Maj Mittendorfer
Switzerland · Attacker

Maj Mittendorfer

YAŞ29
BOY190
KİLO84
DOĞUM YERİBasel
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas12.50 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili37.50 / 90
Rating6.47
LİG SIRALAMALARINDA
4. 2. Bundesliga2025 · Fortuna Düsseldorf · 30 maç 15gol4.
5. UEFA Europa Conference League2022 · BSC Young Boys · 5 maç 4asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super League2023/2024 · Switzerland
🏆 Super League2022/2023 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland
🏆 Scottish Cup2021/2022 · Scotland
🏆 Premiership2020/2021 · Scotland
🏆 Super League2015/2016 · Switzerland
🥈 Premiership2021/2022 · Scotland · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 Super League2019/2020 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 19 G+A
2020 2 2021 2 2022 4 2023 2 2024 1 2025 19 2026 0
GolAsist
2026/27 8 47 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaWerder Bremen 2 36 0 0 6.47
World CupSwitzerland 6 11 0 0
Kilit pas1
İkili kazanılan3%30
Müdahale1
Faul3
İlk 1117 yedek
2025/26 31 2.713 16 3 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaFortuna Düsseldorf 30 2.625 15 3 7.01
DFB PokalFortuna Düsseldorf 1 88 1 0 6.70
Şut73%53 isabet
Kilit pas24
Drible19%42 başarı
İkili kazanılan188%46
Müdahale20
Faul6332 kazanılan
Ofsayt14
İlk 1131
G+A / 900.63
Kart6
2024/25 15 282 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 10 273 0 1 6.70
World Cup - Qualification EuropeSwitzerland 5 9 0 0 6.30
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan19%34
Müdahale1
Faul142 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11213 yedek
G+A / 900.32
2023/24 8 544 2 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 6 422 2 0 6.90
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 2 122 0 0 6.45
Şut9%78 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan27%36
Müdahale9
Faul152 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 118
G+A / 900.33
2022/23 6 318 0 4 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys 6 318 0 4 6.84
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan19%37
Müdahale2
Faul131 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133 yedek
G+A / 901.13
Kart1
2021/22 15 633 2 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSpVgg Greuther Furth 15 633 2 0 6.62
Şut13%69 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan44%33
Müdahale5
Faul206 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1178 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2020/21 10 104 2 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRangers 10 104 2 0 7.10
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan10%48
Müdahale1
Faul1
Penaltı1
İlk 1119 yedek
G+A / 901.73
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 111129 yedek girdi
KART2
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 11 4-3-1-2 — 4 4-1-4-1 — 2 4-4-1-1 — 2 4-4-2 — 2 36 maç
  • 4-2-3-115%42
  • 4-3-311%31
  • 4-3-1-24%11
  • 4-1-4-12%6
  • 4-4-1-12%6
  • 4-4-22%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 RB LeipzigH 3-1 12 0 6.7
30.08.2026 SC FreiburgA 4-1 24 6.3
12.07.2026 ArgentinaA 3-1
07.07.2026 ColombiaH 0-0
03.07.2026 AlgeriaH 2-0
24.06.2026 CanadaH 2-1 7
18.06.2026 Bosnia & HerzegovinaH 4-1 4
13.06.2026 QatarA 1-1
10.05.2026 SV ElversbergH 3-1 90 2 6 8.5
02.05.2026 FC Schalke 04A 1-0 90 1 6.3
24.04.2026 Dynamo DresdenH 3-1 90 1 1 3 8.5
18.04.2026 1. FC MagdeburgA 2-0 90 2 6.2
10.04.2026 Holstein KielH 1-2 90 1 4 7.3
04.04.2026 1. FC KaiserslauternA 3-0 59 6.0
22.03.2026 Hertha BSCH 2-5 90 1 5 7.6
07.03.2026 1. FC NürnbergA 0-1 89 1 6.5
27.02.2026 VfL BochumH 2-1 90 1 2 8.3
21.02.2026 SV Darmstadt 98A 2-1 90 2 7.0
13.02.2026 Preußen MünsterH 0-0 90 2 6.3
08.02.2026 Karlsruher SCA 1-1 87 1 6 7.3
01.02.2026 SC Paderborn 07H 2-1 85 1 1 7.7
24.01.2026 Hannover 96A 2-1 90 1 6.6
16.01.2026 Arminia BielefeldH 1-0 90 1 4 7.7
20.12.2025 SpVgg Greuther FürthH 2-1 90 1 2 7.2
14.12.2025 SV ElversbergA 1-0 90 2 5.9
05.12.2025 FC Schalke 04H 0-2 90 2 6.6
30.11.2025 Dynamo DresdenA 2-1 90 1 3 6.6
22.11.2025 1. FC MagdeburgH 2-1 90 2 3 8.3
15.11.2025 SwedenH 4-1
09.11.2025 Holstein KielA 1-0 90 4 6.9
17.10.2025 Eintracht BraunschweigH 1-2 62 1 6.3
13.10.2025 SloveniaA 0-0
10.10.2025 SwedenA 0-2
03.10.2025 1. FC NürnbergH 2-3 90 1 6.2
27.09.2025 VfL BochumA 0-1 90 1 2 7.2
21.09.2025 SV Darmstadt 98H 0-3 90 1 6.3
14.09.2025 Preußen MünsterA 1-2 90 1 4 7.2
08.09.2025 SloveniaH 3-0
05.09.2025 KosovoH 4-0 9 6.3
30.08.2025 Karlsruher SCH 0-0 90 6.2
23.08.2025 SC Paderborn 07A 1-2 90 1 3 7.5
18.08.2025 FC Schweinfurt 05A 2-4 88 1 4 6.7
09.08.2025 Hannover 96H 0-2 90 6.5
02.08.2025 Arminia BielefeldA 5-1 83 1 1 7.6
29.01.2025 FK Crvena ZvezdaH 0-1 29 1 6.9
22.01.2025 CelticA 1-0 26 7.0
11.12.2024 VfB StuttgartA 5-1 62 6.2
26.11.2024 AtalantaH 1-6 30 6.6
06.11.2024 Shakhtar DonetskA 2-1
23.10.2024 InterH 0-1 10 6.5
01.10.2024 BarcelonaA 5-0 73 6.3
17.09.2024 Aston VillaH 0-3 14 1 6.6
27.08.2024 GalatasarayA 0-1 13 1 7.3
21.08.2024 GalatasarayH 3-2 16 6.9
22.02.2024 Sporting CPA 1-1 61 1 6.6
15.02.2024 Sporting CPH 1-3 61 6.3
07.11.2023 Manchester CityA 3-0 65 6.3
25.10.2023 Manchester CityH 1-3 73 3 7.2
04.10.2023 FK Crvena ZvezdaA 2-2 75 1 3 7.5
19.09.2023 RB LeipzigH 1-3 70 6.6
ŞUT94
GOL15
xG12.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%16.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
21' · xG 0.027 51' · xG 0.03 · GOL 50' · xG 0.055 43' · xG 0.409 · GOL 37' · xG 0.023 30' · xG 0.111 12' · xG 0.018 90' · xG 0.121 90' · xG 0.149 90' · xG 0.051 90' · xG 0.098 75' · xG 0.042 71' · xG 0.056 · GOL 68' · xG 0.059 7' · xG 0.284 75' · xG 0.007 68' · xG 0.045 41' · xG 0.029 11' · xG 0.507 · GOL 10' · xG 0.12 75' · xG 0.041 58' · xG 0.04 54' · xG 0.121 · GOL 39' · xG 0.31 29' · xG 0.036 24' · xG 0.199 16' · xG 0.045 90' · xG 0.051 64' · xG 0.114 30' · xG 0.068 23' · xG 0.015 75' · xG 0.233 49' · xG 0.081 45' · xG 0.048 11' · xG 0.026 66' · xG 0.057 45' · xG 0.088 · GOL 5' · xG 0.126 84' · xG 0.018 83' · xG 0.08 · GOL 80' · xG 0.049 78' · xG 0.31 52' · xG 0.028 41' · xG 0.671 · GOL 39' · xG 0.198 26' · xG 0.026 83' · xG 0.046 33' · xG 0.094 18' · xG 0.075 34' · xG 0.097 24' · xG 0.859 · GOL 86' · xG 0.073 · GOL 71' · xG 0.051 37' · xG 0.077 7' · xG 0.121 90' · xG 0.027 82' · xG 0.088 72' · xG 0.083 56' · xG 0.077 41' · xG 0.1 14' · xG 0.056 90' · xG 0.231 · GOL 90' · xG 0.61 37' · xG 0.667 · GOL 82' · xG 0.109 40' · xG 0.085 25' · xG 0.117 62' · xG 0.097 33' · xG 0.086 27' · xG 0.064 27' · xG 0.052 50' · xG 0.057 84' · xG 0.107 64' · xG 0.434 · GOL 46' · xG 0.013 25' · xG 0.142 52' · xG 0.024 34' · xG 0.033 19' · xG 0.057 17' · xG 0.357 17' · xG 0.147 45' · xG 0.02 45' · xG 0.03 68' · xG 0.056 63' · xG 0.097 45' · xG 0.04 37' · xG 0.063 35' · xG 0.704 · GOL 89' · xG 0.066 88' · xG 0.112 72' · xG 0.043 60' · xG 0.019 35' · xG 0.315 · GOL 78' · xG 0.079
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 53 (%56) Korner — 12 (%13) Kontra atak — 10 (%11) Duran top — 9 (%10) Açık oyun — 8 (%9) Serbest vuruş — 1 (%1) Diğer — 1 (%1) 94 şut
  • Asist sonrası53%56
  • Korner12%13
  • Kontra atak10%11
  • Duran top9%10
  • Açık oyun8%9
  • Serbest vuruş1%1
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 46 (%49) Kafa — 42 (%45) Sol ayak — 6 (%6) 94 şut
  • Sağ ayak46%49
  • Kafa42%45
  • Sol ayak6%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR94 şut
1-15' — 8 16-30' — 17 31-45' — 22 46-60' — 11 61-75' — 16 76-90+' — 20 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 22 31-45'
  • 1-15' 8 %9
  • 16-30' 17 %18
  • 31-45' 22 %23
  • 46-60' 11 %12
  • 61-75' 16 %17
  • 76-90+' 20 %21
PİYASA DEĞERİ€1.80M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 93 maç
Switzerland 11maç 2024–2026
Werder Bremen 2maç 2026
Fortuna Düsseldorf 31maç 2025
BSC Young Boys 24maç 2022–2024
SpVgg Greuther Furth 15maç 2021
Rangers 10maç 2020
FC ST. Gallen 2017–2019
Switzerland U21 2017–2019
FC Luzern 2016
Basel U19 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Fortuna Düsseldorf Werder Bremen
2025-07-28 BSC Young Boys Fortuna Düsseldorf
2025-07-28 Young Boys F. Düsseldorf €1.50m
2022-07-01 Rangers Young Boys €1.82m
2022-06-10 Rangers BSC Young Boys
2022-01-12 Greuther Fürth Rangers End of loan
2022-01-12 SpVgg Greuther Fürth Rangers
2021-08-31 Rangers Greuther Fürth loan transfer
2021-08-31 Rangers SpVgg Greuther Fürth
2020-08-04 FC St. Gallen Rangers €3.00m
2018-07-02 FC Basel 1893 FC ST. Gallen
2018-07-01 Basel FC St. Gallen €430k
2018-07-01 FC ST. Gallen FC Basel 1893
2018-06-30 FC St. Gallen Basel End of loan
2018-01-17 FC Basel 1893 FC ST. Gallen
2018-01-17 Basel FC St. Gallen loan transfer
2017-09-13 FC Luzern FC Basel 1893
2017-09-13 FC Luzern Basel End of loan
2016-07-01 Basel FC Luzern loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 DarbeKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2625 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS73.12625 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 91.0
Bitirici 89.1
Baskıcı forvet 88.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %92
Dakika %96
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %92
Dakika %98
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 73.1 76 96
Gol / 90 0.51 0.55 93
Dakika güvenliği 100 76 100
Tahmini xG / 90 0.422 0.42 100
Ortalama rating 7.01 7.2 97
İsabetli şut / 90 1.27 1.6 79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam