LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON5G · 3A
Gol50.29 / 90
Asist30.18 / 90
Şut331.94 / 90
Kilit pas171.00 / 90
Başarılı dripling231.36 / 90
Kazanılan ikili834.89 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
- Gol 0.29 %40
- Şut 1.9 %57
- Asist 0.18 %63
- Kilit pas 1.00 %34
- Drible 1.36 %80
- İkili mücadele %50 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1527 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Jupiler Pro League2022 · Genk · 36 maç
17gol5.
11asist3.
10.
Süper Lig2020 · Ankaragucu · 33 maç
11gol10.
16.
Major League Soccer2024 · Los Angeles Galaxy · 34 maç
8asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
MLS2024 · United-States
🏆
Super Cup2019/2020 · Belgium
🏆
First Division A2018/2019 · Belgium
🥈
First Division A2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
🥈
NB I2017/2018 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 22 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.527
5
3
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%58 isabet
Kilit pas17
Drible23%38 başarı
İkili kazanılan83%50
Müdahale11
Faul1748 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11181 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2025/26
25
1.977
10
2
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%67 isabet
Kilit pas24
Drible57%51 başarı
İkili kazanılan141%54
Müdahale16
Faul2664 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı2
İlk 11223 yedek
G+A / 900.55
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
34
2.758
14
8
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut72%56 isabet
Kilit pas53
Drible34%37 başarı
İkili kazanılan144%50
Müdahale28
Faul3479 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı11 kaçan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.72
Kart8
2023/24
33
2.530
8
5
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%67 isabet
Kilit pas49
Drible44%45 başarı
İkili kazanılan118%42
Müdahale27
Faul3342 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı11 kaçan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.46
Kart121
2022/23
22
1.667
10
9
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%73 isabet
Kilit pas34
Drible21%36 başarı
İkili kazanılan91%48
Müdahale25
Faul2043 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11202 yedek
G+A / 901.03
Kart5
2021/22
38
1.466
4
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%68 isabet
Kilit pas23
Drible26%48 başarı
İkili kazanılan77%46
Müdahale15
Faul1230 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111622 yedek
G+A / 900.37
Kart6
2020/21
33
2.219
11
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%60 isabet
Kilit pas19
Drible34%55 başarı
İkili kazanılan114%49
Müdahale18
Faul3157 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı4
İlk 11249 yedek
G+A / 900.45
Kart62
TOPLAM GOL253 penaltı
İLK 11614 yedek girdi
KART12
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 6 %24
- 46-60' 6 %24
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 5 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-330%48
- 4-2-3-128%44
- 4-4-1-12%3
- 3-4-31%2
- 4-1-4-11%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San DiegoA | 3-1 | 96 | 1 | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | CF MontrealA | 2-2 | 62 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 20.08.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-0 | 83 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 16.08.2026 | Houston DynamoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | FC DallasH | 0-0 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 96 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 23.07.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 74 | 2 | 6.9 | ||
| 18.07.2026 | Los Angeles FCH | 0-3 | 75 | 1 | 6.0 | ||
| 24.05.2026 | Houston DynamoH | 1-1 | 79 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.05.2026 | Seattle SoundersA | 0-2 | 83 | 1 | 6.0 | ||
| 14.05.2026 | Sporting Kansas CityA | 3-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 09.05.2026 | Atlanta United FCA | 1-2 | 89 | 2 | 5.9 | ||
| 03.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 26.04.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 98 | 3 | 7.5 | ||
| 22.04.2026 | Columbus CrewA | 2-1 | 28↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.04.2026 | FC DallasA | 2-2 | 73 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 08.03.2026 | Colorado RapidsA | 4-1 | 50 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | CharlotteH | 3-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 23.02.2026 | New York City FCH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Minnesota United FCH | 2-1 | 89 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 04.10.2025 | FC DallasAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Sporting Kansas CityH | 4-1 | 65 | 3 | 6 | 9.9 | |
| 21.09.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 5 | 9.2 |
| 14.09.2025 | Seattle SoundersA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Colorado RapidsH | 3-0 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 11.08.2025 | Seattle SoundersH | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Los Angeles FCA | 3-3 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 17.07.2025 | AustinH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 13.07.2025 | DC UnitedH | 2-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 05.07.2025 | Vancouver WhitecapsH | 3-0 | 90 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 29.06.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 26.06.2025 | Colorado RapidsA | 2-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | St. Louis CityA | 3-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 01.06.2025 | Real Salt LakeH | 2-0 | 71 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.05.2025 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | San DiegoA | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 19.05.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | Sporting Kansas CityA | 1-0 | 80 | 2 | 7.0 | ||
| 28.04.2025 | Portland TimbersH | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.04.2025 | AustinA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Houston DynamoH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Real Salt LakeA | 2-0 | 59 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | Orlando City SCH | 1-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 94 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.12.2024 | Seattle SoundersH | 1-0 | 89 | 2 | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | Minnesota United FCH | 6-2 | 91 | 2 | 1 | 4 | 8.0 |
| 02.11.2024 | Colorado RapidsA | 1-4 | 73 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 27.10.2024 | Colorado RapidsH | 5-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Houston DynamoA | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | AustinH | 2-1 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | Colorado RapidsA | 1-3 | 88 | 2 | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | Vancouver WhitecapsH | 4-2 | 77 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 19.09.2024 | Portland TimbersA | 4-2 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.09.2024 | St. Louis CityA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Atlanta United FCH | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | Portland TimbersH | 3-2 | 86 | 1 | 2 | 3 | 8.7 |
| 18.07.2024 | Colorado RapidsH | 3-2 | 85 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 14.07.2024 | FC DallasA | 2-0 | 78 | 2 | 7.3 | ||
| 08.07.2024 | Minnesota United FCH | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 |
ŞUT39
GOL5
xG6.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%12.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası25%64
- Kontra atak12%31
- Korner1%3
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak34%87
- Sol ayak3%8
- Kafa2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 8 %21
- 31-45' 6 %15
- 46-60' 7 %18
- 61-75' 5 %13
- 76-90+' 10 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-21
Genk
→
LA Galaxy
€8.50m
Genk
→
LA Galaxy
€8.50m
2021-06-30
Ankaragücü
→
Genk
End of loan
Ankaragücü
→
Genk
End of loan
2020-09-01
Genk
→
Ankaragücü
loan transfer
Genk
→
Ankaragücü
loan transfer
2018-07-01
Tema Youth
→
Genk
€3.00m
Tema Youth
→
Genk
€3.00m
2018-06-30
Ferencváros
→
Tema Youth
End of loan
Ferencváros
→
Tema Youth
End of loan
2017-08-31
Tema Youth
→
Ferencváros
loan transfer
Tema Youth
→
Ferencváros
loan transfer
2017-01-01
Tema Youth Yth
→
Tema Youth
-
Tema Youth Yth
→
Tema Youth
-
2015-01-01
RB Ghana
→
Tema Youth Yth
free transfer
RB Ghana
→
Tema Youth Yth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2023 · Genk
1kırmızı · 2 maç
🟨
Jupiler Pro League2022 · Genk
10sarı · 36 maç
🟥
Süper Lig2020 · Ankaragucu
1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 860 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7Major League Soccer 2026
PERFORMANS70.4860 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİStabil-3.1
ROL UYUMU2026
İçe kat eden kanat
71.0
Baskıcı forvet
70.6
Bağlantı kuran forvet
70.4
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%79
Dakika
%71
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%87
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
70.4
76
93
Tahmini xG / 90
0.361
0.35
100
Şut isabeti
55.56
44
100
Dakika güvenliği
54.7
72
76
Gol / 90
0.31
0.5
62
İsabetli şut / 90
1.05
1.6
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta +3.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Johan CarboneroInternacional · 26
%95
4gol
3asist
70scout
Serie A
Lawrence EnnaliHouston Dynamo · 23
%88
3gol
2asist
67scout
Major League Soccer
Alexis CuelloSan Lorenzo · 25
%81
4gol
3asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Ramón SosaPalmeiras · 26
%78
2gol
1asist
52scout
Serie A
Cristian OliveraBahia · 23
%69
1gol
1asist
59scout
Serie A
Darren YapiColorado Rapids · 21
%67
3gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Agustín HauschDefensa Y Justicia · 22
%63
1gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Logan FarringtonFC Dallas · 24
%60
6gol
2asist
74scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



