Ramón Sosa Acosta
Paraguay · Attacker

Ramón Sosa Acosta

YAŞ26
BOY179
KİLO75
KULÜPPalmeiras
DOĞUM YERİMaracaná
LİGWorld Cup
BU SEZON4G · 2A
Gol40.37 / 90
Asist20.18 / 90
Şut161.47 / 90
Kilit pas131.20 / 90
Başarılı dripling161.47 / 90
Kazanılan ikili655.99 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 49 forvetler
Gol — %71 (0.37) Şut — %35 (1.5) Asist — %83 (0.18) Kilit pas — %65 (1.20) Drible — %81 (1.47) İkili mücadele — %85 (%49) 70 ORT. % 71 35 83 65 81 85
  • Gol 0.37 %71
  • Şut 1.5 %35
  • Asist 0.18 %83
  • Kilit pas 1.20 %65
  • Drible 1.47 %81
  • İkili mücadele %49 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 977 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Copa America2024 · Paraguay · 3 maç 1gol16. 1asist6.
8. Copa de la Liga Profesional2023 · Talleres Cordoba · 32 maç 6asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa Paraguay2021 · Paraguay
🏆 Supercopa2021 · Paraguay
🥈 Liga Profesional Argentina2023 · Argentina · 2nd Place
🥈 Division Profesional2021 Apertura · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
2022 9 2023 8 2024 6 2025 6 2026 6
GolAsist
2026/27 25 988 4 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 20 977 4 2 6.76
World CupParaguay 5 11 0 0 5.82
Şut16%44 isabet
Kilit pas13
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan66%49
Müdahale4
Faul1823 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111213 yedek
G+A / 900.55
Kart3
2025/26 26 961 3 3 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 25 899 3 3 6.88
CONMEBOL LibertadoresPalmeiras 1 62 0 0 6.90
Şut23%35 isabet
Kilit pas16
Drible16%39 başarı
İkili kazanılan59%44
Müdahale10
Faul1017 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11719 yedek
G+A / 900.56
2024/25 39 663 4 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 32 327 1 0 6.72
Liga Profesional ArgentinaTalleres Cordoba 4 203 2 1 7.20
Copa AmericaParaguay 3 133 1 1 7.13
Şut12%75 isabet
Kilit pas15
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan44%47
Müdahale7
Faul1414 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11435 yedek
G+A / 900.81
Kart2
2023/24 22 1.548 4 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTalleres Cordoba 22 1.548 4 4 6.90
Şut21%43 isabet
Kilit pas34
Drible55%57 başarı
İkili kazanılan118%49
Müdahale10
Faul2025 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11202 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2022/23 39 3.118 6 3 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaGimnasia L.P. 39 3.118 6 3 6.85
Şut47%60 isabet
Kilit pas32
Drible75%51 başarı
İkili kazanılan269%51
Müdahale58
Faul5256 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11381 yedek
G+A / 900.26
Kart7
TOPLAM GOL11
İLK 111866 yedek girdi
KART3
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 1 %9
  • 46-60' 3 %27
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 4-4-2 — 11 4-3-3 — 9 3-4-2-1 — 3 4-1-3-2 — 3 3-1-4-2 — 2 71 maç
  • 4-2-3-143%61
  • 4-4-211%15
  • 4-3-39%13
  • 3-4-2-13%4
  • 4-1-3-23%4
  • 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
15.08.2026 FluminenseA 3-2 35 1 6.9
09.08.2026 InternacionalH 0-0 58 6.2
30.07.2026 VitoriaA 0-4 88 1 3 7.7
22.07.2026 CoritibaA 1-3 89 1 1 2 8.2
04.07.2026 FranceH 0-1
29.06.2026 GermanyA 1-1
26.06.2026 AustraliaH 0-0 0 0
20.06.2026 TürkiyeA 0-1
13.06.2026 USAA 4-1 11 0 5.8
17.05.2026 CruzeiroH 1-1 17 1 6.5
10.05.2026 RemoA 1-1 102 1 2 7.3
02.05.2026 SantosH 1-1 30 6.6
26.04.2026 RB BragantinoA 0-1 86 1 3 6.5
19.04.2026 Atletico ParanaenseH 1-0 83 6.2
12.04.2026 CorinthiansA 0-0 90 6.2
05.04.2026 BahiaA 1-2 30 6.9
03.04.2026 GremioH 2-1 18 6.6
22.03.2026 Sao PauloA 0-1 23 1 6.7
18.03.2026 BotafogoH 2-1 19 6.7
15.03.2026 MirassolH 1-0
12.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1 72 5.9
26.02.2026 FluminenseH 2-1 20 1 6.3
13.02.2026 InternacionalA 1-3 23 6.9
05.02.2026 VitoriaH 5-1 18 1 1 7.9
28.01.2026 Atletico-MGA 2-2 76 1 6.3
07.12.2025 CearaA 1-3 94 1 3 8.2
04.12.2025 Atletico-MGA 0-3 50 2 6.3
26.11.2025 GremioA 3-2 67 1 3 7.2
23.11.2025 FluminenseH 0-0 60 6.7
19.11.2025 VitoriaH 0-0
09.11.2025 MirassolA 2-1 51 7.0
07.11.2025 SantosH 2-0 56 3 7.3
02.11.2025 JuventudeA 0-2 30 6.6
26.10.2025 CruzeiroH 0-0 45 1 7.2
19.10.2025 FlamengoA 3-2 18 1 6.9
15.10.2025 RB BragantinoH 5-1 15 6.6
05.10.2025 Sao PauloA 2-3 25 1 1 7.2
01.10.2025 Vasco DA GamaH 3-0 24 6.7
28.09.2025 BahiaA 1-0 16 6.5
21.09.2025 Fortaleza ECH 4-1 74 1 4 7.5
13.09.2025 InternacionalH 4-1 15 6.3
31.08.2025 CorinthiansA 1-1 16 1 6.6
25.08.2025 Sport RecifeH 3-0 22 1 6.6
17.08.2025 BotafogoA 0-1
15.08.2025 UniversitarioA 0-4 62 6.9
10.08.2025 CearaH 2-1 57 1 6.6
03.08.2025 VitoriaA 2-2 27 1 1 7.7
27.07.2025 GremioH 1-0 31 6.2
23.07.2025 FluminenseA 1-2 64 1 6.9
20.07.2025 Atletico-MGH 3-2 27 1 6.9
16.07.2025 MirassolH 1-1 15 6.5
25.05.2025 ChelseaH 0-1
18.05.2025 West HamA 1-2
11.05.2025 LeicesterH 2-2
05.05.2025 Crystal PalaceA 1-1 24 6.5
01.05.2025 BrentfordH 0-2 10 1 6.6
21.04.2025 TottenhamA 1-2 1
12.04.2025 EvertonH 0-1
05.04.2025 Aston VillaA 2-1 16 6.9
01.04.2025 Manchester UnitedH 1-0 11 6.7
ŞUT22
GOL4
xG1.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
52' · xG 0.04 79' · xG 0.04 90' · xG 0.016 90' · xG 0.033 72' · xG 0.024 50' · xG 0.182 80' · xG 0.027 · GOL 3' · xG 0.027 50' · xG 0.021 48' · xG 0.164 19' · xG 0.108 24' · xG 0.089 · GOL 18' · xG 0.014 45' · xG 0.038 67' · xG 0.019 · GOL 19' · xG 0.051 84' · xG 0.055 · GOL 73' · xG 0.123 50' · xG 0.048 45' · xG 0.078 74' · xG 0.082 50' · xG 0.035
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%59) Kontra atak — 4 (%18) Korner — 3 (%14) Açık oyun — 1 (%5) Serbest vuruş — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası13%59
  • Kontra atak4%18
  • Korner3%14
  • Açık oyun1%5
  • Serbest vuruş1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%73) Kafa — 4 (%18) Sol ayak — 2 (%9) 22 şut
  • Sağ ayak16%73
  • Kafa4%18
  • Sol ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 6 61-75' — 4 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 46-60'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 4 %18
  • 31-45' 2 %9
  • 46-60' 6 %27
  • 61-75' 4 %18
  • 76-90+' 5 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 151 maç
Palmeiras 46maç 2025–2026
Paraguay 8maç 2024–2026
Nottingham Forest 32maç 2024
Talleres Cordoba 26maç 2023–2024
Gimnasia L.P. 39maç 2022
Olimpia 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-16 CA Talleres Nott'm Forest €12.00m
2023-01-26 Gimnasia CA Talleres €2.12m
2022-02-02 Olimpia Gimnasia €1.15m
2021-01-01 Atl. Tembetary Olimpia €822k
2020-12-31 River Plate Atl. Tembetary End of loan
2020-01-07 River Plate U19 River Plate -
2020-01-01 Atl. Tembetary River Plate U19 loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 707 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.1Serie A 2026
PERFORMANS53.3707 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİYükselişte+10.9
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 62.0
Çizgi kanadı 58.5
Baskıcı forvet 56.4
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %66
Dakika %69
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %66
Dakika %69
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.63 7.2 92
Performans skoru 53.3 76 70
Kilit pas / 90 1.4 1.6 88
Dakika güvenliği 34.3 76 45
Başarılı drible / 90 1.53 1.1 100
Pas hacmi / 90 22.15 34 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +10.9.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam