Hörður Björgvin Magnússon
Iceland · Attacker

Hörður Björgvin Magnússon

YAŞ25
BOY177
KİLO65
KULÜPBrann
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas12.05 / 90
Başarılı dripling12.05 / 90
Kazanılan ikili48.18 / 90
Rating6.53
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.71
Asist 0.000.00
Şut 0.001.99
Kilit pas 2.051.85
Başarılı dripling 2.050.43
Kazanılan ikili 8.183.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18. Superliga2022 · Lyngby · 28 maç 6gol18.
26. Eliteserien2025 · Brann · 6 maç 5gol26.
69. UEFA Europa League2025 · Brann · 3 maç 2gol69.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Reykjavik Cup2016 · Iceland
🥈 1. Division2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Deild2020 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2024 0 2025 8 2026 0
GolAsist
2026/27 5 44 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBrann 5 44 0 0 6.53
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%67
Müdahale2
İlk 1114 yedek
2025/26 13 931 8 0 7.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienBrann 9 633 5 0 7.36
UEFA Europa LeagueBrann 2 150 2 0 7.05
UEFA Champions LeagueBrann 2 148 1 0 7.20
Şut20%75 isabet
Kilit pas16
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan38%41
Müdahale10
Faul1713 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11112 yedek
G+A / 900.77
Kart3
2024/25 2 70 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeIceland 2 70 0 0 6.45
İkili kazanılan3%33
Faul33 kazanılan
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL152 penaltı
İLK 114616 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 61-75'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 3 %20
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 3 %20
  • 61-75' 6 %40
  • 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 25 3-4-3 — 9 4-1-4-1 — 8 4-4-2 — 5 3-4-2-1 — 4 5-3-2 — 4 55 maç
  • 4-3-325%45
  • 3-4-39%16
  • 4-1-4-18%15
  • 4-4-25%9
  • 3-4-2-14%7
  • 5-3-24%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 LillestromH 1-2 15 0 6.1
02.08.2026 RosenborgH 3-2
26.07.2026 ValerengaH 2-3 11 6.5
18.07.2026 MoldeA 1-2 18 7.0
12.07.2026 StartH 2-1
13.10.2025 FranceH 2-2 44 6.7
05.10.2025 VikingA 3-0 77 6.5
02.10.2025 UtrechtH 1-0 63 1 2 7.2
28.09.2025 FredrikstadH 1-0 90 1 7.3
25.09.2025 LilleA 2-1 87 1 1 6.9
20.09.2025 SandefjordA 0-3 72 6.3
13.09.2025 ValerengaH 3-2 89 1 3 7.7
09.09.2025 FranceA 2-1 26 6.2
31.08.2025 Kristiansund BKA 2-2 90 2 4 8.7
17.08.2025 TromsoA 1-2 71 1 1 7.3
02.08.2025 Sarpsborg 08 FFA 1-4 90 2 7.9
30.07.2025 Red Bull SalzburgA 1-1 72 2 6.7
23.07.2025 Red Bull SalzburgH 1-4 76 1 1 7.7
19.07.2025 KFUM OsloA 2-0 32 2 7.0
13.07.2025 VikingH 3-1 22 1 1 7.5
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.071
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 20 maç
Brann 18maç 2025–2026
Iceland U21 2023–2025
Iceland 2maç 2024
Lyngby 2021–2024
Leiknir R. 2015–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Lyngby Brann
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Superliga2022 · Lyngby 6sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 633 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Eliteserien 2025
PERFORMANS64.5633 dk
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %74
Dakika %57
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %82
Dakika %69
Değer / getiri %19
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam