M. El Idrissy
France · Attacker

M. El Idrissy

YAŞ26
BOY181
KİLO72
LİGLigue 2
BU SEZON4G · 2A
Gol40.51 / 90
Asist20.25 / 90
Şut162.03 / 90
Kilit pas151.90 / 90
Başarılı dripling60.76 / 90
Kazanılan ikili597.47 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.250.00
Şut 2.030.52
Kilit pas 1.900.26
Başarılı dripling 0.760.26
Kazanılan ikili 7.476.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Ligue 22021/2022 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
2022 6 2023 0 2024 0 2025 6
GolAsist
2025/26 30 711 4 2 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Estac Troyes 30 711 4 2 6.60
Şut16%44 isabet
Kilit pas15
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan59%46
Müdahale9
Faul2521 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11624 yedek
G+A / 900.76
Kart71
2024/25 19 346 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 19 346 0 0 6.58
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan26%43
Müdahale7
Faul913 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11316 yedek
Kart5
2023/24 28 988 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 28 988 0 0 6.70
Şut8%12 isabet
Kilit pas6
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan101%49
Müdahale27
Faul2940 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111117 yedek
Kart5
2022/23 33 2.508 6 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Ajaccio 33 2.508 6 0 6.83
Şut42%45 isabet
Kilit pas13
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan233%41
Müdahale32
Faul8180 kazanılan
Ofsayt23
İlk 11303 yedek
G+A / 900.22
Kart10
TOPLAM GOL7
İLK 113321 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 29 3-5-2 — 9 5-4-1 — 4 3-4-1-2 — 1 4-1-4-1 — 1 4-2-3-1 — 1 45 maç
  • 4-4-229%64
  • 3-5-29%20
  • 5-4-14%9
  • 3-4-1-21%2
  • 4-1-4-11%2
  • 4-2-3-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 GrenobleA 1-0 23 1 6.5
02.05.2026 LavalH 4-0 10 6.7
25.04.2026 Saint EtienneA 0-3 1 1
13.04.2026 RodezA 2-1 2 5.2
04.04.2026 MontpellierA 2-2 1
21.03.2026 DunkerqueH 5-1 7 1 1 7.5
16.03.2026 AnnecyA 1-2 1
07.03.2026 Clermont FootH 2-1 14 6.3
02.03.2026 AmiensA 0-2 9 1 6.2
21.02.2026 PAUH 4-3 1
16.02.2026 BastiaA 0-0
07.02.2026 NancyA 2-1 9 6.5
31.01.2026 Le MansH 0-2 12 6.7
24.01.2026 GuingampA 1-0 12 6.3
17.01.2026 ReimsH 2-1
03.01.2026 RED Star FC 93H 1-0
08.11.2025 Saint EtienneH 2-3 63 1 6.7
03.11.2025 PAUA 1-1 66 7.0
28.10.2025 AmiensH 3-1 13 1 1 6.9
24.10.2025 ReimsA 0-0
17.10.2025 BastiaH 1-0 10 6.5
03.10.2025 Le MansA 2-2 13 6.5
26.09.2025 AnnecyH 3-1 68 1 2 7.3
23.09.2025 RED Star FC 93A 1-3 8 6.6
20.09.2025 GuingampH 5-2 19 1 1 7.3
12.09.2025 NancyH 3-0 12 1 6.3
29.08.2025 DunkerqueA 2-0 68 1 6.7
23.08.2025 MontpellierH 1-0 90 1 6.3
15.08.2025 Clermont FootA 0-0 89 2 6.2
09.08.2025 GrenobleH 2-1 90 1 3 6.9
25.01.2025 Club Brugge KVA 1-1 9 6.3
19.01.2025 AnderlechtH 0-2 9 6.3
10.01.2025 Standard LiegeA 1-0 1
07.12.2024 GenkA 3-2
29.11.2024 KV MechelenH 3-1 13 6.7
24.11.2024 KVC WesterloA 4-0 12 6.5
09.11.2024 AntwerpH 1-2
03.11.2024 AnderlechtA 4-0 1
25.10.2024 Beerschot WilrijkH 1-0 10 6.3
05.10.2024 GenkH 2-1 1 1
29.09.2024 Union St. GilloiseA 3-0 74 6.2
22.09.2024 OH LeuvenA 1-1 14 6.7
14.09.2024 Club Brugge KVH 0-3
01.09.2024 St. TruidenH 1-1
25.08.2024 CharleroiA 1-0 90 6.6
18.08.2024 Standard LiegeH 1-0 61 1 7.5
10.08.2024 DenderA 4-1 21 6.3
04.08.2024 Cercle BruggeA 1-2 21 6.9
28.07.2024 GentH 0-1 9 6.6
26.05.2024 Lommel UnitedH 4-2 75 6.9
19.05.2024 Lommel UnitedA 0-1 45 7.0
11.05.2024 CharleroiA 3-1 23 6.3
05.05.2024 AS EupenH 1-0
28.04.2024 RWDMA 0-1 13 6.3
21.04.2024 RWDMH 2-4 13 6.6
14.04.2024 CharleroiH 1-2 73 1 7.0
07.04.2024 AS EupenA 1-1
09.03.2024 AntwerpH 0-1
24.02.2024 KV MechelenA 3-0
09.02.2024 St. TruidenA 1-0 28 6.6
ŞUT17
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 63' · xG 0.0 89' · xG 0.0 · GOL 89' · xG 0.0 80' · xG 0.0 · GOL 35' · xG 0.0 3' · xG 0.0 · GOL 88' · xG 0.0 59' · xG 0.0 86' · xG 0.0 89' · xG 0.0 86' · xG 0.0 60' · xG 0.0 82' · xG 0.0 57' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%76) Kontra atak — 3 (%18) Açık oyun — 1 (%6) 17 şut
  • Asist sonrası13%76
  • Kontra atak3%18
  • Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%76) Kafa — 4 (%24) 17 şut
  • Sağ ayak13%76
  • Kafa4%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 3 %18
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 11 %65
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 110 maç
Estac Troyes 30maç 2025
Kortrijk 47maç 2023–2024
Ajaccio 33maç 2022
Ajaccio II 2016–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Estac Troyes El Idrissy Mounaim
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Ligue 12022 · Ajaccio 10sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 711 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.2Ligue 2 2025
PERFORMANS80.0711 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 78.1
Pivot forvet 75.1
Bağlantı kuran forvet 75.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %95
Dakika %52
Değer / getiri %42
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %96
Dakika %72
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 80 76 100
Ortalama rating 6.6 7.15 92
Gol / 90 0.51 0.42 100
Asist / 90 0.25 0.2 100
İkili mücadele kazanma 46.09 50 92
Müdahale / 90 1.14 1.4 81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam