Igor Aquino da Silva
Brazil · Attacker

Igor Aquino da Silva

YAŞ28
BOY175
KİLO69
KULÜPFC Porto
DOĞUM YERİFoz do Iguaçu
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 3A
Gol00.00 / 90
Asist30.64 / 90
Şut61.28 / 90
Kilit pas81.71 / 90
Başarılı dripling10.21 / 90
Kazanılan ikili112.35 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 34 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %30 (1.3) Asist — %100 (0.64) Kilit pas — %79 (1.71) Drible — %30 (0.21) İkili mücadele — %15 (%31) 42 ORT. % 0 30 100 79 30 15
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 1.3 %30
  • Asist 0.64 %100
  • Kilit pas 1.71 %79
  • Drible 0.21 %30
  • İkili mücadele %31 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 421 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Primeira Liga2026 · FC Porto · 4 maç 2asist3.
8. Primeira Liga2022 · FC Porto · 34 maç 6asist8.
13. Primeira Liga2023 · FC Porto · 34 maç 6asist13.
17. Serie A2020 · Gremio · 31 maç 9gol17.
24. Primeira Liga2025 · FC Porto · 20 maç 2gol37. 4asist24.
53. UEFA Europa League2025 · FC Porto · 5 maç 2asist53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2024/2025 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2023/2024 · Portugal
🏆 Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆 Super Cup2022/2023 · Portugal
🏆 Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆 Gaúcho 12021 · Brazil
🏆 Gaúcho 12020 · Brazil
🏆 Gaúcho 12019 · Brazil
🏆 CONMEBOL Recopa2018 · South-America
🏆 Gaúcho 12018 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2017 · South-America
🥈 Super Cup2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 13 G+A
2020 13 2021 8 2022 9 2023 13 2024 8 2025 10 2026 3
GolAsist
2026/27 5 421 0 3 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 5 421 0 3 7.05
Şut6%17 isabet
Kilit pas8
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan11%31
Müdahale2
Faul16 kazanılan
Ofsayt4
İlk 115
G+A / 900.64
2025/26 47 2.778 4 6 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 32 2.170 3 4 6.88
UEFA Europa LeagueFC Porto 12 564 0 2 6.84
FIFA Club World CupFC Porto 3 44 1 0 7.00
Şut25%36 isabet
Kilit pas61
Drible25%30 başarı
İkili kazanılan151%46
Müdahale44
Faul2561 kazanılan
Ofsayt9
İlk 113611 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2024/25 45 2.588 4 4 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Copa AmericaBrazil 4 0 0 0
Primeira LigaFC Porto 31 2.003 3 2 6.91
UEFA Europa LeagueFC Porto 10 585 1 2 6.90
Şut30%67 isabet
Kilit pas40
Drible23%37 başarı
İkili kazanılan122%41
Müdahale35
Faul3846 kazanılan
Ofsayt8
İlk 113213 yedek
G+A / 900.28
Kart5
2023/24 41 3.501 5 8 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 34 2.857 4 6 7.26
UEFA Champions LeagueFC Porto 7 644 1 2 7.09
Şut43%51 isabet
Kilit pas59
Drible72%53 başarı
İkili kazanılan228%54
Müdahale36
Faul3199 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11392 yedek
G+A / 900.33
Kart61
2022/23 29 2.302 4 5 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 21 1.613 4 5 7.13
UEFA Champions LeagueFC Porto 8 689 0 0 6.70
Şut18%50 isabet
Kilit pas38
Drible51%50 başarı
İkili kazanılan161%51
Müdahale35
Faul1953 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11254 yedek
G+A / 900.35
Kart51
2021/22 42 1.723 5 3 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 33 1.340 4 3 6.88
UEFA Europa LeagueFC Porto 4 337 1 0 6.85
UEFA Champions LeagueFC Porto 5 46 0 0 6.50
Şut27%52 isabet
Kilit pas39
Drible44%54 başarı
İkili kazanılan110%47
Müdahale31
Faul2121 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111923 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2020/21 27 2.086 9 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 27 2.086 9 4 7.01
Şut28%54 isabet
Kilit pas32
Drible55%55 başarı
İkili kazanılan127%51
Müdahale10
Faul855 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11234 yedek
G+A / 900.56
Kart1
TOPLAM GOL8
İLK 117324 yedek girdi
KART10
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 51 4-2-3-1 — 27 3-4-2-1 — 8 3-4-3 — 7 4-4-2 — 2 3-1-4-2 — 1 96 maç
  • 4-3-351%53
  • 4-2-3-127%28
  • 3-4-2-18%8
  • 3-4-37%7
  • 4-4-22%2
  • 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 MoreirenseH 2-1 89 1 1 7.5
29.08.2026 Academico ViseuA 0-3 60 1 0 6.9
23.08.2026 AroucaH 2-0 94 1 4 7.0
15.08.2026 Rio AveA 0-2 88 7.2
09.08.2026 AlvercaH 2-0 90 1 6.6
16.05.2026 Santa ClaraH 1-0
10.05.2026 AVSA 3-1 0
02.05.2026 AlvercaH 1-0 86 6.7
26.04.2026 EstrelaA 1-2 61 1 5.9
19.04.2026 TondelaH 2-0 84 7.6
16.04.2026 Nottingham ForestA 1-0
12.04.2026 EstorilA 1-3 83 1 2 6.9
09.04.2026 Nottingham ForestH 1-1 31 7.0
04.04.2026 FamalicaoH 2-2 74 1 7.2
22.03.2026 SC BragaA 1-2 55 1 6.3
19.03.2026 VfB StuttgartH 2-0 31 6.5
15.03.2026 MoreirenseH 3-0 72 1 7.3
12.03.2026 VfB StuttgartA 1-2
08.03.2026 BenficaA 2-2 45 6.0
27.02.2026 AroucaH 3-1 84 1 6.6
22.02.2026 Rio AveH 1-0 75 1 6.7
15.02.2026 NacionalA 0-1 90 1 6.2
09.02.2026 Sporting CPH 1-1 90 6.2
02.02.2026 Casa PiaA 2-1 70 7.3
29.01.2026 RangersH 3-1 80 1 6.9
26.01.2026 GIL VicenteH 3-0 76 1 7.2
22.01.2026 PlzenA 1-1 42 6.6
18.01.2026 GuimaraesA 0-1 60 6.3
04.01.2026 Santa ClaraA 0-1 79 7.9
29.12.2025 AVSH 2-0 90 1 1 7.3
22.12.2025 AlvercaA 0-3 59 1 6.3
15.12.2025 EstrelaH 3-1 65 1 7.2
11.12.2025 Malmo FFH 2-1 70 7.3
07.12.2025 TondelaA 0-2 78 6.2
30.11.2025 EstorilH 1-0
27.11.2025 NiceH 3-0 90 1 7.0
09.11.2025 FamalicaoA 0-1 90 1 7.9
06.11.2025 UtrechtA 1-1 54 1 6.7
02.11.2025 SC BragaH 2-1 64 6.9
27.10.2025 MoreirenseA 1-2 74 6.6
23.10.2025 Nottingham ForestA 2-0 84 6.2
05.10.2025 BenficaH 0-0 63 1 6.3
02.10.2025 FK Crvena ZvezdaH 2-1 29 1 7.2
29.09.2025 AroucaA 0-4 69 1 7.0
25.09.2025 Red Bull SalzburgA 0-1 53 1 7.0
19.09.2025 Rio AveA 0-3 76 1 1 6.7
13.09.2025 NacionalH 1-0 90 2 6.9
18.08.2025 GIL VicenteA 0-2 78 1 2 7.9
11.08.2025 GuimaraesH 3-0 90 1 2 7.9
24.06.2025 Al AhlyH 4-4 21 1 1 7.3
19.06.2025 Inter MiamiA 2-1
15.06.2025 PalmeirasA 0-0 23 6.7
17.05.2025 NacionalH 3-0 59 6.6
11.05.2025 BoavistaA 1-2 22 1 6.9
02.05.2025 MoreirenseH 3-1 64 6.9
26.04.2025 EstrelaA 2-0 77 6.7
18.04.2025 FamalicaoH 2-1 66 1 7.2
12.04.2025 Casa PiaA 0-1 74 1 6.6
06.04.2025 BenficaH 1-4 64 6.9
30.03.2025 EstorilA 1-2 76 6.3
ŞUT36
GOL3
xG4.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
36' · xG 0.035 20' · xG 0.023 57' · xG 0.155 50' · xG 0.039 28' · xG 0.017 14' · xG 0.014 6' · xG 0.119 47' · xG 0.064 45' · xG 0.016 14' · xG 0.547 · GOL 52' · xG 0.023 6' · xG 0.031 8' · xG 0.032 39' · xG 0.025 46' · xG 0.156 17' · xG 0.012 61' · xG 0.024 63' · xG 0.038 45' · xG 0.163 57' · xG 0.078 58' · xG 0.09 30' · xG 0.031 3' · xG 0.041 34' · xG 0.171 61' · xG 0.02 31' · xG 0.012 40' · xG 0.123 47' · xG 0.329 · GOL 26' · xG 0.079 85' · xG 0.137 73' · xG 0.562 36' · xG 0.032 12' · xG 0.581 · GOL 68' · xG 0.203 51' · xG 0.133 84' · xG 0.062
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%50) Kontra atak — 6 (%17) Korner — 4 (%11) Açık oyun — 4 (%11) Taç sonrası — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) 36 şut
  • Asist sonrası18%50
  • Kontra atak6%17
  • Korner4%11
  • Açık oyun4%11
  • Taç sonrası2%6
  • Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%67) Sol ayak — 11 (%31) Kafa — 1 (%3) 36 şut
  • Sağ ayak24%67
  • Sol ayak11%31
  • Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 7 16-30' — 5 31-45' — 8 46-60' — 9 61-75' — 5 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 46-60'
  • 1-15' 7 %19
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 8 %22
  • 46-60' 9 %25
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 2 %6
PİYASA DEĞERİ€20.00M-9.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ3
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 236 maç
FC Porto 205maç 2021–2026
Brazil 4maç 2024
Gremio 27maç 2020
Brazil U23 2020
Foz Do Iguacu 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 Gremio FC Porto € 15M
2017-05-01 Grêmio U20 Grêmio -
2016-04-19 Foz do Iguaçu Grêmio U20 €125k
2016-02-05 Coritiba U20 Foz do Iguaçu End of loan
2015-09-21 Foz do Iguaçu Coritiba U20 loan transfer
2015-05-01 Foz FC U20 Foz do Iguaçu -
2014-01-01 Atlético-PR U20 Foz FC U20 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Eye injuryKadroda yok 1 maç
09.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Champions League2022 · FC Porto 3sarı · 8 maç
🟥 CONMEBOL Libertadores2020 · Gremio 1kırmızı · 8 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2170 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS39.12170 dk
KARARUygun değil48/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 79.8
Baskıcı forvet 77.4
Çizgi kanadı 75.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %53
Dakika %93
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %54
Dakika %94
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Kilit pas / 90 1.78 1.6 100
Performans skoru 39.1 76 51
Pas hacmi / 90 29.24 34 86
Asist / 90 0.17 0.32 53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam