Jannik Vestergaard
Denmark · Midfielder

Jannik Vestergaard

YAŞ21
BOY182
KİLO70
DOĞUM YERİViby
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 0A
Gol10.13 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.94 / 90
Kilit pas111.48 / 90
Başarılı dripling60.81 / 90
Kazanılan ikili354.72 / 90
Rating6.51
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
Kilit pas — %67 (1.48) Asist — %0 (0.00) Drible — %62 (0.81) Pas isabeti — %38 (%80) Top kapma — %44 (2.43) İkili mücadele — %45 (%49) 43 ORT. % 67 0 62 38 44 45
  • Kilit pas 1.48 %67
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.81 %62
  • Pas isabeti %80 %38
  • Top kapma 2.43 %44
  • İkili mücadele %49 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 668 dakika oynadı.
2026/27 14 668 1 0 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 14 668 1 0 6.51
Şut7%57 isabet
Kilit pas11
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan35%49
Müdahale11
Faul1713 kazanılan
İlk 1195 yedek
G+A / 900.13
Kart22
2025/26 17 510 2 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaViborg 17 510 2 1 6.72
Şut6%83 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan19%58
Müdahale4
Faul26 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11512 yedek
G+A / 900.53
TOPLAM GOL6
İLK 111731 yedek girdi
KART3
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %50
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 40 4-1-4-1 — 2 4-3-2-1 — 2 4-2-3-1 — 1 4-5-1 — 1 5-4-1 — 1 47 maç
  • 4-3-340%85
  • 4-1-4-12%4
  • 4-3-2-12%4
  • 4-2-3-11%2
  • 4-5-11%2
  • 5-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 VikingH 1-1 33 0 7.0
07.08.2026 KFUM OsloH 0-1 30 5.5
01.08.2026 FredrikstadA 1-0 75 1 6.7
12.07.2026 Ham-KamH 2-2 54 5.9
30.05.2026 MoldeA 2-1 78 6.2
25.05.2026 FredrikstadH 1-1 90 1 6.7
16.05.2026 LillestromA 3-1 30 1 6.2
10.05.2026 Kristiansund BKH 2-0 8 6.9
26.04.2026 TromsoA 3-1
18.04.2026 RosenborgH 0-0
12.04.2026 BrannA 0-1 54 6.7
07.04.2026 KFUM OsloA 1-2 64 1 1 7.2
22.03.2026 Sarpsborg 08 FFH 0-2 78 2 6.9
15.03.2026 ValerengaA 1-0 74 1 6.3
28.11.2025 SonderjyskeA 2-2 32 1 7.0
23.11.2025 VejleH 5-2 1
09.11.2025 FC FredericiaA 0-3 61 6.9
02.11.2025 Randers FCH 3-2 71 6.0
26.10.2025 FC CopenhagenA 0-0 20 6.7
19.10.2025 OdenseH 1-2 60 1 2 7.5
05.10.2025 Randers FCA 2-1 28 1 6.6
28.09.2025 FC FredericiaH 2-1
20.09.2025 FC MidtjyllandA 2-0 11 1 6.2
14.09.2025 AarhusH 1-2
29.08.2025 VejleA 1-2 29 1 6.9
25.08.2025 FC NordsjaellandA 1-0 59 6.3
17.08.2025 SilkeborgH 2-3 58 1 1 8.0
08.08.2025 SonderjyskeH 1-0 22 6.3
03.08.2025 BrondbyA 0-2 13 6.7
27.07.2025 OdenseA 3-1 14 6.3
18.07.2025 FC CopenhagenH 2-3 31 6.7
ŞUT19
GOL3
xG2.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
54' · xG 0.257 54' · xG 0.062 45' · xG 0.13 27' · xG 0.048 20' · xG 0.056 11' · xG 0.202 84' · xG 0.071 87' · xG 0.023 84' · xG 0.036 39' · xG 0.304 5' · xG 0.082 · GOL 38' · xG 0.079 · GOL 89' · xG 0.153 21' · xG 0.224 68' · xG 0.078 61' · xG 0.015 5' · xG 0.38 · GOL 73' · xG 0.074 47' · xG 0.186
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%47) Açık oyun — 6 (%32) Korner — 3 (%16) Kontra atak — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası9%47
  • Açık oyun6%32
  • Korner3%16
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%58) Sol ayak — 5 (%26) Kafa — 3 (%16) 19 şut
  • Sağ ayak11%58
  • Sol ayak5%26
  • Kafa3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 3 %16
  • 16-30' 3 %16
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 3 %16
  • 61-75' 3 %16
  • 76-90+' 4 %21
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 476 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2Eliteserien 2026
PERFORMANS48.0476 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİDüşüşte-15.4
ROL UYUMU2026
İleri sekiz 53.1
Box-to-box orta saha 52.2
Top kapan ön libero 48.7
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %69
Dakika %58
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %74
Dakika %61
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.7 1.8 94
Müdahale / 90 1.7 1.8 94
Performans skoru 48 76 63
Ortalama rating 6.64 7.2 92
Gol / 90 0.19 0.22 86
Başarılı drible / 90 1.13 1.5 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -15.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam