Tiago Silva
Portugal · Attacker

Tiago Silva

YAŞ26
BOY179
KİLO77
DOĞUM YERİMelres
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas12.00 / 90
Başarılı dripling24.00 / 90
Kazanılan ikili816.00 / 90
Rating6.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 2.002.23
Başarılı dripling 4.000.20
Kazanılan ikili 16.005.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Super League 12026 · Olympiakos Piraeus · 2 maç 1gol6.
11. Primeira Liga2023 · Guimaraes · 33 maç 11gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Segunda Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 16 G+A
2022 4 2023 16 2024 4 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 2 45 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueOlympiakos Piraeus 2 45 0 0 6.85
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%73
İlk 1111 yedek
2025/26 28 573 4 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBeşiktaş 20 443 3 0 6.90
Süper LigBesiktas 7 113 1 0 6.68
Premier LeagueNottingham Forest 1 17 0 0 6.70
Şut22%55 isabet
Kilit pas14
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan39%41
Müdahale8
Faul1515 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11523 yedek
G+A / 900.63
Kart1
2024/25 37 891 3 1 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 37 891 3 1 6.77
Şut16%44 isabet
Kilit pas14
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan82%45
Müdahale27
Faul2423 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11532 yedek
G+A / 900.4
Kart5
2023/24 33 2.791 11 5 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 33 2.791 11 5 7.15
Şut73%49 isabet
Kilit pas31
Drible41%38 başarı
İkili kazanılan185%42
Müdahale32
Faul4856 kazanılan
Ofsayt36
İlk 11321 yedek
G+A / 900.52
Kart7
2022/23 19 952 2 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 19 952 2 2 6.87
Şut18%39 isabet
Kilit pas19
Drible8%21 başarı
İkili kazanılan93%47
Müdahale24
Faul2238 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11118 yedek
G+A / 900.38
Kart5
TOPLAM GOL101 penaltı
İLK 111559 yedek girdi
KART7
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %30
  • 46-60' 3 %30
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 54 4-1-4-1 — 11 3-5-2 — 2 4-3-1-2 — 2 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 71 maç
  • 4-2-3-154%76
  • 4-1-4-111%15
  • 3-5-22%3
  • 4-3-1-22%3
  • 3-4-1-21%1
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.08.2026 NEC NijmegenA 2-1 15 6.7
04.08.2026 NEC NijmegenH 0-0 30 7.0
15.05.2026 RizesporA 2-2 47 1 4 7.9
09.05.2026 TrabzonsporH 1-2 7
01.05.2026 Gazişehir GaziantepA 0-2 69 2 6.6
27.04.2026 Fatih KaragümrükH 0-0
19.04.2026 SamsunsporA 2-1 23 6.6
10.04.2026 AntalyasporH 4-2 63 1 4 7.5
05.04.2026 FenerbahceA 1-0
19.03.2026 KasimpasaH 2-1
15.03.2026 GenclerbirligiA 0-2
07.03.2026 GalatasarayH 0-1
28.02.2026 KocaelisporA 0-1
22.02.2026 GoztepeH 4-0
15.02.2026 Istanbul BasaksehirA 2-3
08.02.2026 AlanyasporH 2-2
31.01.2026 KonyasporH 2-1 10 6.3
26.01.2026 EyüpsporA 2-2 61 6.7
19.01.2026 KayserisporH 1-0 11 1 6.7
08.12.2025 Gazişehir GaziantepH 2-2 45 1 6.5
30.11.2025 Fatih KaragümrükA 0-2 87 1 2 7.9
23.11.2025 SamsunsporH 1-1 20 1 6.3
08.11.2025 AntalyasporA 1-3 23 1 1 7.5
02.11.2025 FenerbahceH 2-3
26.10.2025 KasimpasaA 1-1 15 2 6.3
18.10.2025 GenclerbirligiH 1-2 11 2 6.7
04.10.2025 GalatasarayA 1-1
29.09.2025 KocaelisporH 3-1 35 2 6.3
19.09.2025 GoztepeA 3-0 29 6.6
17.08.2025 BrentfordH 3-1 17 6.7
25.05.2025 ChelseaH 0-1 16 6.2
18.05.2025 West HamA 1-2 12 6.3
11.05.2025 LeicesterH 2-2 9 6.3
05.05.2025 Crystal PalaceA 1-1
01.05.2025 BrentfordH 0-2 15 6.7
12.04.2025 EvertonH 0-1 59 2 7.2
05.04.2025 Aston VillaA 2-1 45 1 1 7.0
01.04.2025 Manchester UnitedH 1-0
15.03.2025 IpswichA 2-4 9 1 2 7.3
08.03.2025 Manchester CityH 1-0
26.02.2025 ArsenalH 0-0
23.02.2025 NewcastleA 4-3
15.02.2025 FulhamA 2-1 11 6.3
01.02.2025 BrightonH 7-0 18 1 2 7.9
25.01.2025 BournemouthA 5-0 66 7.0
19.01.2025 SouthamptonH 3-2 52 2 6.7
14.01.2025 LiverpoolH 1-1 15 6.6
06.01.2025 WolvesA 0-3 21 7.0
29.12.2024 EvertonA 0-2 14 6.9
26.12.2024 TottenhamH 1-0 8 6.6
21.12.2024 BrentfordA 0-2 15 6.3
14.12.2024 Aston VillaH 2-1 22 6.7
07.12.2024 Manchester UnitedA 2-3 68 1 6.6
04.12.2024 Manchester CityA 3-0 72 1 6.5
30.11.2024 IpswichH 1-0 78 1 7.7
23.11.2024 ArsenalA 3-0 45 6.3
10.11.2024 NewcastleH 1-3 31 7.2
02.11.2024 West HamH 3-0 27 6.7
25.10.2024 LeicesterA 1-3 14 1 7.0
21.10.2024 Crystal PalaceH 1-0 27 6.2
ŞUT38
GOL6
xG4.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
58' · xG 0.039 35' · xG 0.106 1' · xG 0.124 83' · xG 0.135 82' · xG 0.092 81' · xG 0.045 70' · xG 0.02 55' · xG 0.336 · GOL 52' · xG 0.033 35' · xG 0.037 22' · xG 0.055 9' · xG 0.081 · GOL 4' · xG 0.164 1' · xG 0.024 1' · xG 0.018 90' · xG 0.016 90' · xG 0.123 90' · xG 0.019 82' · xG 0.012 38' · xG 0.07 45' · xG 0.085 15' · xG 0.03 81' · xG 0.366 · GOL 83' · xG 0.09 82' · xG 0.077 41' · xG 0.025 · GOL 8' · xG 0.105 90' · xG 0.314 90' · xG 0.034 90' · xG 0.033 90' · xG 0.05 90' · xG 0.148 69' · xG 0.044 45' · xG 0.788 · GOL 16' · xG 0.025 84' · xG 0.087 82' · xG 0.073 31' · xG 0.178 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 23 (%61) Korner — 8 (%21) Açık oyun — 3 (%8) Kontra atak — 2 (%5) Duran top — 1 (%3) Penaltı — 1 (%3) 38 şut
  • Asist sonrası23%61
  • Korner8%21
  • Açık oyun3%8
  • Kontra atak2%5
  • Duran top1%3
  • Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%61) Kafa — 9 (%24) Sol ayak — 6 (%16) 38 şut
  • Sağ ayak23%61
  • Kafa9%24
  • Sol ayak6%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
1-15' — 7 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 17 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 17 76-90+'
  • 1-15' 7 %18
  • 16-30' 2 %5
  • 31-45' 7 %18
  • 46-60' 3 %8
  • 61-75' 2 %5
  • 76-90+' 17 %45
AKSİYON HARİTASI436 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 10 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %67 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 5 5 5 5 5 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 5 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR436
Pas 192 Pas — 192 (%49) Faul 36 Faul — 36 (%9) Top teması 34 Top teması — 34 (%9) Çalım 27 Çalım — 27 (%7) Kurtarıl… 25 Kurtarılan şut — 25 (%6) Hava t… 24 Hava topu — 24 (%6) Top… 19 Top kazanma — 19 (%5) Korner kazandırma — 13 (%3) Müdahale — 12 (%3) Uzaklaştırma — 12 (%3)
  • Pas192%49
  • Faul36%9
  • Top teması34%9
  • Çalım27%7
  • Kurtarılan şut25%6
  • Hava topu24%6
  • Top kazanma19%5
  • Korner kazandırma13%3
  • Müdahale12%3
  • Uzaklaştırma12%3
PİYASA DEĞERİ€12.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 119 maç
Olympiakos Piraeus 2maç 2026
Nottingham Forest 38maç 2024–2025
Beşiktaş 27maç 2025
Portugal 2024
Guimaraes 52maç 2022–2023
Casa Pia 2020–2021
Espinho 2019
Sousense 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Beşiktaş JK Nottingham Forest Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Beşiktaş Nottingham Forest
2025-09-12 Nottingham Forest Beşiktaş
2025-09-12 Ashington AFC Besiktas
2025-09-11 Nottingham Forest Beşiktaş
2024-08-01 Guimaraes Nottingham Forest € 7M
2024-08-01 Vit. Guimarães Nott'm Forest €7.00m
2022-07-01 Casa Pia Vit. Guimarães €190k
2022-06-01 Casa Pia Guimaraes € 190K
2021-01-30 Leixoes Casa Pia
2021-01-27 Leixões Casa Pia ?
2020-08-03 Espinho Leixoes
2020-07-07 Espinho Leixões free transfer
2019-07-01 Sousense Espinho
2018-07-01 P. Ferreira U19 Sousense free transfer
2017-07-01 Sousense Y19 P. Ferreira U19 free transfer
2016-07-01 Sousense Sub-17 Sousense Y19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
10.2025 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 556 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.0Süper Lig 2025
PERFORMANS75.4556 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 83.2
Pivot forvet 75.2
İçe kat eden kanat 73.4
Baskıcı forvet 24.6
Pivot forvet 12.2
Bağlantı kuran forvet 9.9
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %93
Dakika %50
Değer / getiri %5
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %93
Dakika %67
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.65 0.65 100
Performans skoru 75.4 78 97
Tahmini xG / 90 0.478 0.48 100
Şut / 90 3.56 3.4 100
İsabetli şut / 90 1.94 1.8 100
Şut isabeti 54.55 48 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam