Stephen Eustáquio
Canada · Midfielder

Stephen Eustáquio

YAŞ29
BOY177
KİLO70
KULÜPSwansea
DOĞUM YERİLeamington
LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 1A
KUPALAR
🏆 Super Cup2024/2025 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2023/2024 · Portugal
🏆 Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Super Cup2022/2023 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆 Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆 Supercopa MX2019 · Mexico
🏆 Leagues Cup 2019-20222019 · Nc-America
🏆 Copa MX2018/2019 · Mexico
🥈 Super Cup2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Liga MX2018/2019 Apertura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
2020 3 2021 1 2022 8 2023 5 2024 2 2025 0 2026 3
GolAsist
2026/27 21 1.208 2 1 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 3 0 0 0
Major League SoccerLos Angeles FC 10 602 1 1 6.95
World CupCanada 5 403 1 0 7.47
ChampionshipSwansea 3 203 0 0 6.90
Şut7%43 isabet
Kilit pas20
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan58%52
Müdahale31
Faul1116 kazanılan
İlk 11147 yedek
G+A / 900.22
Kaptan3maçta
2025/26 28 481 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Porto 7 201 0 0 6.55
Primeira LigaFC Porto 18 147 0 0 6.67
FIFA Club World CupFC Porto 3 133 0 0 6.53
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan24%42
Müdahale11
Faul58 kazanılan
İlk 11325 yedek
2024/25 48 2.991 1 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 32 1.927 0 0 6.96
UEFA Europa LeagueFC Porto 10 632 1 1 7.14
Copa AmericaCanada 6 432 0 0 6.76
Şut13%69 isabet
Kilit pas29
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan154%49
Müdahale85
Faul5334 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113513 yedek
G+A / 900.06
Kart81
2023/24 39 2.078 3 2 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 31 1.544 2 2 7.10
UEFA Champions LeagueFC Porto 8 534 1 0 7.20
Şut17%53 isabet
Kilit pas33
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan109%51
Müdahale55
Faul3724 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112217 yedek
G+A / 900.22
Kart4
2022/23 27 1.578 4 4 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 18 937 2 4 7.02
UEFA Champions LeagueFC Porto 8 596 2 0 7.04
World CupCanada 1 45 0 0 6.70
Şut19%53 isabet
Kilit pas25
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan85%54
Müdahale44
Faul2214 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11189 yedek
G+A / 900.46
Kart31
2021/22 34 1.635 0 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 17 1.478 0 1 6.91
Primeira LigaFC Porto 13 98 0 0 6.63
UEFA Europa LeagueFC Porto 4 59 0 0 7.20
Şut18%33 isabet
Kilit pas17
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan89%46
Müdahale45
Faul3522 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111915 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2020/21 32 2.809 2 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 32 2.809 2 1 6.91
Şut19%37 isabet
Kilit pas31
Drible17%65 başarı
İkili kazanılan150%51
Müdahale71
Faul3529 kazanılan
İlk 1132
G+A / 900.1
Kart71
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 114342 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %50
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 31 4-2-3-1 — 27 3-4-2-1 — 9 4-4-2 — 9 3-4-3 — 7 3-1-4-2 — 1 84 maç
  • 4-3-331%37
  • 4-2-3-127%32
  • 3-4-2-19%11
  • 4-4-29%11
  • 3-4-37%8
  • 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 D. NamasoD. Namaso 1 Ronald Pereira…Ronald Pereira Martins Eustáquio 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 WrexhamH 0-0 90 0 7.1
01.09.2026 WatfordH 2-0 90 0 6.7
29.08.2026 DerbyA 0-3 23 0 7.0
23.08.2026 AroucaH 2-0
15.08.2026 Rio AveA 0-2
09.08.2026 AlvercaH 2-0
04.07.2026 MoroccoH 0-3 90 0 6.6
28.06.2026 South AfricaAC 0-1 93 1 2 8.6
24.06.2026 SwitzerlandA 2-1 34 6.7
18.06.2026 QatarHC 6-0 95 8.2
12.06.2026 Bosnia & HerzegovinaHC 1-1 91 1 7.2
25.05.2026 Seattle SoundersH 1-0 11 6.7
18.05.2026 Nashville SCA 3-2 88 1 6.7
14.05.2026 St. Louis CityA 2-1 13 6.6
11.05.2026 Houston DynamoH 1-4 59 6.6
03.05.2026 San DiegoA 2-2 79 1 6.7
25.04.2026 Minnesota United FCA 0-1 59 6.9
23.04.2026 Colorado RapidsH 0-0 23 6.9
08.03.2026 FC DallasH 1-0 90 1 7.2
01.03.2026 Houston DynamoA 0-2 90 1 2 7.9
22.02.2026 Inter MiamiH 3-0 90 7.3
29.01.2026 RangersH 3-1
26.01.2026 GIL VicenteH 3-0 4
22.01.2026 PlzenA 1-1
18.01.2026 GuimaraesA 0-1
04.01.2026 Santa ClaraA 0-1
29.12.2025 AVSH 2-0
22.12.2025 AlvercaA 0-3 15 6.9
15.12.2025 EstrelaH 3-1
11.12.2025 Malmo FFH 2-1 33 6.9
07.12.2025 TondelaA 0-2
30.11.2025 EstorilH 1-0 8 6.7
27.11.2025 NiceH 3-0 10 6.3
09.11.2025 FamalicaoA 0-1
06.11.2025 UtrechtA 1-1 68 6.3
02.11.2025 SC BragaH 2-1
27.10.2025 MoreirenseA 1-2
23.10.2025 Nottingham ForestA 2-0
05.10.2025 BenficaH 0-0
02.10.2025 FK Crvena ZvezdaH 2-1 90 6.7
19.09.2025 Rio AveA 0-3 32 6.3
13.09.2025 NacionalH 1-0 30 6.9
30.08.2025 Sporting CPA 1-2
24.08.2025 Casa PiaH 4-0
18.08.2025 GIL VicenteA 0-2 33 1 6.6
11.08.2025 GuimaraesH 3-0 25 1 6.6
24.06.2025 Al AhlyH 4-4 90 6.2
19.06.2025 Inter MiamiA 2-1 31 6.7
15.06.2025 PalmeirasA 0-0 12 6.7
11.05.2025 BoavistaA 1-2 79 7.2
02.05.2025 MoreirenseH 3-1 77 7.0
26.04.2025 EstrelaA 2-0 66 6.9
18.04.2025 FamalicaoH 2-1 90 7.5
12.04.2025 Casa PiaA 0-1 90 7.2
06.04.2025 BenficaH 1-4 64 7.0
30.03.2025 EstorilA 1-2 89 2 7.3
15.03.2025 AVSH 2-0 87 1 7.3
08.03.2025 SC BragaA 1-0 13 6.3
01.03.2025 AroucaA 0-2 90 6.9
24.02.2025 GuimaraesH 1-1 13 5.3
ŞUT11
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.055 79' · xG 0.031 16' · xG 0.021 88' · xG 0.052 82' · xG 0.013 · GOL 15' · xG 0.024 65' · xG 0.016 45' · xG 0.006 47' · xG 0.069 13' · xG 0.059 90' · xG 0.164
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%36) Korner — 3 (%27) Duran top — 2 (%18) Açık oyun — 1 (%9) Kontra atak — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası4%36
  • Korner3%27
  • Duran top2%18
  • Açık oyun1%9
  • Kontra atak1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%91) Sol ayak — 1 (%9) 11 şut
  • Sağ ayak10%91
  • Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 1 %9
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 4 %36
PİYASA DEĞERİ€7.00M-30.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 229 maç
FC Porto 155maç 2021–2026
Canada 12maç 2022–2026
Los Angeles FC 10maç 2026
Swansea 3maç 2026
Pacos Ferreira 49maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Los Angeles FC FC Porto Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Los Angeles FC FC Porto
2022-07-01 Paços Ferreira Porto €4.21m
2022-06-30 Porto Paços Ferreira End of loan
2022-01-24 Paços Ferreira Porto Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
2021-07-01 Cruz Azul Pacos Ferreira € 2.5M
2021-01-30 CD Cruz Azul Paços Ferreira €2.50m
2021-01-28 Paços Ferreira CD Cruz Azul End of loan
2020-01-01 CD Cruz Azul Paços Ferreira loan transfer
2019-01-16 Chaves CD Cruz Azul €3.50m
2018-01-31 Leixões Chaves €500k
2017-07-01 Torreense Leixões ?
2015-07-01 Torreense U19 Torreense -
2014-07-01 Leiria U19 Torreense U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Swansea City %50 2026-08-25
Olympiakos %50 2026-07-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Primeira Liga2020 · Pacos Ferreira 1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 602 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8Major League Soccer 2026
PERFORMANS58.7602 dk
KARARUygun değil45/100
FORM TRENDİDüşüşte-20.3
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu 66.5
Top kapan ön libero 63.3
Box-to-box orta saha 62.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %83
Dakika %62
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %86
Dakika %68
Değer / getiri %0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 76.1 72 100
Performans skoru 58.7 76 77
Ortalama rating 6.95 7.2 96
Pas arası / 90 1.35 1.6 84
Müdahale / 90 2.54 2 100
Asist / 90 0.15 0.2 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -20.3.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam