LİGFriendlies Clubs
BU SEZON17G · 1A
Gol120.76 / 90
Asist10.06 / 90
Şut432.72 / 90
Kilit pas100.63 / 90
Başarılı dripling191.20 / 90
Kazanılan ikili684.30 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 57 forvetler
- Gol 0.76 %95
- Şut 2.7 %98
- Asist 0.06 %25
- Kilit pas 0.63 %16
- Drible 1.20 %75
- İkili mücadele %43 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1422 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Primeira Liga2024 · FC Porto · 30 maç
19gol2.
6.
UEFA Europa League2024 · FC Porto · 9 maç
6gol6.
8.
Primeira Liga2025 · FC Porto · 20 maç
12gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Olympics Men2024 Paris · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 28 G+A
GolAsist
2025/26
31
2.111
17
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%67 isabet
Kilit pas14
Drible28%44 başarı
İkili kazanılan113%46
Müdahale7
Faul2746 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı72 kaçan
İlk 11274 yedek
G+A / 900.77
Kart2
2024/25
45
3.168
25
3
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut88%52 isabet
Kilit pas25
Drible18%33 başarı
İkili kazanılan132%39
Müdahale5
Faul5138 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı4
İlk 113312 yedek
G+A / 900.8
Kart61
TOPLAM GOL5613 penaltı
İLK 118233 yedek girdi
KART18
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR56 gol
- 1-15' 7 %12
- 16-30' 7 %12
- 31-45' 14 %25
- 46-60' 14 %25
- 61-75' 8 %14
- 76-90+' 6 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-154%49
- 4-3-337%33
- 3-4-2-19%8
- 3-4-38%7
- 4-4-22%2
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar21aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2026 | Sporting CPH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 02.02.2026 | Casa PiaA | 2-1 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | RangersH | 3-1 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | GIL VicenteH | 3-0 | 77 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.01.2026 | PlzenA | 1-1 | 87 | 3 | 5.5 | ||
| 18.01.2026 | GuimaraesA | 0-1 | 72 | 1 | 6.0 | ||
| 04.01.2026 | Santa ClaraA | 0-1 | 95 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 29.12.2025 | AVSH | 2-0 | 90 | 2 | 4 | 7.2 | |
| 22.12.2025 | AlvercaA | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 15.12.2025 | EstrelaH | 3-1 | 82 | 1 | 4 | 6.6 | |
| 11.12.2025 | Malmo FFH | 2-1 | 58 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 07.12.2025 | TondelaA | 0-2 | 79 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 30.11.2025 | EstorilH | 1-0 | 68 | 3 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | NiceH | 3-0 | 73 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 18.11.2025 | TürkiyeH | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | FamalicaoA | 0-1 | 82 | 5 | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | UtrechtA | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | SC BragaH | 2-1 | 64 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 27.10.2025 | MoreirenseA | 1-2 | 83 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 23.10.2025 | Nottingham ForestA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.10.2025 | BulgariaH | 4-0 | 45 | 3 | 6.2 | ||
| 11.10.2025 | GeorgiaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | BenficaH | 0-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | AroucaA | 0-4 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.09.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-1 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | Rio AveA | 0-3 | 71 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 13.09.2025 | NacionalH | 1-0 | 86 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.08.2025 | Sporting CPA | 1-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | GIL VicenteA | 0-2 | 30 | 2 | 6.2 | ||
| 11.08.2025 | GuimaraesH | 3-0 | 85 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 24.06.2025 | Al AhlyH | 4-4 | 45↑ | 1 | 3 | 5.9 | |
| 19.06.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 15.06.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.06.2025 | PortugalA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.06.2025 | FranceH | 5-4 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | NacionalH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 11.05.2025 | BoavistaA | 1-2 | 85 | 5 | 7.5 | ||
| 02.05.2025 | MoreirenseH | 3-1 | 86 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 26.04.2025 | EstrelaA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | Casa PiaA | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | BenficaH | 1-4 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 30.03.2025 | EstorilA | 1-2 | 87 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.03.2025 | AVSH | 2-0 | 90 | 8 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | SC BragaA | 1-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 01.03.2025 | AroucaA | 0-2 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.02.2025 | GuimaraesH | 1-1 | 62↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.02.2025 | AS RomaA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 16.02.2025 | FarenseA | 0-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2025 | AS RomaH | 1-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 03.02.2025 | Rio AveA | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.01.2025 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 19.01.2025 | GIL VicenteA | 3-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | NacionalA | 2-0 | 90 | 4 | 6.0 | ||
| 28.12.2024 | BoavistaH | 4-0 | 90 | 2 | 5 | 8.3 | |
| 21.12.2024 | MoreirenseA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 16.12.2024 | EstrelaH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.12.2024 | FC MidtjyllandH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 7.2 |
ŞUT56
GOL13
xG11.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%23.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası30%54
- Açık oyun7%12
- Penaltı6%11
- Korner6%11
- Kontra atak4%7
- Duran top2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak36%64
- Kafa12%21
- Sol ayak7%12
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR56 şut
- 1-15' 10 %18
- 16-30' 8 %14
- 31-45' 11 %20
- 46-60' 11 %20
- 61-75' 11 %20
- 76-90+' 5 %9
PİYASA DEĞERİ€45.00M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 112 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Recre Granada
→
Granada CF
-
Recre Granada
→
Granada CF
-
2022-07-01
Granada CF U19
→
Recre Granada
-
Granada CF U19
→
Recre Granada
-
2021-07-01
Nervión U19
→
Granada CF U19
free transfer
Nervión U19
→
Granada CF U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2025
Unknown InjuryKadroda yok
1 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1422 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS77.91422 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
94.0
Pivot forvet
89.6
İçe kat eden kanat
88.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%97
Dakika
%81
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%95
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
77.9
78
100
Gol / 90
0.76
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.752
0.48
100
İsabetli şut / 90
2.03
1.8
100
Şut isabeti
74.42
48
100
Şut / 90
2.72
3.4
80
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alonso MartínezNew York City FC · 27
%95
18gol
1asist
73scout
Major League Soccer
Leander AlvheimKristiansund BK · 21
%82
6gol
0asist
68scout
Eliteserien
Ibrahima BaldéRodez · 22
%76
12gol
0asist
78scout
€2.00M
Ligue 2
Hafiz Umar IbrahimReims · 20
%76
6gol
1asist
78scout
Ligue 2
Kaio JorgeCruzeiro · 23
%74
21gol
8asist
86scout
Serie A
Paul OnuachuTrabzonspor · 31
%72
22gol
2asist
67scout
Süper Lig
Yanis BegraouiEstoril · 24
%64
20gol
1asist
73scout
Primeira Liga
Ferran JutglàCelta Vigo · 26
%60
9gol
3asist
75scout
€7.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


