LİGFIFA Series
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.27 / 90
Kilit pas31.27 / 90
Başarılı dripling41.69 / 90
Kazanılan ikili156.34 / 90
Rating6.30
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 11 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.3 %10
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.27 %50
- Drible 1.69 %80
- İkili mücadele %45 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 213 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primeira LigaNone · Portugal
🏆
FIFA U17 World CupNone · World
🏆
Taça da LigaNone · Portugal
🏆
Super CupNone · Portugal
🏆
Taça de PortugalNone · Portugal
🏆
Super Cup2024 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2023/2024 · Portugal
🏆
Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆
Super Cup2022 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆
Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆
FIFA U17 World Cup2017 · World
🥈
UEFA U17 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier League CupNone · England · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
213
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan15%45
Müdahale4
Faul4
Ofsayt1
İlk 113
2025/26
36
2.806
3
3
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%40 isabet
Kilit pas32
Drible33%38 başarı
İkili kazanılan180%42
Müdahale40
Faul6860 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11333 yedek
G+A / 900.19
Kart9
2024/25
42
1.328
4
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%59 isabet
Kilit pas14
Drible20%44 başarı
İkili kazanılan85%40
Müdahale14
Faul3221 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111428 yedek
G+A / 900.34
Kart5
2023/24
31
304
1
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas6
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan21%44
Müdahale4
Faul106 kazanılan
İlk 11130 yedek
G+A / 900.89
Kart1
2022/23
29
232
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas6
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan20%43
Müdahale5
Faul93 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11227 yedek
2021/22
2
13
1
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
G+A / 906.92
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 115131 yedek girdi
KART16
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 3 %33
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%38
- 4-3-313%18
- 3-4-2-111%15
- 3-4-39%12
- 5-4-18%11
- 4-4-25%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | LyonA | 3-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | AngersH | 1-3 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | LensA | 5-2 | 52 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | LilleA | 0-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | NiceH | 2-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | AngersH | 3-1 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | LyonA | 3-2 | 75 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | MonacoA | 2-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | NantesH | 0-0 | 67 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Le HavreA | 1-1 | 86 | 1 | – | 6.5 | |
| 21.03.2026 | Stade Brestois 29H | 3-0 | 84 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 13.03.2026 | MarseilleA | 1-0 | 94 | 2 | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | StrasbourgH | 0-0 | 83 | 2 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | LorientA | 2-2 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.02.2026 | RennesH | 0-3 | 87 | 2 | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Paris FCH | 0-0 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | ToulouseA | 0-0 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 23.01.2026 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | LensA | 1-0 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 09.01.2026 | MoroccoH | 0-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | South AfricaA | 1-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | Ivory CoastA | 1-1 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | LilleH | 3-4 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | MetzH | 3-1 | 90 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 29.11.2025 | Paris FCA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | LyonH | 0-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | AngersA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | MarseilleH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | Le HavreH | 0-1 | 98 | 4 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | RennesA | 2-2 | 95 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.10.2025 | LensH | 1-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Paris Saint GermainA | 2-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | ToulouseH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 13.09.2025 | MonacoH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | NantesA | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | NiceA | 3-1 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 24.06.2025 | Al AhlyH | 4-4 | 45 | – | 6.0 | ||
| 19.06.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2025 | PalmeirasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | NacionalH | 3-0 | 4↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | BoavistaA | 1-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2025 | MoreirenseH | 3-1 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | EstrelaA | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Casa PiaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | BenficaH | 1-4 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | AVSH | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | SC BragaA | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | AroucaA | 0-2 | 26↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 24.02.2025 | GuimaraesH | 1-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 20.02.2025 | AS RomaA | 3-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | FarenseA | 0-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2025 | AS RomaH | 1-1 | 15↑ | 2 | 7.0 | ||
| 07.02.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 12↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.02.2025 | Rio AveA | 2-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 30.01.2025 | Maccabi Tel AvivA | 0-1 | 67 | 2 | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 23.01.2025 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | GIL VicenteA | 3-1 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 12.01.2025 | NacionalA | 2-0 | 47↑ | 1 | 6.9 |
ŞUT67
GOL4
xG6.6
xG FARKI-2.6under performing
DÖNÜŞÜM%6.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası34%51
- Korner10%15
- Açık oyun9%13
- Kontra atak7%10
- Duran top3%4
- Serbest vuruş2%3
- Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak48%72
- Kafa10%15
- Sol ayak9%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR67 şut
- 1-15' 7 %10
- 16-30' 10 %15
- 31-45' 8 %12
- 46-60' 13 %19
- 61-75' 17 %25
- 76-90+' 12 %18
AKSİYON HARİTASI1939 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1939
- Pas980%53
- Top teması159%9
- Top kazanma151%8
- Çalım130%7
- Hava topu100%5
- Faul98%5
- Top kaptırma90%5
- Müdahale58%3
- Bloke edilen pas39%2
- Kurtarılan şut33%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 143 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-08-20
Reading
→
FC Porto B
free transfer
Reading
→
FC Porto B
free transfer
2019-01-01
Reading U23
→
Reading
-
Reading U23
→
Reading
-
2017-07-01
Reading U18
→
Reading U23
-
Reading U18
→
Reading U23
-
2016-07-01
Reading Yth.
→
Reading U18
-
Reading Yth.
→
Reading U18
-
2012-07-01
Wycombe Yth.
→
Reading Yth.
?
Wycombe Yth.
→
Reading Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2531 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.3Ligue 1 2025
PERFORMANS40.92531 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
74.3
Bağlantı kuran forvet
73.3
Çizgi kanadı
71.0
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%50
Dakika
%98
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%56
Dakika
%97
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.68
7.15
93
Müdahale / 90
1.32
1.4
94
Performans skoru
40.9
76
54
İkili mücadele kazanma
40.56
50
81
Şut / 90
1.42
3
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Timo StavitskiMjallby AIF · 26
%95
1gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Georginio RutterBrighton · 23
%84
2gol
3asist
60scout
€30.00M
Premier League
Soufiane HetliTelstar · 24
%80
3gol
1asist
59scout
Eredivisie
Ege BilselBodrum FK · 21
%80
1gol
1asist
58scout
1. Lig
Bjorn Martin KristensenKFUM Oslo · 23
%77
2gol
1asist
60scout
Eliteserien
Gyrano KerkAntwerp · 30
%74
3gol
4asist
57scout
Jupiler Pro League
Ryan MendesIğdır FK · 35
%72
5gol
2asist
60scout
€200K
1. Lig
Arkaitz MariezkurrenaReal Sociedad II · 20
%60
3gol
1asist
66scout
€700K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

