top teması4%14
  • Faul3%11
  • Uzaklaştırma2%7
  • Hava topu2%7
  • Ofsayt1%4
  • İsabetsiz şut1%4
  • Çalım1%4
  • Top kaptırma1%4
  • Hata1%4
PİYASA DEĞERİ€22.00M+57.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN11kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 196 maç
FC Porto 49maç 2025–2026
Norwich 78maç 2023–2024
Giresunspor 32maç 2022
Zaragoza 2021
Alaves 37maç 2020
Spain U19 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-13 Norwich FC Porto
2025-07-12 Norwich FC Porto
2025-07-11 Norwich FC Porto
2023-07-01 Giresunspor Norwich
2022-07-29 Alavés Giresunspor free transfer
2022-07-28 Alaves Giresunspor
2022-07-01 Zaragoza Alaves
2022-06-30 Real Zaragoza Alavés End of loan
2021-08-05 Alaves Zaragoza
2021-08-05 Alavés Real Zaragoza loan transfer
2019-07-01 Alavés U19 Alavés -
2018-07-01 Alavés Youth Alavés U19 -
2017-07-01 Bilbao Youth Alavés Youth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Ajax Amsterdam %50 2026-08-31
Deportivo A Coruña %50 2026-07-19
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Championship2023 · Norwich 1kırmızı · 35 maç
🟨 Süper Lig2022 · Giresunspor 10sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1493 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Primeira Liga 2025
PERFORMANS55.91493 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 79.6
Bağlantı kuran forvet 75.0
İçe kat eden kanat 74.8
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %75
Dakika %83
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %72
Dakika %87
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.73 7.15 94
Performans skoru 55.9 76 74
Müdahale / 90 1.15 1.4 82
İkili mücadele kazanma 40.91 50 82
Gol / 90 0.24 0.42 57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam