Javier Martón
Spain · Attacker

Javier Martón

YAŞ26
BOY183 cm
KİLO72 kg
KULÜPEibar
DOĞUM YERİVillafranca
LİGSegunda División
BU SEZON14G · 2A
Gol140.62 / 90
Asist20.09 / 90
Şut542.39 / 90
Kilit pas170.75 / 90
Başarılı dripling150.66 / 90
Kazanılan ikili1335.89 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
Gol — %93 (0.62) Şut — %81 (2.4) Asist — %46 (0.09) Kilit pas — %15 (0.75) Drible — %34 (0.66) İkili mücadele — %60 (%47) 55 ORT. % 93 81 46 15 34 60
  • Gol 0.62 %93
  • Şut 2.4 %81
  • Asist 0.09 %46
  • Kilit pas 0.75 %15
  • Drible 0.66 %34
  • İkili mücadele %47 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2032 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11. Segunda División2025 · Eibar · 39 maç 14gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 16 G+A
2023 0 2024 1 2025 16
GolAsist
2025/26 39 2.032 14 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónEibar 39 2.032 14 2 6.87
Şut54%65 isabet
Kilit pas17
Drible15%28 başarı
İkili kazanılan133%47
Müdahale10
Faul2357 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı3
İlk 112316 yedek
G+A / 900.71
Kart2
2024/25 20 57 1 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 15 50 0 0 6.30
UEFA Europa LeagueAthletic Club 5 7 1 0 7.30
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%50
Faul1
Ofsayt1
G+A / 901.58
Kart1
2023/24 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 3 0 0 0
TOPLAM GOL4
İLK 11226 yedek girdi
KART1
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 23 4-4-2 — 2 4-3-3 — 1 26 maç
  • 4-2-3-123%88
  • 4-4-22%8
  • 4-3-31%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 CastellónA 2-1 66 2 5.9
24.05.2026 CordobaH 2-0 90 2 2 9.5
16.05.2026 Cultural LeonesaA 2-1 22 1 6.6
10.05.2026 MirandesA 0-1 22 6.6
02.05.2026 MalagaH 2-4 27 6.2
24.04.2026 AlbaceteA 0-3 62 1 6.9
19.04.2026 HuescaH 2-1 90 1 3 7.0
13.04.2026 ValladolidA 0-0 20 6.3
05.04.2026 AD Ceuta FCH 3-0 62 1 1 7.2
02.04.2026 Real Sociedad IIA 0-1 19 6.5
29.03.2026 Las PalmasH 3-1 66 2 2 8.9
21.03.2026 FC AndorraA 0-1 85 1 6.5
15.03.2026 BurgosH 0-0 74 2 6.6
08.03.2026 LeganesA 0-1 69 4 6.3
01.03.2026 CadizH 3-1 67 1 2 7.5
21.02.2026 Deportivo La CorunaA 1-0 90 2 6.6
15.02.2026 Racing SantanderH 2-1 25 1 1 8.2
07.02.2026 ZaragozaA 1-1 66 1 5.9
01.02.2026 Sporting GijonH 1-0 60 1 1 6.5
25.01.2026 AlmeriaH 1-0 77 3 6.9
19.01.2026 Granada CFA 0-0 81 1 5.9
10.01.2026 BurgosA 1-0 19 6.7
02.01.2026 MirandesH 2-1 23 1 2 8.0
19.12.2025 ValladolidH 3-0 9 6.6
13.12.2025 CordobaA 0-0 69 6.5
07.12.2025 Cultural LeonesaH 1-2 23 1 6.3
30.11.2025 Racing SantanderA 4-0 58 6.5
22.11.2025 ZaragozaH 1-2 90 7 7.0
16.11.2025 Sporting GijonA 1-1 81 6.3
08.11.2025 AlbaceteH 3-2 75 2 4 8.7
01.11.2025 AlmeriaA 3-1 25 1 6.9
25.10.2025 LeganesH 0-0 68 6.5
19.10.2025 Las PalmasA 3-1 19 1 2 7.7
12.10.2025 CastellónH 0-0 17 6.3
03.10.2025 AD Ceuta FCA 1-0 45 1 6.2
27.09.2025 Deportivo La CorunaH 1-1 15 1 6.3
21.09.2025 Real Sociedad IIH 2-1 12 2 6.2
22.08.2025 Granada CFH 3-0 69 1 3 7.3
16.08.2025 MalagaA 1-1 75 1 1 7.5
02.02.2025 Real BetisA 2-2
30.01.2025 PlzenH 3-1 7 1 1 7.3
26.01.2025 LeganesH 0-0
22.01.2025 BesiktasA 4-1
21.12.2024 OsasunaA 1-2
08.12.2024 VillarrealH 2-0
10.11.2024 ValladolidA 1-1 10 6.3
07.11.2024 LudogoretsA 1-2
03.11.2024 Real BetisH 1-1 21 6.3
19.10.2024 EspanyolH 4-1
06.10.2024 GironaA 2-1
03.10.2024 AZ AlkmaarH 2-0
29.09.2024 SevillaH 1-1
26.09.2024 AS RomaA 1-1
22.09.2024 Celta VigoH 3-1
19.09.2024 LeganesA 0-2
31.08.2024 Atletico MadridH 0-1
28.08.2024 ValenciaH 1-0 19 6.3
24.08.2024 BarcelonaA 2-1
15.08.2024 GetafeH 1-1
27.08.2023 Real BetisH 4-2
ŞUT58
GOL14
xG0.0
xG FARKI+14.0over performing
DÖNÜŞÜM%24.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.0 70' · xG 0.0 16' · xG 0.0 · GOL 4' · xG 0.0 · GOL 59' · xG 0.0 16' · xG 0.0 50' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 32' · xG 0.0 43' · xG 0.0 · GOL 31' · xG 0.0 · GOL 12' · xG 0.0 · GOL 60' · xG 0.0 39' · xG 0.0 28' · xG 0.0 24' · xG 0.0 45' · xG 0.0 22' · xG 0.0 45' · xG 0.0 10' · xG 0.0 10' · xG 0.0 50' · xG 0.0 42' · xG 0.0 · GOL 10' · xG 0.0 18' · xG 0.0 73' · xG 0.0 71' · xG 0.0 · GOL 32' · xG 0.0 67' · xG 0.0 34' · xG 0.0 29' · xG 0.0 90' · xG 0.0 84' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 71' · xG 0.0 62' · xG 0.0 · GOL 59' · xG 0.0 48' · xG 0.0 · GOL 11' · xG 0.0 88' · xG 0.0 66' · xG 0.0 61' · xG 0.0 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 26' · xG 0.0 83' · xG 0.0 · GOL 76' · xG 0.0 82' · xG 0.0 53' · xG 0.0 90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 82' · xG 0.0 52' · xG 0.0 · GOL 57' · xG 0.0 34' · xG 0.0 22' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 36 (%62) Açık oyun — 6 (%10) Korner — 6 (%10) Penaltı — 3 (%5) Kontra atak — 3 (%5) Taç sonrası — 2 (%3) Diğer — 2 (%3) 58 şut
  • Asist sonrası36%62
  • Açık oyun6%10
  • Korner6%10
  • Penaltı3%5
  • Kontra atak3%5
  • Taç sonrası2%3
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 32 (%55) Kafa — 18 (%31) Sol ayak — 8 (%14) 58 şut
  • Sağ ayak32%55
  • Kafa18%31
  • Sol ayak8%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
1-15' — 6 16-30' — 9 31-45' — 14 46-60' — 9 61-75' — 9 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 31-45'
  • 1-15' 6 %10
  • 16-30' 9 %16
  • 31-45' 14 %24
  • 46-60' 9 %16
  • 61-75' 9 %16
  • 76-90+' 11 %19
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 62 maç
Eibar 39maç 2025
Athletic Club 23maç 2023–2024
Mirandes 2023–2024
Real Sociedad II 2021–2022
Covadonga 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-03 Athletic Club Albacete loan transfer
2024-06-30 CD Mirandés Athletic Club End of loan
2023-08-31 Athletic Club CD Mirandés loan transfer
2023-07-05 Real Sociedad B Athletic Club free transfer
2021-06-30 Covadonga Real Sociedad B End of loan
2020-09-09 Real Sociedad B Covadonga loan transfer
2020-07-01 Real Sociedad C Real Sociedad B -
2019-06-30 Peña Sport FC Real Sociedad C End of loan
2018-08-01 Real Sociedad C Peña Sport FC loan transfer
2018-07-01 R. Sociedad U19 Real Sociedad C -
2017-07-01 Peña Sport U19 R. Sociedad U19 ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2032 dk

Öne çıkıyor: Dengeli hücum profili

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.3Segunda División 2025
PERFORMANS74.72032 dk
KARARİzlemeye değer73/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 94.7
Pivot forvet 93.4
İçe kat eden kanat 89.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %93
Dakika %84
Değer / getiri %45
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %93
Dakika %93
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 74.7 78 96
Gol / 90 0.62 0.65 95
Tahmini xG / 90 0.581 0.48 100
Şut isabeti 64.81 48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Ortalama rating 6.87 7.15 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam