LİGSuperettan
BU SEZON2G · 0A
Gol20.34 / 90
Asist00.00 / 90
Şut132.21 / 90
Kilit pas30.51 / 90
Başarılı dripling10.17 / 90
Kazanılan ikili233.91 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
- Gol 0.34 %55
- Şut 2.2 %64
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.51 %7
- Drible 0.17 %9
- İkili mücadele %35 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 529 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Eliteserien2025 · Rosenborg · 27 maç
14gol4.
5.
Allsvenskan2024 · Kalmar FF · 29 maç
12gol5.
8.
Eliteserien2020 · Rosenborg · 27 maç
12gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
KNVB BekerNone · Netherlands
🏆
KNVB Beker2014/2015 · Netherlands
🥈
Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2015 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
12
529
2
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas3
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan23%35
Müdahale2
Faul86 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1148 yedek
G+A / 900.34
Kart1
2025/26
29
2.333
16
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%56 isabet
Kilit pas21
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan144%46
Müdahale17
Faul4443 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı5
İlk 11263 yedek
G+A / 900.73
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
29
2.281
12
1
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%46 isabet
Kilit pas22
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan216%52
Müdahale24
Faul6049 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11254 yedek
G+A / 900.51
Kart5
2021/22
21
1.478
6
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%55 isabet
Kilit pas11
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan135%49
Müdahale17
Faul2929 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11174 yedek
G+A / 900.49
Kart3
2020/21
27
1.938
11
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%45 isabet
Kilit pas11
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan177%48
Müdahale27
Faul7531 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı41 kaçan
İlk 11243 yedek
G+A / 900.51
Kart91
TOPLAM GOL305 penaltı
İLK 11548 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 9 %30
- 46-60' 6 %20
- 61-75' 4 %13
- 76-90+' 4 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-329%50
- 4-4-217%29
- 3-4-34%7
- 4-2-3-13%5
- 5-4-13%5
- 3-5-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Kristiansund BKH | 3-0 | 24↑ | 2 | 6.3 | ||
| 29.05.2026 | Bodo/GlimtH | 2-2 | 90 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 25.05.2026 | KFUM OsloA | 2-0 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | AalesundH | 2-3 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | LillestromH | 2-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2026 | VikingA | 3-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | BrannH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | SandefjordA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | TromsoA | 2-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | ValerengaH | 0-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | MoldeA | 2-0 | 90 | 1 | 5.7 | ||
| 30.11.2025 | StromsgodsetHC | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.7 |
| 22.11.2025 | TromsoA | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | ValerengaH | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | MoldeA | 4-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 29.10.2025 | SandefjordH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.10.2025 | BrannH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.10.2025 | BryneA | 2-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 2-3 | 90 | 2 | 5 | 8.5 | |
| 28.09.2025 | Ham-KamA | 4-0 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | HaugesundA | 0-3 | 89 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 31.08.2025 | VikingA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.08.2025 | FSV Mainz 05A | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.08.2025 | FSV Mainz 05H | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 03.08.2025 | KFUM OsloA | 4-1 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 27.07.2025 | TromsoH | 4-1 | 89 | 4 | 5 | 9.9 | |
| 18.07.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 13.07.2025 | Ham-KamH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 06.07.2025 | SandefjordA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.06.2025 | VikingH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 22.06.2025 | Kristiansund BKA | 4-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.06.2025 | KFUM OsloH | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 28.05.2025 | FredrikstadA | 0-2 | 19↑ | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | BryneH | 3-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 01.05.2025 | Kristiansund BKH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | MoldeH | 0-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2025 | ValerengaA | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | FredrikstadH | 1-0 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 29.03.2025 | StromsgodsetA | 1-2 | 74 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.11.2024 | BK HackenH | 1-0 | 90 | 1 | 6 | 7.9 | |
| 02.11.2024 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | IF BrommapojkarnaA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.10.2024 | Mjallby AIFH | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 29.09.2024 | IF ElfsborgH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.09.2024 | HalmstadA | 2-2 | 90 | 2 | 4 | 9.3 | |
| 21.09.2024 | AIK StockholmH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | IFK VarnamoH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 31.08.2024 | GaisA | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | Vasteras SK FKA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 11.08.2024 | SiriusA | 3-1 | 90 | 5 | 7.0 | ||
| 04.08.2024 | Hammarby FFH | 1-4 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 27.07.2024 | IFK NorrkopingA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2024 | Djurgardens IFH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.07.2024 | AIK StockholmA | 1-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 02.06.2024 | Vasteras SK FKH | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2024 | Malmo FFA | 5-0 | 90 | – | 6.2 |
ŞUT17
GOL2
xG5.1
xG FARKI-3.1under performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%35
- Açık oyun3%18
- Duran top3%18
- Serbest vuruş2%12
- Korner1%6
- Kontra atak1%6
- Diğer1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%76
- Kafa3%18
- Sağ ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 8 %47
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-30
Kalmar FF
→
Rosenborg BK
€85k
Kalmar FF
→
Rosenborg BK
€85k
2024-02-01
Without Club
→
Kalmar FF
-
Without Club
→
Kalmar FF
-
2023-05-31
Gangwon FC
→
Without Club
-
Gangwon FC
→
Without Club
-
2022-02-07
Rosenborg BK
→
Gangwon FC
€895k
Rosenborg BK
→
Gangwon FC
€895k
2020-01-09
Östersund
→
Rosenborg BK
€475k
Östersund
→
Rosenborg BK
€475k
2018-01-01
Trelleborg
→
Östersund
free transfer
Trelleborg
→
Östersund
free transfer
2017-02-03
Without Club
→
Trelleborg
-
Without Club
→
Trelleborg
-
2012-04-01
Malmö FF U19
→
Fulham Res.
free transfer
Malmö FF U19
→
Fulham Res.
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2020 · Rosenborg
8sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2153 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Eliteserien 2025
PERFORMANS76.22153 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİYükselişte+17.6
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
57.7
Pivot forvet
52.8
İçe kat eden kanat
50.1
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%91
Dakika
%95
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%94
Dakika
%94
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.657
0.48
100
Performans skoru
49
78
63
Şut isabeti
45.45
48
95
Gol / 90
0.36
0.65
55
Ortalama rating
6.62
7.15
93
Şut / 90
1.96
3.4
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +17.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jan Luca SchulerHertha BSC · 26
%95
8gol
1asist
70scout
2. Bundesliga
Ettore GliozziModena · 30
%94
11gol
2asist
76scout
€800K
Serie B
Sam SurridgeNashville SC · 27
%85
25gol
3asist
73scout
Major League Soccer
Mame Biram DioufKeçiörengücü · 38
%80
16gol
3asist
66scout
1. Lig
Petar RatkovRed Bull Salzburg · 22
%73
9gol
2asist
78scout
Bundesliga
PaulinhoToluca · 33
%66
20gol
3asist
66scout
Liga MX
Juan MiritelloDefensa Y Justicia · 26
%66
8gol
2asist
70scout
Liga Profesional Argentina
Eneko JauregiMalaga · 29
%60
4gol
0asist
53scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




