David Sena Fernandes Sualehe
Portugal · Defender

David Sena Fernandes Sualehe

YAŞ28
BOY183 cm
KİLO78 kg
KULÜPFC Noah
DOĞUM YERİPorto
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Şut10.67 / 90
Kilit pas10.67 / 90
Başarılı dripling10.67 / 90
Kazanılan ikili64.00 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.670.76
Kilit pas 0.671.02
Başarılı dripling 0.671.15
Kazanılan ikili 4.004.46
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 1. SNL2022/2023 · Slovenia
🏆 Cup2022/2023 · Slovenia
🏆 Júniores U192015/2016 · Portugal
🏆 Júniores U192014/2015 · Portugal
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2020 0 2023 0 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 135 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah 2 135 0 0 6.35
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%43
Müdahale1
Faul33 kazanılan
İlk 112
2025/26 10 790 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Noah 8 707 0 1 6.72
UEFA Champions LeagueFC Noah 2 83 0 0 6.40
Şut8%38 isabet
Kilit pas8
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan37%54
Müdahale14
Faul77 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2024/25 8 619 0 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana 8 619 0 0 7.12
Şut5
Kilit pas5
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan53%63
Müdahale17
Faul59 kazanılan
İlk 1171 yedek
Kart3
2023/24 8 571 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana 5 321 0 0 6.53
UEFA Champions LeagueOlimpija Ljubljana 3 250 0 0 6.60
Şut7%43 isabet
Kilit pas1
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan34%53
Müdahale14
Faul76 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1171 yedek
Kart1
2020/21 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 2 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 11313 yedek girdi
KART8
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 4 4-4-2 — 4 4-1-4-1 — 3 5-4-1 — 3 3-1-4-2 — 1 30 maç
  • 4-2-3-115%50
  • 4-3-34%13
  • 4-4-24%13
  • 4-1-4-13%10
  • 5-4-13%10
  • 3-1-4-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
13.08.2026 FC SionA 2-1 90 1 6.0
06.08.2026 FC SionH 2-2 45 6.7
26.02.2026 AZ AlkmaarA 4-0 82 2 6.3
19.02.2026 AZ AlkmaarH 1-0 85 1 7.0
18.12.2025 Dynamo KyivA 2-0 90 6.5
11.12.2025 Legia WarszawaH 2-1 90 6.9
27.11.2025 AberdeenA 1-1 90 6.7
06.11.2025 Sigma OlomoucH 1-2 90 1 6.2
23.10.2025 Universitatea CraiovaA 1-1 90 1 2 7.2
02.10.2025 HNK RijekaH 1-0 90 7.0
30.07.2025 Ferencvarosi TCA 4-3 13 1 6.5
22.07.2025 Ferencvarosi TCH 1-2 70 1 6.3
20.02.2025 Borac Banja LukaH 0-0 45 7.0
13.02.2025 Borac Banja LukaA 1-0 61 7.0
19.12.2024 JagielloniaA 0-0 90 2 7.9
12.12.2024 Cercle BruggeH 1-4 70 6.9
28.11.2024 LarneH 1-0 90 1 7.6
07.11.2024 HJK helsinkiA 0-2 90 1 6.9
24.10.2024 Lask LinzH 2-0 85 6.7
03.10.2024 1. FC HeidenheimA 2-1 88 1 7.0
14.12.2023 Slovan BratislavaA 1-2 90 1 6.3
30.11.2023 LilleH 0-2 90 6.6
09.11.2023 KI KlaksvikH 2-0
05.10.2023 Slovan BratislavaH 0-1 63 1 6.3
20.09.2023 LilleA 2-0 78 6.9
15.08.2023 GalatasarayA 1-0 70 6.2
08.08.2023 GalatasarayH 0-3 90 2 6.3
19.07.2023 Valmiera / BSSA 1-2 90 3 7.3
10.01.2021 BelenensesA 0-2
03.01.2021 Rio AveH 2-0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 30 maç
FC Noah 12maç 2025–2026
Olimpija Ljubljana 16maç 2023–2024
Academica 2021
Pacos Ferreira 2maç 2020
Farense 2019
Sporting CP B 2016–2017
Porto U19 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Pacos Ferreira Olimpija Ljubljana
2021-08-31 Pacos Ferreira Academica
2020-07-01 Farense Guimaraes B
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Champions League2025 · FC Noah 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 707 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.6UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS59.1707 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %58
Dakika %92
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %60
Dakika %65
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam