LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.90 / 90
Şut62.69 / 90
Kilit pas10.45 / 90
Başarılı dripling10.45 / 90
Kazanılan ikili198.51 / 90
Rating7.43
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 27 forvetler
- Gol 0.90 %73
- Şut 2.7 %73
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.45 %19
- Drible 0.45 %50
- İkili mücadele %61 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 201 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
La Liga2025 · Osasuna · 37 maç
17gol3.
🥉
La Liga2024 · Osasuna · 38 maç
21gol3.
5.
La Liga2023 · Osasuna · 33 maç
17gol5.
15.
La Liga2020 · Osasuna · 30 maç
11gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Copa del Rey2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2016 · World · 2nd Place
🥈
Serie B2015/2016 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 28 G+A
GolAsist
2026/27
7
312
2
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan23%51
Müdahale4
Faul77 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 1143 yedek
G+A / 900.58
2025/26
37
2.912
16
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut85%46 isabet
Kilit pas15
Drible2%13 başarı
İkili kazanılan166%45
Müdahale21
Faul4835 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı62 kaçan
İlk 11352 yedek
G+A / 900.49
Kart3
2024/25
44
3.236
23
5
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut87%49 isabet
Kilit pas20
Drible11%26 başarı
İkili kazanılan223%45
Müdahale22
Faul5041 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı9
İlk 11386 yedek
G+A / 900.78
Kart4
2023/24
36
2.567
18
2
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%57 isabet
Kilit pas13
Drible11%34 başarı
İkili kazanılan226%50
Müdahale21
Faul4528 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı31 kaçan
İlk 11306 yedek
G+A / 900.7
Kart4
2022/23
41
1.865
8
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%42 isabet
Kilit pas12
Drible15%50 başarı
İkili kazanılan158%44
Müdahale20
Faul5225 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112219 yedek
G+A / 900.39
Kart5
2021/22
30
1.752
8
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%55 isabet
Kilit pas10
Drible11%35 başarı
İkili kazanılan171%47
Müdahale23
Faul3732 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı2
İlk 112010 yedek
G+A / 900.51
Kart3
2020/21
31
1.623
11
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%58 isabet
Kilit pas9
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan198%54
Müdahale20
Faul3031 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111813 yedek
G+A / 900.61
Kart3
TOPLAM GOL9224 penaltı
İLK 1116359 yedek girdi
KART26
VAR14onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR92 gol
- 1-15' 11 %12
- 16-30' 12 %13
- 31-45' 19 %21
- 46-60' 17 %18
- 61-75' 19 %21
- 76-90+' 14 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-362%32
- 4-2-3-157%30
- 4-4-224%13
- 4-1-4-123%12
- 5-3-216%8
- 3-5-29%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar33aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GetafeH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 27.08.2026 | Celta VigoA | 1-2 | 31↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.08.2026 | LevanteH | 0-0 | 80 | 4 | 7.3 | ||
| 02.07.2026 | PortugalA | 2-1 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 27.06.2026 | GhanaH | 2-1 | 66 | – | 6.0 | ||
| 23.06.2026 | PanamaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | EnglandA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | GetafeA | 1-0 | 91 | – | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | EspanyolH | 1-2 | 91 | 4 | 5.6 | ||
| 12.05.2026 | Atletico MadridH | 1-2 | 91 | 7 | 6.3 | ||
| 08.05.2026 | LevanteA | 3-2 | 62 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.05.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | SevillaH | 2-1 | 94 | 2 | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | Athletic ClubA | 1-0 | 94 | 2 | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | Real BetisH | 1-1 | 81 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 05.04.2026 | AlavesA | 2-2 | 85 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 21.03.2026 | GironaH | 1-0 | 83 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 15.03.2026 | Real SociedadA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | MallorcaH | 2-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | ValenciaA | 1-0 | 99 | 2 | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | Real MadridH | 2-1 | 67 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 13.02.2026 | ElcheA | 0-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | Celta VigoA | 1-2 | 70 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.01.2026 | VillarrealH | 2-2 | 76 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 24.01.2026 | Rayo VallecanoA | 1-3 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.01.2026 | OviedoH | 3-2 | 90 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 10.01.2026 | GironaA | 1-0 | 98 | 4 | 5.7 | ||
| 03.01.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | AlavesH | 3-0 | 89 | 2 | 6 | 8.3 | |
| 13.12.2025 | BarcelonaA | 2-0 | 64 | 2 | 7.2 | ||
| 08.12.2025 | LevanteH | 2-0 | 15 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | MallorcaA | 2-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | Real SociedadH | 1-3 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | OviedoA | 0-0 | 85 | 4 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | Celta VigoH | 2-3 | 98 | 2 | 6 | 8.0 | |
| 18.10.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | GibraltarH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2025 | Czech RepublicA | 0-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | GetafeH | 2-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | Real BetisA | 2-0 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 25.09.2025 | ElcheH | 1-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | VillarrealA | 2-1 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.09.2025 | Rayo VallecanoH | 2-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 08.09.2025 | MontenegroH | 4-0 | 28↑ | 2 | 6.2 | ||
| 05.09.2025 | Faroe IslandsA | 0-1 | 51 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 31.08.2025 | EspanyolA | 1-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | ValenciaH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 19.08.2025 | Real MadridA | 1-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 09.06.2025 | Czech RepublicH | 5-1 | 76 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 06.06.2025 | GibraltarA | 0-7 | 45 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 24.05.2025 | AlavesA | 1-1 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | EspanyolH | 2-0 | 78 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.05.2025 | Atletico MadridH | 2-0 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.05.2025 | Real BetisA | 1-1 | 79 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 03.05.2025 | VillarrealA | 4-2 | 76 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 24.04.2025 | SevillaH | 1-0 | 84 | 2 | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | ValladolidA | 2-3 | 90 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 13.04.2025 | GironaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 07.04.2025 | LeganesA | 1-1 | 88 | 3 | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Athletic ClubA | 0-0 | 89 | 1 | 6.2 |
ŞUT112
GOL19
xG19.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%17.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası59%53
- Korner17%15
- Penaltı10%9
- Açık oyun8%7
- Taç sonrası7%6
- Kontra atak6%5
- Diğer5%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak56%50
- Kafa43%38
- Sağ ayak12%11
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR112 şut
- 1-15' 13 %12
- 16-30' 17 %15
- 31-45' 26 %23
- 46-60' 16 %14
- 61-75' 17 %15
- 76-90+' 23 %21
AKSİYON HARİTASI1399 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1399
- Pas397%31
- Top teması241%19
- Hava topu235%18
- Faul95%7
- Kurtarılan şut69%5
- Top kazanma62%5
- İsabetsiz şut58%5
- Uzaklaştırma56%4
- Top kaptırma49%4
- Korner kazandırma25%2
PİYASA DEĞERİ€3.00M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 226 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-06-30
Crotone
→
Sampdoria
End of loan
Crotone
→
Sampdoria
End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2024
Ribs InjuryKadroda yok
4 maç
05.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
10.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2021
HerniaKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2912 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.8La Liga 2025
PERFORMANS61.62912 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
88.0
Pivot forvet
86.4
Baskıcı forvet
82.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%77
Dakika
%100
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%79
Dakika
%99
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61.6
78
79
Tahmini xG / 90
0.523
0.48
100
Gol / 90
0.49
0.65
75
Dakika güvenliği
100
72
100
Şut / 90
2.63
3.4
77
Şut isabeti
45.88
48
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pablo VegettiVasco DA Gama · 37
%95
14gol
1asist
60scout
Serie A
Stefán Ingi SigurðarsonGO Ahead Eagles · 24
%70
3gol
0asist
55scout
Eredivisie
Zian FlemmingBurnley · 27
%68
11gol
0asist
66scout
Premier League
Christoph DafernerDynamo Dresden · 27
%67
7gol
1asist
76scout
€700K
2. Bundesliga
Michael GregoritschFC Augsburg · 31
%65
6gol
1asist
58scout
€1.50M
Bundesliga
Eneko JauregiMalaga · 29
%63
4gol
0asist
53scout
Segunda División
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%60
6gol
3asist
75scout
UEFA Champions League
Youssef En-NesyriFenerbahçe · 28
%60
7gol
0asist
58scout
€20.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






NK Lokomotiva