LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 2A
Gol10.14 / 90
Asist20.29 / 90
Şut111.59 / 90
Kilit pas71.01 / 90
Başarılı dripling111.59 / 90
Kazanılan ikili334.77 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
- Gol 0.14 %20
- Şut 1.6 %35
- Asist 0.29 %84
- Kilit pas 1.01 %36
- Drible 1.59 %87
- İkili mücadele %39 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 622 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Concacaf Gold CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2019 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
23
622
1
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas7
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan33%39
Müdahale11
Faul158 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11617 yedek
G+A / 900.43
Kart2
2025/26
10
180
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan7%30
Müdahale1
Faul54 kazanılan
İlk 1119 yedek
G+A / 900.5
2024/25
21
1.161
2
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas13
Drible17%44 başarı
İkili kazanılan57%44
Müdahale15
Faul1314 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11138 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2023/24
34
2.338
7
4
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%54 isabet
Kilit pas49
Drible42%52 başarı
İkili kazanılan118%39
Müdahale35
Faul4735 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11286 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2022/23
2
45
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
Faul11 kazanılan
2021/22
32
1.780
2
2
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%25 isabet
Kilit pas29
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan99%39
Müdahale31
Faul4223 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11239 yedek
G+A / 900.2
Kart21
TOPLAM GOL2
İLK 111522 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-310%38
- 4-2-3-17%27
- 4-4-1-13%12
- 3-5-22%8
- 4-4-22%8
- 5-3-22%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | DC UnitedA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Portland TimbersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | Colorado RapidsA | 1-0 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | San DiegoH | 0-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 01.08.2026 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | Sporting Kansas CityH | 4-0 | 15↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 23.07.2026 | Real Salt LakeH | 3-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 18.07.2026 | Los Angeles GalaxyA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2026 | Seattle SoundersH | 1-0 | 11↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 18.05.2026 | Nashville SCA | 3-2 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 14.05.2026 | St. Louis CityA | 2-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2026 | Houston DynamoH | 1-4 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | San DiegoA | 2-2 | 18↑ | 2 | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | Minnesota United FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Colorado RapidsH | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Portland TimbersA | 2-1 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | Orlando City SCH | 6-0 | 73 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 22.03.2026 | AustinA | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | St. Louis CityH | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | FC DallasH | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | Houston DynamoA | 0-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | Inter MiamiH | 3-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Inter MiamiA | 4-0 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Inter MiamiH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Inter MiamiH | 2-5 | 40↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Orlando City SCA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 21↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 31.08.2025 | Atlanta United FCH | 0-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Orlando City SCH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2024 | Orlando City SCH | 0-3 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | DC UnitedA | 2-1 | 76 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.07.2024 | Portland TimbersA | 4-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 03.07.2024 | Columbus CrewA | 2-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 30.06.2024 | Inter MiamiH | 1-2 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 23.06.2024 | New York City FCH | 1-0 | 87 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.06.2024 | Toronto FCA | 1-2 | 45↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 15.06.2024 | New York Red BullsA | 0-0 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 02.06.2024 | New England RevolutionH | 1-2 | 62 | 2 | 7.2 | ||
| 29.05.2024 | FC CincinnatiA | 0-2 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | CF MontrealA | 0-0 | 67 | – | 6.2 | ||
| 18.05.2024 | Atlanta United FCH | 1-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | Toronto FCH | 2-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.05.2024 | CharlotteA | 1-0 | 64 | – | 5.9 | ||
| 05.05.2024 | CF MontrealH | 4-1 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.03.2024 | Los Angeles FCA | 5-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2024 | CharlotteH | 2-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | Los Angeles GalaxyH | 2-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 03.03.2024 | Colorado RapidsA | 1-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | New York Red BullsH | 0-0 | 95 | 2 | 6.5 | ||
| 22.10.2023 | FC DallasH | 1-4 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 15.10.2023 | Real Salt LakeH | 2-2 | 72 | – | 7.2 | ||
| 08.10.2023 | Minnesota United FCA | 5-2 | 73 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 05.10.2023 | Seattle SoundersA | 2-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 01.10.2023 | Portland TimbersH | 3-3 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 25.09.2023 | AustinA | 3-3 | 45 | – | 6.9 |
ŞUT18
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%50
- Duran top4%22
- Kontra atak3%17
- Açık oyun1%6
- Korner1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%61
- Sol ayak5%28
- Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 8 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
10.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 449 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.0Major League Soccer 2026
PERFORMANS63.8449 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-2.6
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
58.9
Çizgi kanadı
57.8
Bağlantı kuran forvet
57.7
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%69
Dakika
%45
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%78
Dakika
%54
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
63.8
76
84
Ortalama rating
6.63
7.15
93
Müdahale / 90
1.6
1.4
100
Asist / 90
0.2
0.2
100
İkili mücadele kazanma
42.19
50
84
Şut / 90
2
3
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.10. Dakika delta +4.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
MarcinhoChapecoense-sc · 30
%95
1gol
1asist
46scout
Serie A
Tomás ChancalayMinnesota United FC · 26
%75
1gol
3asist
61scout
Major League Soccer
Alexis CuelloSan Lorenzo · 25
%74
4gol
3asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Julián FernándezRosario Central · 21
%70
1gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
RickTalleres Cordoba · 26
%68
2gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Tomás CuelloAtletico-MG · 25
%67
2gol
1asist
61scout
Serie A
Agustín CanobbioFluminense · 27
%62
4gol
1asist
62scout
Serie A
Joseph PaintsilLos Angeles Galaxy · 27
%60
3gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




