Magnus Hee Westergaard
Denmark · Midfielder

Magnus Hee Westergaard

YAŞ27
BOY187
KİLO75
KULÜPValerenga
DOĞUM YERİFrederiksberg
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 1A
Gol10.08 / 90
Asist10.08 / 90
Şut131.08 / 90
Kilit pas50.42 / 90
Başarılı dripling80.67 / 90
Kazanılan ikili635.25 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
Kilit pas — %7 (0.42) Asist — %39 (0.08) Drible — %54 (0.67) Pas isabeti — %31 (%79) Top kapma — %90 (4.08) İkili mücadele — %61 (%52) 47 ORT. % 7 39 54 31 90 61
  • Kilit pas 0.42 %7
  • Asist 0.08 %39
  • Drible 0.67 %54
  • Pas isabeti %79 %31
  • Top kapma 4.08 %90
  • İkili mücadele %52 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1080 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2021/2022 · Denmark · 2nd Place
2026/27 18 1.080 1 1 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienValerenga 18 1.080 1 1 6.64
Şut13%38 isabet
Kilit pas5
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan63%52
Müdahale32
Faul2110 kazanılan
İlk 11135 yedek
G+A / 900.17
Kart2
2025/26 1 98 0 0 7.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
League CupWycombe 1 98 0 0 7.50
Şut1
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan11%69
Müdahale7
Faul11 kazanılan
İlk 111
TOPLAM GOL3
İLK 11174 yedek girdi
KART7
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 2 %67
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 15 4-4-2 — 6 21 maç
  • 4-3-315%71
  • 4-4-26%29
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 MoldeH 3-4 77 6.9
16.08.2026 AalesundA 5-5 41 6.6
08.08.2026 Bodo/GlimtH 1-2 45 6.3
31.07.2026 Ham-KamH 0-3 20 1 6.3
26.07.2026 BrannA 2-3 25 6.5
16.07.2026 AalesundH 6-1 1
11.07.2026 TromsoA 4-0 60 1 6.3
29.05.2026 Kristiansund BKH 3-1 17 1 2 7.2
25.05.2026 StartA 2-0 58 1 6.3
16.05.2026 Sarpsborg 08 FFH 3-2 64 1 6.5
08.05.2026 Ham-KamA 1-0 75 2 5.9
03.05.2026 KFUM OsloH 2-2 74 6.3
26.04.2026 MoldeA 5-1 90 1 6.2
19.04.2026 LillestromH 0-2 89 7.0
12.04.2026 FredrikstadA 1-1 90 1 3 6.9
06.04.2026 VikingH 0-1 74 1 7.2
22.03.2026 RosenborgA 0-2 90 7.2
15.03.2026 SandefjordH 1-0 90 7.2
12.08.2025 Leyton OrientA 0-1 98 1 7.5
ŞUT16
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
27' · xG 0.034 90' · xG 0.15 67' · xG 0.178 63' · xG 0.022 2' · xG 0.141 90' · xG 0.014 87' · xG 0.131 45' · xG 0.053 75' · xG 0.545 · GOL 56' · xG 0.022 16' · xG 0.015 57' · xG 0.095 47' · xG 0.048 23' · xG 0.02 76' · xG 0.04 45' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%44) Korner — 4 (%25) Açık oyun — 3 (%19) Taç sonrası — 1 (%6) Kontra atak — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası7%44
  • Korner4%25
  • Açık oyun3%19
  • Taç sonrası1%6
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%56) Kafa — 4 (%25) Sol ayak — 3 (%19) 16 şut
  • Sağ ayak9%56
  • Kafa4%25
  • Sol ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 4 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 19 maç
Valerenga 18maç 2026
Wycombe 1maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-16 Viborg Wycombe
2023-01-30 Lyngby Viborg
2021-07-01 Hvidovre Lyngby
2020-10-01 Lyngby Hvidovre
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 811 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.9Eliteserien 2026
PERFORMANS48.8811 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.8
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 65.7
Box-to-box orta saha 59.2
Derinden oyun kurucu 58.3
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %72
Dakika %82
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %77
Dakika %80
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.66 3.2 83
Ortalama rating 6.72 7.1 95
Performans skoru 48.8 75 65
Dakika güvenliği 48.1 82 59
Pas arası / 90 1.44 2.3 63
İkili mücadele kazanma 48.39 58 83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam