Felipe Peña Biafore
Spain · Defender

Felipe Peña Biafore

YAŞ34
BOY170 cm
KİLO65 kg
KULÜPLeganes
DOĞUM YERİÁvila
LİGLa Liga
BU SEZON1G · 2A
Gol10.05 / 90
Asist20.11 / 90
Şut70.37 / 90
Kilit pas201.06 / 90
Başarılı dripling251.33 / 90
Kazanılan ikili995.25 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
Müdahale — %78 (2.01) Pas arası — %21 (0.90) Blok — %33 (0.37) İkili mücadele — %38 (%54) Pas isabeti — %15 (%77) Faul (az iyi) — %41 (1.17) 38 ORT. % 78 21 33 38 15 41
  • Müdahale 2.01 %78
  • Pas arası 0.90 %21
  • Blok 0.37 %33
  • İkili mücadele %54 %38
  • Pas isabeti %77 %15
  • Faul (az iyi) 1.17 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1698 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 UEFA Europa League2020/2021 · Europe
🥈 Copa del Rey2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 Segunda División2015/2016 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2020 2 2021 0 2022 1 2023 3 2024 0 2025 3
GolAsist
2025/26 25 1.698 1 2 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónLeganes 25 1.698 1 2 6.90
Şut7%57 isabet
Kilit pas20
Drible25%58 başarı
İkili kazanılan99%54
Müdahale38
Faul2217 kazanılan
İlk 11214 yedek
G+A / 900.16
Kart3
Kaptan14maçta
2024/25 36 810 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 36 810 0 0 6.53
Şut9%33 isabet
Kilit pas13
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan37%34
Müdahale12
Faul127 kazanılan
İlk 11729 yedek
Kart1
2023/24 33 2.256 0 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 31 2.105 0 2 6.78
UEFA Europa Conference LeagueOsasuna 2 151 0 1 7.05
Şut11%45 isabet
Kilit pas31
Drible35%52 başarı
İkili kazanılan128%43
Müdahale49
Faul3226 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11285 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2022/23 22 1.288 0 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 22 1.288 0 1 6.71
Şut10%20 isabet
Kilit pas10
Drible18%67 başarı
İkili kazanılan79%48
Müdahale33
Faul2614 kazanılan
İlk 11148 yedek
G+A / 900.07
Kart21
2021/22 36 164 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 25 146 0 0 6.54
UEFA Champions LeagueVillarreal 11 18 0 0 6.30
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan12%29
Müdahale4
Faul94 kazanılan
İlk 11135 yedek
Kart2
2020/21 37 1.628 1 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 26 1.124 1 1 6.68
UEFA Europa LeagueVillarreal 11 504 0 0 6.73
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible35%66 başarı
İkili kazanılan106%50
Müdahale28
Faul3427 kazanılan
İlk 111819 yedek
G+A / 900.11
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 115474 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 44 4-4-2 — 25 4-2-3-1 — 20 4-1-4-1 — 13 5-3-2 — 10 4-4-1-1 — 6 118 maç
  • 4-3-344%37
  • 4-4-225%21
  • 4-2-3-120%17
  • 4-1-4-113%11
  • 5-3-210%8
  • 4-4-1-16%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 MirandesHC 1-0 75 7.3
24.05.2026 CadizAC 3-0 45 6.7
18.05.2026 HuescaHC 0-0 61 6.6
10.05.2026 Racing SantanderH 1-2
21.02.2026 Cultural LeonesaHC 1-1 21 7.2
14.02.2026 CordobaAC 2-1 89 6.3
06.02.2026 Granada CFHC 1-0 90 1 6.9
31.01.2026 BurgosAC 2-1 76 6.3
24.01.2026 Real Sociedad IIHC 2-0 90 7.0
16.01.2026 CastellónAC 2-0 90 1 6.9
11.01.2026 ValladolidHC 3-0 90 7.3
04.01.2026 AlbaceteAC 1-3 90 1 6.9
22.11.2025 AlmeriaH 0-3 60 2 6.9
16.11.2025 AD Ceuta FCA 1-2 88 1 1 7.3
08.11.2025 Real Sociedad IIA 2-1 28 6.5
01.11.2025 BurgosH 1-2 90 7.3
25.10.2025 EibarAC 0-0 66 6.6
19.10.2025 MalagaHC 2-0 90 1 1 7.7
11.10.2025 MirandesAC 0-0 90 1 7.2
04.10.2025 FC AndorraA 1-2 9 6.2
20.09.2025 Las PalmasH 0-1
07.09.2025 Cultural LeonesaA 0-0 90 7.2
01.09.2025 Deportivo La CorunaH 2-2 90 6.5
22.08.2025 CadizH 1-1 90 7.2
17.08.2025 HuescaA 1-1 90 6.6
24.05.2025 AlavesA 1-1
18.05.2025 EspanyolH 2-0
15.05.2025 Atletico MadridH 2-0 60 6.5
11.05.2025 Real BetisA 1-1 33 6.6
03.05.2025 VillarrealA 4-2 14 7.3
24.04.2025 SevillaH 1-0
20.04.2025 ValladolidA 2-3 11 6.5
13.04.2025 GironaH 2-1
07.04.2025 LeganesA 1-1
30.03.2025 Athletic ClubA 0-0 15 1 6.6
27.03.2025 BarcelonaA 3-0 10 6.3
16.03.2025 GetafeH 1-2
02.03.2025 ValenciaH 3-3 12 6.3
21.02.2025 Celta VigoA 1-0 90 1 7.2
15.02.2025 Real MadridH 1-1 31 6.2
10.02.2025 MallorcaA 1-1
02.02.2025 Real SociedadH 2-1
24.01.2025 Las PalmasA 1-1 13 6.3
19.01.2025 Rayo VallecanoH 1-1
12.01.2025 Atletico MadridA 1-0 63 6.7
21.12.2024 Athletic ClubH 1-2
14.12.2024 EspanyolA 0-0 23 6.7
08.12.2024 AlavesH 2-2
02.12.2024 SevillaA 1-1 13 6.5
24.11.2024 VillarrealH 2-2 24 5.9
09.11.2024 Real MadridA 4-0 59 6.2
02.11.2024 ValladolidH 1-0 63 2 7.0
27.10.2024 Real SociedadA 0-2 63 6.3
19.10.2024 Real BetisH 1-2 15 1 6.9
05.10.2024 GetafeA 1-1 11 1 6.6
28.09.2024 BarcelonaH 4-2 31 6.5
24.09.2024 ValenciaA 0-0 77 2 6.9
21.09.2024 Las PalmasH 2-1 26 6.3
16.09.2024 Rayo VallecanoA 3-1 14 1 6.0
01.09.2024 Celta VigoH 3-2 27 6.3
ŞUT14
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
20' · xG 0.0 7' · xG 0.0 61' · xG 0.0 5' · xG 0.0 24' · xG 0.0 23' · xG 0.0 38' · xG 0.0 30' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 25' · xG 0.0 16' · xG 0.0 57' · xG 0.0 40' · xG 0.0 5' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%50) Açık oyun — 3 (%21) Korner — 3 (%21) Kontra atak — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası7%50
  • Açık oyun3%21
  • Korner3%21
  • Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%71) Sol ayak — 4 (%29) 14 şut
  • Sağ ayak10%71
  • Sol ayak4%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 3 16-30' — 7 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 16-30'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 7 %50
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 189 maç
Leganes 25maç 2025
Osasuna 91maç 2022–2024
Villarreal 73maç 2020–2021
Eibar 2016–2018
Guijuelo 2013
Valladolid 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Osasuna Leganes
2025-06-30 Osasuna Leganes
2025-06-29 Osasuna Leganes
2022-07-01 Villarreal Osasuna
2022-07-01 Villarreal CA Osasuna free transfer
2019-07-04 Eibar Villarreal
2019-07-04 SD Eibar Villarreal €8.00m
2016-07-01 CD Leganés SD Eibar €200k
2016-07-01 Leganes Eibar
2014-07-10 CD Guijuelo CD Leganés free transfer
2013-08-13 Valladolid Guijuelo
2013-08-13 R. Valladolid B CD Guijuelo free transfer
2012-07-01 Real Ávila R. Valladolid B ?
2010-07-01 Real Ávila Yth. Real Ávila -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 22 maç
01.2023 SakatlıkKadroda yok 1 maç
10.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2022 Omuz sakatlığıKadroda yok 11 maç
01.2022 Omuz sakatlığıŞüpheli 2 maç
05.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1698 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.4Segunda División 2025
PERFORMANS57.11698 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 79.8
Defansif bek 78.3
Klasik stoper 77.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %42
Dakika %59
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %55
Dakika %83
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 78 100
Kilit pas / 90 1.06 1.4 76
Müdahale / 90 2.01 2.5 80
Başarılı drible / 90 1.33 1.1 100
Performans skoru 57.1 74 77
Pas hacmi / 90 34.03 48 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam