LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 2A
Gol10.08 / 90
Asist20.15 / 90
Şut50.38 / 90
Kilit pas211.58 / 90
Başarılı dripling151.13 / 90
Kazanılan ikili866.47 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
- Kilit pas 1.58 %72
- Asist 0.15 %60
- Drible 1.13 %81
- Pas isabeti %85 %45
- Top kapma 3.09 %69
- İkili mücadele %57 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1196 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
US Open Cup2024 · United-States
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America
🏆
Super Cup2017/2018 · Germany
🥈
Leagues Cup2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2023 · Nc-America · 2nd Place
🥈
MLS2023 · United-States · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2023 · Nc-America · 2nd Place
🥈
2. Bundesliga2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
U19 Bundesliga2016/2017 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.196
1
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas21
Drible15%39 başarı
İkili kazanılan86%57
Müdahale29
Faul1239 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11154 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2025/26
36
2.897
0
3
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas31
Drible29%60 başarı
İkili kazanılan150%55
Müdahale49
Faul4263 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11333 yedek
G+A / 900.09
Kart9
2024/25
36
2.776
4
3
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%35 isabet
Kilit pas44
Drible41%51 başarı
İkili kazanılan207%59
Müdahale78
Faul3876 kazanılan
İlk 11324 yedek
G+A / 900.23
Kart8
2023/24
31
2.011
4
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%42 isabet
Kilit pas24
Drible34%54 başarı
İkili kazanılan142%50
Müdahale48
Faul3948 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11256 yedek
G+A / 900.27
Kart7
2021/22
34
2.017
1
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas29
Drible38%57 başarı
İkili kazanılan133%48
Müdahale43
Faul3742 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112311 yedek
G+A / 900.13
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 119018 yedek girdi
KART19
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-354%55
- 3-4-318%18
- 4-3-1-213%13
- 5-3-26%6
- 3-4-1-24%4
- 4-2-3-13%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Portland TimbersH | 1-1 | 20 | 1 | 7.2 | ||
| 20.08.2026 | Colorado RapidsA | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | San DiegoH | 0-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 01.08.2026 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 72 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | Sporting Kansas CityH | 4-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2026 | Seattle SoundersH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 9.0 | |
| 18.05.2026 | Nashville SCA | 3-2 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 14.05.2026 | St. Louis CityA | 2-1 | 77 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2026 | Houston DynamoH | 1-4 | 31↑ | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | Minnesota United FCA | 0-1 | 95 | 1 | – | 7.9 | |
| 23.04.2026 | Colorado RapidsH | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-4 | 60 | – | 6.0 | ||
| 11.04.2026 | Portland TimbersA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Orlando City SCH | 6-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | AustinA | 0-0 | 73 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | St. Louis CityH | 2-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | FC DallasH | 1-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Houston DynamoA | 0-2 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | Inter MiamiH | 3-0 | 82 | 1 | – | 7.0 | |
| 23.11.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | AustinA | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.10.2025 | AustinH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | Colorado RapidsA | 2-2 | 76 | – | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | AustinA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.10.2025 | Toronto FCH | 2-0 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 06.10.2025 | Atlanta United FCH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | Real Salt LakeH | 4-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 18.09.2025 | Real Salt LakeA | 1-4 | 74 | 1 | – | 7.7 | |
| 14.09.2025 | San Jose EarthquakesA | 2-4 | 72 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | FC DallasA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | New England RevolutionA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 10.08.2025 | Chicago FireA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | Portland TimbersH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | Minnesota United FCA | 0-1 | 76 | – | 7.0 | ||
| 13.07.2025 | FC DallasH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.07.2025 | Colorado RapidsH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 30.06.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.06.2025 | FlamengoH | 1-1 | 20↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 20.06.2025 | ES TunisH | 0-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 16.06.2025 | ChelseaA | 2-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 09.06.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 19.05.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-2 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Seattle SoundersH | 4-0 | 66 | 2 | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Houston DynamoH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | St. Louis CityH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | Portland TimbersA | 3-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | San DiegoA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.03.2025 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | AustinH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | New York City FCH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 22.02.2025 | Minnesota United FCH | 1-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | Seattle SoundersH | 1-2 | 50↑ | 2 | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-0 | 82 | 2 | 7.0 | ||
| 04.11.2024 | Vancouver WhitecapsA | 3-0 | 64 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2024 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 20.10.2024 | San Jose EarthquakesH | 3-1 | 75 | 1 | 7.2 |
ŞUT10
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%50
- Açık oyun3%30
- Taç sonrası1%10
- Korner1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%70
- Sol ayak3%30
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 3 %30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-02-10
Greuther Fürth
→
LAFC
€500k
Greuther Fürth
→
LAFC
€500k
2020-01-03
FC Bayern II
→
Greuther Fürth
€50k
FC Bayern II
→
Greuther Fürth
€50k
2019-06-30
1.FC Nuremberg
→
FC Bayern II
End of loan
1.FC Nuremberg
→
FC Bayern II
End of loan
2018-07-02
FC Bayern II
→
1.FC Nuremberg
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€150k</i>
FC Bayern II
→
1.FC Nuremberg
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€150k</i>
2017-07-01
FC Bayern U19
→
FC Bayern II
-
FC Bayern U19
→
FC Bayern II
-
2016-07-01
FC Bayern U17
→
FC Bayern U19
-
FC Bayern U17
→
FC Bayern U19
-
2015-08-20
Gr. Fürth U17
→
FC Bayern U17
€500k
Gr. Fürth U17
→
FC Bayern U17
€500k
2015-07-01
Gr. Fürth Yth.
→
Gr. Fürth U17
-
Gr. Fürth Yth.
→
Gr. Fürth U17
-
2009-07-01
SC Feucht Yth.
→
Gr. Fürth Yth.
free transfer
SC Feucht Yth.
→
Gr. Fürth Yth.
free transfer
2007-07-01
Zirndorf Jgd.
→
SC Feucht Yth.
free transfer
Zirndorf Jgd.
→
SC Feucht Yth.
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
FIFA Club World Cup2025 · Los Angeles FC
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 930 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS69.1930 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİDüşüşte-20.9
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
78.1
İleri sekiz
75.8
Derinden oyun kurucu
74.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%92
Dakika
%78
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%94
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
69.1
76
91
Dakika güvenliği
64
82
78
Müdahale / 90
2.13
2.5
85
İkili mücadele kazanma
56.69
55
100
Başarılı drible / 90
1.16
1.2
97
Kilit pas / 90
1.65
1.3
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -20.9.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ludwig ThorellMjallby AIF · 20
%95
1gol
2asist
74scout
Allsvenskan
Tomás GalvánRiver Plate · 25
%94
3gol
2asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel BontempoSantos · 20
%79
0gol
2asist
70scout
Serie A
Lautaro MillánIndependiente · 20
%68
1gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Tom StrannegårdStart · 23
%64
1gol
2asist
67scout
Eliteserien
Rubén BottaDefensa Y Justicia · 35
%64
1gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Joackim FagerjordGais · 27
%60
1gol
1asist
58scout
Allsvenskan
Esteban RolónAldosivi · 30
%60
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


