S. Surridge
England · Attacker

S. Surridge

YAŞ27
BOY191
KİLO77
DOĞUM YERİSlough
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON13G · 0A
Gol130.94 / 90
Asist00.00 / 90
Şut292.09 / 90
Kilit pas60.43 / 90
Başarılı dripling70.50 / 90
Kazanılan ikili513.67 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
Gol — %97 (0.94) Şut — %63 (2.1) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %6 (0.43) Drible — %23 (0.50) İkili mücadele — %51 (%43) 40 ORT. % 97 63 0 6 23 51
  • Gol 0.94 %97
  • Şut 2.1 %63
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.43 %6
  • Drible 0.50 %23
  • İkili mücadele %43 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1250 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 League Cup2022 · Nottingham Forest · 6 maç 2gol8. 2asist2.
🥉 Major League Soccer2025 · Nashville SC · 36 maç 25gol3.
6. Major League Soccer2026 · Nashville SC · 15 maç 12gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Leagues Cup2023 · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 28 G+A
2020 5 2021 12 2022 1 2023 2 2024 14 2025 28 2026 13
GolAsist
2026/27 17 1.250 13 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNashville SC 17 1.250 13 0 7.06
Şut29%72 isabet
Kilit pas6
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan51%43
Müdahale5
Faul1118 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı3
İlk 11134 yedek
G+A / 900.94
Kart2
2025/26 37 3.230 25 3 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNashville SC 37 3.230 25 3 7.29
Şut94%60 isabet
Kilit pas31
Drible18%35 başarı
İkili kazanılan190%47
Müdahale24
Faul4645 kazanılan
Ofsayt31
Penaltı61 kaçan
İlk 11361 yedek
G+A / 900.78
Kart4
2024/25 29 2.453 12 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNashville SC 29 2.453 12 2 7.06
Şut46%59 isabet
Kilit pas18
Drible14%54 başarı
İkili kazanılan136%45
Müdahale23
Faul3939 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11272 yedek
G+A / 900.51
Kart4
2023/24 11 681 2 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNashville SC 11 681 2 0 6.75
Şut12%42 isabet
Kilit pas10
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan31%39
Müdahale5
Faul108 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1183 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2022/23 36 346 1 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 36 346 1 0 6.50
Şut7%29 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan30%46
Müdahale5
Faul1210 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11135 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2021/22 42 1.501 9 3 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNottingham Forest 20 788 7 2 7.01
ChampionshipStoke City 22 713 2 1 6.53
Şut44%68 isabet
Kilit pas17
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan83%35
Müdahale6
Faul3024 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111329 yedek
G+A / 900.72
Kart51
2020/21 44 1.055 4 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBournemouth 44 1.055 4 1 6.63
Şut16%62 isabet
Kilit pas14
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan58%34
Müdahale11
Faul2719 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11737 yedek
G+A / 900.43
Kart2
TOPLAM GOL438 penaltı
İLK 117338 yedek girdi
KART10
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR43 gol
1-15' — 7 16-30' — 7 31-45' — 8 46-60' — 8 61-75' — 3 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 7 %16
  • 16-30' 7 %16
  • 31-45' 8 %19
  • 46-60' 8 %19
  • 61-75' 3 %7
  • 76-90+' 10 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-3-3 — 20 4-4-2 — 13 3-4-2-1 — 9 4-3-1-2 — 7 4-3-2-1 — 6 80 maç
  • 4-2-3-125%31
  • 4-3-320%25
  • 4-4-213%16
  • 3-4-2-19%11
  • 4-3-1-27%9
  • 4-3-2-16%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 New York City FCA 0-0 90 4 6.9
30.08.2026 FC CincinnatiH 4-0 93 1 1 7.7
23.08.2026 Columbus CrewH 3-2 90 6.9
19.08.2026 New York Red BullsA 0-1 78 1 6.2
16.08.2026 Inter MiamiH 4-1 90 1 2 7.3
01.08.2026 DC UnitedA 2-2 99 1 3 6.6
25.07.2026 Orlando City SCA 1-0 62 0 6.2
23.07.2026 CF MontrealH 1-0 93 1 1 7.2
18.07.2026 Atlanta United FCH 1-0 90 6.6
24.05.2026 New York City FCH 2-1 18 6.3
26.04.2026 CharlotteH 4-2 52 2 2 8.3
11.04.2026 CharlotteA 1-2 14 6.3
05.04.2026 Chicago FireA 1-0 90 2 6.0
21.03.2026 Orlando City SCH 5-0 78 3 4 9.3
14.03.2026 Columbus CrewA 0-1 45 1 6.3
08.03.2026 Minnesota United FCH 3-1 86 2 3 8.3
22.02.2026 New England RevolutionH 4-1 82 2 5 7.7
09.11.2025 Inter MiamiA 4-0 83 3 6.6
01.11.2025 Inter MiamiH 2-1 83 1 3 7.3
25.10.2025 Inter MiamiA 3-1 102 2 6.2
18.10.2025 Inter MiamiH 2-5 96 1 6 8.3
04.10.2025 CF MontrealA 1-1 90 1 2 7.3
28.09.2025 Houston DynamoH 3-1 77 1 3 7.3
20.09.2025 Orlando City SCA 3-2 99 1 5.9
13.09.2025 FC CincinnatiA 2-1 90 1 3 7.7
31.08.2025 Atlanta United FCH 0-1 90 4 6.9
24.08.2025 Orlando City SCH 5-1 96 2 3 9.2
17.08.2025 New York City FCA 2-1 90 3 6.3
10.08.2025 St. Louis CityA 3-1 74 2 6.3
26.07.2025 San DiegoA 1-0 72 1 6.3
20.07.2025 Toronto FCH 1-0 90 1 3 7.3
17.07.2025 Columbus CrewH 3-0 90 1 1 2 7.9
12.07.2025 Inter MiamiA 2-1 90 1 6.7
06.07.2025 Philadelphia UnionH 1-0 90 2 6.3
28.06.2025 DC UnitedA 0-1 89 1 3 6.9
25.06.2025 New England RevolutionA 2-3 85 3 3 9.2
15.06.2025 Chicago FireA 0-2 90 1 3 8.3
31.05.2025 New York City FCH 2-2 90 2 3 8.5
29.05.2025 Columbus CrewA 2-2 90 1 3 7.9
24.05.2025 Toronto FCA 1-2 90 2 5 8.7
18.05.2025 DC UnitedH 0-0 45 1 6.6
15.05.2025 New York Red BullsH 2-1 90 1 2 6.3
11.05.2025 CharlotteH 2-1 90 1 6.9
03.05.2025 Atlanta United FCA 1-1 90 3 6.6
27.04.2025 Chicago FireH 7-2 73 4 5 10.0
19.04.2025 Seattle SoundersA 3-0 86 4 6.6
13.04.2025 Real Salt LakeH 2-1 90 1 3 7.3
05.04.2025 CharlotteA 2-1 90 2 6.2
30.03.2025 FC CincinnatiH 1-2 90 1 6.6
23.03.2025 CF MontrealH 3-0 90 1 2 7.3
16.03.2025 Philadelphia UnionA 1-3 90 1 2 7.9
09.03.2025 Portland TimbersH 2-0 90 1 7.3
02.03.2025 New York Red BullsA 2-0 90 1 7.0
23.02.2025 New England RevolutionH 0-0 90 2 7.7
20.10.2024 Chicago FireA 0-3 90 1 5 8.5
06.10.2024 New York City FCA 3-1 96 2 7.0
03.10.2024 DC UnitedH 3-4 90 1 6.5
28.09.2024 New England RevolutionA 1-0 90 1 6.6
22.09.2024 FC CincinnatiH 2-2 95 2 2 8.3
19.09.2024 Chicago FireH 1-0 90 1 1 7.3
ŞUT37
GOL13
xG9.2
xG FARKI+3.8over performing
DÖNÜŞÜM%35.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.03 65' · xG 0.085 18' · xG 0.162 61' · xG 0.055 67' · xG 0.139 · GOL 55' · xG 0.406 · GOL 34' · xG 0.085 28' · xG 0.788 · GOL 12' · xG 0.165 47' · xG 0.073 · GOL 26' · xG 0.397 · GOL 20' · xG 0.1 49' · xG 0.249 16' · xG 0.896 · GOL 16' · xG 0.654 5' · xG 0.331 · GOL 2' · xG 0.085 74' · xG 0.434 · GOL 60' · xG 0.097 · GOL 28' · xG 0.069 68' · xG 0.788 · GOL 9' · xG 0.389 90' · xG 0.106 81' · xG 0.041 32' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.067 78' · xG 0.122 56' · xG 0.499 · GOL 81' · xG 0.046 39' · xG 0.479 45' · xG 0.144 45' · xG 0.037 43' · xG 0.2 · GOL 62' · xG 0.02 49' · xG 0.104 48' · xG 0.052 9' · xG 0.04
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%54) Korner — 6 (%16) Kontra atak — 4 (%11) Penaltı — 3 (%8) Taç sonrası — 2 (%5) Duran top — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 37 şut
  • Asist sonrası20%54
  • Korner6%16
  • Kontra atak4%11
  • Penaltı3%8
  • Taç sonrası2%5
  • Duran top1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%65) Kafa — 9 (%24) Sol ayak — 3 (%8) Diğer — 1 (%3) 37 şut
  • Sağ ayak24%65
  • Kafa9%24
  • Sol ayak3%8
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
1-15' — 5 16-30' — 7 31-45' — 6 46-60' — 7 61-75' — 6 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 16-30'
  • 1-15' 5 %14
  • 16-30' 7 %19
  • 31-45' 6 %16
  • 46-60' 7 %19
  • 61-75' 6 %16
  • 76-90+' 6 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 216 maç
Nashville SC 94maç 2023–2026
Nottingham Forest 56maç 2021–2022
Stoke City 22maç 2021
Bournemouth 44maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-25 Nott'm Forest Nashville €5.80m
2023-07-25 Nottingham Forest Nashville SC
2022-01-31 Stoke City Nottingham Forest
2022-01-31 Stoke City Nott'm Forest €1.85m
2021-08-04 Bournemouth Stoke City €2.90m
2020-01-01 Swansea Bournemouth End of loan
2019-08-06 Bournemouth Swansea
2019-07-01 Bournemouth U23 Bournemouth -
2019-01-08 Oldham Bournemouth
2019-01-07 Oldham Athletic Bournemouth U23 End of loan
2018-07-30 Bournemouth U23 Oldham Athletic loan transfer
2018-05-31 Yeovil Town Bournemouth U23 End of loan
2017-08-03 Bournemouth Yeovil Town
2017-01-03 Poole Town Bournemouth
2017-01-01 Poole Town Bournemouth U23 End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 League Cup2022 · Nottingham Forest 2sarı · 6 maç
🟨 League Cup2021 · Stoke City 1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 3230 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.7Major League Soccer 2025
PERFORMANS74.83230 dk
KARARİzlemeye değer64/100
FORM TRENDİStabil+3.2
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 75.5
Pivot forvet 67.3
İçe kat eden kanat 64.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %89
Dakika %100
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %93
Dakika %100
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 1.74 0.65 100
Performans skoru 72.3 78 93
Tahmini xG / 90 1.013 0.48 100
Şut / 90 3.29 3.4 97
İsabetli şut / 90 2.9 1.8 100
Şut isabeti 88.24 48 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta +27.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam