José Arnáiz
Spain · Midfielder

José Arnáiz

YAŞ30
BOY175 cm
KİLO70 kg
DOĞUM YERİTalavera de la Reina
LİGSegunda División
BU SEZON9G · 2A
Gol90.34 / 90
Asist20.07 / 90
Şut471.76 / 90
Kilit pas461.72 / 90
Başarılı dripling160.60 / 90
Kazanılan ikili953.56 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
Gol — %68 (0.34) Şut — %54 (1.8) Asist — %43 (0.07) Kilit pas — %88 (1.72) Drible — %24 (0.60) İkili mücadele — %29 (%41) 51 ORT. % 68 54 43 88 24 29
  • Gol 0.34 %68
  • Şut 1.8 %54
  • Asist 0.07 %43
  • Kilit pas 1.72 %88
  • Drible 0.60 %24
  • İkili mücadele %41 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2401 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆 La Liga2017/2018 · Spain
🏆 Copa del Rey2017/2018 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
2023 3 2024 0 2025 11
GolAsist
2025/26 38 2.401 9 2 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónGranada CF 38 2.401 9 2 6.96
Şut47%51 isabet
Kilit pas46
Drible16%36 başarı
İkili kazanılan95%41
Müdahale25
Faul2043 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112810 yedek
G+A / 900.41
Kart5
2024/25 33 178 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 33 178 0 0 6.71
Şut3%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale7
Ofsayt4
İlk 11132 yedek
2023/24 36 954 2 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 34 930 2 1 6.80
UEFA Europa Conference LeagueOsasuna 2 24 0 0 6.70
Şut20%45 isabet
Kilit pas14
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan56%42
Müdahale14
Faul819 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11927 yedek
G+A / 900.28
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 111260 yedek girdi
KART3
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 29 4-2-3-1 — 12 4-1-4-1 — 10 5-3-2 — 10 3-5-2 — 3 4-4-2 — 3 67 maç
  • 4-3-329%43
  • 4-2-3-112%18
  • 4-1-4-110%15
  • 5-3-210%15
  • 3-5-23%4
  • 4-4-23%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.05.2026 Sporting GijonH 1-2 85 1 2 8.0
24.05.2026 MirandesA 3-1 70 1 1 8.2
16.05.2026 BurgosH 0-1 90 1 6.9
10.05.2026 CordobaA 1-0 90 2 6.9
01.05.2026 ZaragozaA 0-1 77 2 6.3
26.04.2026 AlmeriaH 2-4 90 6.9
19.04.2026 AlbaceteA 4-1 90 1 6.9
12.04.2026 Cultural LeonesaH 1-0 79 7.6
06.04.2026 CastellónA 3-2 90 6.9
02.04.2026 Las PalmasA 2-0 63 1 6.3
28.03.2026 HuescaH 4-2 70 1 1 1 8.3
15.03.2026 FC AndorraH 1-1 90 1 4 6.9
08.03.2026 Deportivo La CorunaA 0-2 65 1 4 7.3
28.02.2026 MalagaH 0-1 80 1 6.6
20.02.2026 AD Ceuta FCA 2-1 90 1 7.2
14.02.2026 ValladolidH 5-1 76 1 2 7.0
06.02.2026 LeganesA 1-0 90 1 6.5
01.02.2026 Racing SantanderH 1-0 72 1 4 7.7
24.01.2026 CadizA 1-2 74 2 7.3
19.01.2026 EibarH 0-0 68 6.6
11.01.2026 CastellónH 0-0 90 2 6.2
03.01.2026 AlmeriaA 3-2 90 1 6.2
21.12.2025 AlbaceteH 1-1 69 1 2 8.0
13.12.2025 Sporting GijonA 1-0 81 1 6.2
07.12.2025 AD Ceuta FCH 1-1 83 2 6.3
29.11.2025 Cultural LeonesaA 0-1 75 2 6.5
22.11.2025 CordobaH 1-1 34 1 6.5
15.11.2025 Racing SantanderA 2-2 45 1 2 7.9
09.11.2025 ZaragozaH 3-1 17 1 1 8.0
03.11.2025 ValladolidA 2-1 1
25.10.2025 CadizH 0-0
04.10.2025 Real Sociedad IIH 5-2 36 1 6.2
28.09.2025 HuescaA 0-1
22.09.2025 BurgosA 1-1
14.09.2025 LeganesH 0-2 30 2 6.5
06.09.2025 MalagaA 2-2 21 6.6
31.08.2025 MirandesH 1-2 57 6.9
22.08.2025 EibarA 3-0 73 6.2
24.05.2025 AlavesA 1-1 8 1 6.9
18.05.2025 EspanyolH 2-0
15.05.2025 Atletico MadridH 2-0
11.05.2025 Real BetisA 1-1 8 6.9
03.05.2025 VillarrealA 4-2
24.04.2025 SevillaH 1-0 10 6.7
20.04.2025 ValladolidA 2-3
13.04.2025 GironaH 2-1
07.04.2025 LeganesA 1-1 2
30.03.2025 Athletic ClubA 0-0 1
27.03.2025 BarcelonaA 3-0 45 6.7
16.03.2025 GetafeH 1-2 17 1 6.7
02.03.2025 ValenciaH 3-3
21.02.2025 Celta VigoA 1-0 9 1 6.9
15.02.2025 Real MadridH 1-1
10.02.2025 MallorcaA 1-1 14 6.7
02.02.2025 Real SociedadH 2-1
24.01.2025 Las PalmasA 1-1
12.01.2025 Atletico MadridA 1-0 10 6.6
21.12.2024 Athletic ClubH 1-2 12 6.3
02.12.2024 SevillaA 1-1 6
24.11.2024 VillarrealH 2-2
ŞUT63
GOL9
xG0.0
xG FARKI+9.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.0 41' · xG 0.0 · GOL 64' · xG 0.0 58' · xG 0.0 2' · xG 0.0 · GOL 52' · xG 0.0 35' · xG 0.0 90' · xG 0.0 48' · xG 0.0 73' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 64' · xG 0.0 45' · xG 0.0 21' · xG 0.0 37' · xG 0.0 31' · xG 0.0 · GOL 14' · xG 0.0 22' · xG 0.0 18' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.0 2' · xG 0.0 51' · xG 0.0 39' · xG 0.0 22' · xG 0.0 · GOL 21' · xG 0.0 71' · xG 0.0 1' · xG 0.0 61' · xG 0.0 31' · xG 0.0 · GOL 28' · xG 0.0 27' · xG 0.0 90' · xG 0.0 85' · xG 0.0 71' · xG 0.0 28' · xG 0.0 63' · xG 0.0 53' · xG 0.0 19' · xG 0.0 54' · xG 0.0 11' · xG 0.0 35' · xG 0.0 6' · xG 0.0 · GOL 57' · xG 0.0 45' · xG 0.0 31' · xG 0.0 53' · xG 0.0 38' · xG 0.0 17' · xG 0.0 4' · xG 0.0 4' · xG 0.0 64' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 81' · xG 0.0 85' · xG 0.0 67' · xG 0.0 · GOL 86' · xG 0.0 63' · xG 0.0 83' · xG 0.0 72' · xG 0.0 61' · xG 0.0 25' · xG 0.0 33' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 34 (%54) Serbest vuruş — 6 (%10) Kontra atak — 5 (%8) Duran top — 5 (%8) Açık oyun — 5 (%8) Taç sonrası — 4 (%6) Diğer — 4 (%6) 63 şut
  • Asist sonrası34%54
  • Serbest vuruş6%10
  • Kontra atak5%8
  • Duran top5%8
  • Açık oyun5%8
  • Taç sonrası4%6
  • Diğer4%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 41 (%65) Sol ayak — 16 (%25) Kafa — 6 (%10) 63 şut
  • Sağ ayak41%65
  • Sol ayak16%25
  • Kafa6%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR63 şut
1-15' — 9 16-30' — 11 31-45' — 12 46-60' — 8 61-75' — 12 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 31-45'
  • 1-15' 9 %14
  • 16-30' 11 %17
  • 31-45' 12 %19
  • 46-60' 8 %13
  • 61-75' 12 %19
  • 76-90+' 11 %17
PİYASA DEĞERİ€900K
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 107 maç
Granada CF 38maç 2025
Osasuna 69maç 2023–2024
Leganes 2018–2022
Barcelona 2017
Valladolid 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-17 Osasuna Granada CF
2023-07-01 CD Leganés CA Osasuna free transfer
2023-07-01 Leganes Osasuna
2020-08-04 Osasuna Leganes
2020-07-20 CA Osasuna CD Leganés End of loan
2020-01-30 Leganes Osasuna
2020-01-30 CD Leganés CA Osasuna Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
2018-08-13 Barcelona B CD Leganés €5.00m
2017-08-27 Valladolid Barcelona € 3.4M
2017-08-25 Real Valladolid Barcelona B €3.40m
2016-07-01 R. Valladolid B Real Valladolid -
2014-07-01 Valladolid U19 R. Valladolid B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025 HastalıkKadroda yok 1 maç
12.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 3 maç
10.2023 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2401 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Segunda División 2025
PERFORMANS55.62401 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 81.2
Bağlantı kuran forvet 79.9
Pivot forvet 75.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %69
Dakika %89
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %72
Dakika %96
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.96 7.15 97
Performans skoru 55.6 76 73
Gol / 90 0.34 0.42 81
İkili mücadele kazanma 41.3 50 83
Müdahale / 90 0.94 1.4 67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam