LİGPro League
BU SEZON8G · 1A
Gol60.64 / 90
Asist00.00 / 90
Şut283.00 / 90
Kilit pas40.43 / 90
Başarılı dripling20.21 / 90
Kazanılan ikili242.57 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 46 forvetler
- Gol 0.62 %87
- Şut 2.8 %96
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.36 %0
- Drible 0.27 %13
- İkili mücadele %42 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1012 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Copa del Rey2022 · Sevilla · 4 maç
4gol2.
🥉
Süper Lig2024 · Fenerbahce · 34 maç
20gol3.
🥉
UEFA Champions League2020 · Sevilla · 8 maç
6gol3.
5.
Cup2024 · Fenerbahce · 4 maç
4gol5.
5.
UEFA Europa League2022 · Sevilla · 9 maç
4gol5.
5.
La Liga2020 · Sevilla · 38 maç
18gol5.
6.
UEFA Europa League2024 · Fenerbahce · 12 maç
6gol6.
6.
La Liga2023 · Sevilla · 33 maç
16gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World
🏆
UEFA Europa League2022/2023 · Europe
🏆
UEFA Europa League2019/2020 · Europe
🥈
Süper Lig2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 30 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.067
8
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%45 isabet
Kilit pas9
Drible5%21 başarı
İkili kazanılan91%41
Müdahale12
Faul2417 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112213 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2024/25
49
2.943
26
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut121%50 isabet
Kilit pas25
Drible13%30 başarı
İkili kazanılan180%44
Müdahale18
Faul3027 kazanılan
Ofsayt24
İlk 113217 yedek
G+A / 900.92
Kart5
2023/24
40
3.177
18
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%47 isabet
Kilit pas11
Drible12%27 başarı
İkili kazanılan149%42
Müdahale17
Faul2734 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı1
İlk 11355 yedek
G+A / 900.57
Kart4
2022/23
52
2.715
15
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut82%50 isabet
Kilit pas18
Drible10%24 başarı
İkili kazanılan150%41
Müdahale30
Faul2219 kazanılan
Ofsayt29
İlk 112923 yedek
G+A / 900.53
Kart4
2021/22
31
1.579
5
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%42 isabet
Kilit pas8
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan87%43
Müdahale14
Faul1716 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı1
İlk 111813 yedek
G+A / 900.34
Kart41
2020/21
46
2.702
24
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut83%47 isabet
Kilit pas20
Drible18%46 başarı
İkili kazanılan185%50
Müdahale18
Faul2844 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı1
İlk 112719 yedek
G+A / 900.8
Kart3
TOPLAM GOL1095 penaltı
İLK 1114175 yedek girdi
KART22
VAR9onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR109 gol
- 1-15' 15 %14
- 16-30' 15 %14
- 31-45' 28 %26
- 46-60' 12 %11
- 61-75' 17 %16
- 76-90+' 22 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-171%37
- 4-3-358%30
- 3-4-1-222%12
- 3-4-2-116%8
- 4-1-4-112%6
- 5-3-212%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar45aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | KocaelisporA | 0-2 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | FCSBA | 1-1 | 81 | 4 | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | GoztepeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | SenegalA | 0-3 | 40↑ | 1 | 6.0 | ||
| 14.01.2026 | NigeriaA | 0-0 | 17↑ | – | 7.2 | ||
| 09.01.2026 | CameroonA | 0-2 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | TanzaniaH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2025 | ZambiaA | 0-3 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | MaliH | 1-1 | 20↑ | 2 | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | ComorosH | 2-0 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | BrannA | 0-4 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.12.2025 | GalatasarayH | 1-1 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 27.11.2025 | Ferencvarosi TCH | 1-1 | 60 | 2 | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | RizesporA | 2-5 | 15↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.11.2025 | KayserisporH | 4-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | PlzenA | 0-0 | 60 | 1 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | BesiktasA | 2-3 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 27.10.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-4 | 78 | 2 | 6 | 8.2 | |
| 23.10.2025 | VfB StuttgartH | 1-0 | 87 | 4 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | AntalyasporH | 2-0 | 77 | 4 | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | Dinamo ZagrebA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | KasimpasaA | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.09.2025 | AlanyasporH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 14.09.2025 | TrabzonsporH | 1-0 | 83 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 31.08.2025 | GenclerbirligiA | 1-3 | 88 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 27.08.2025 | BenficaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | BenficaH | 0-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | GoztepeA | 0-0 | 87 | 3 | 6.2 | ||
| 12.08.2025 | FeyenoordH | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.9 |
| 06.08.2025 | FeyenoordA | 2-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 31.05.2025 | KonyasporH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 26.05.2025 | HataysporA | 4-2 | 63 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 18.05.2025 | EyüpsporH | 2-1 | 70 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 09.05.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-4 | 19↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | BesiktasH | 0-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-3 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 20.04.2025 | KayserisporH | 3-3 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | SivassporA | 1-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | TrabzonsporH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | BB BodrumsporA | 2-4 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.03.2025 | SamsunsporH | 0-0 | 41↑ | 2 | 6.6 | ||
| 13.03.2025 | RangersA | 0-2 | 105 | 2 | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | RangersH | 1-3 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | AntalyasporH | 3-0 | 69 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 24.02.2025 | GalatasarayA | 0-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | AnderlechtA | 2-2 | 67 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.02.2025 | KasimpasaH | 3-1 | 90 | 2 | 4 | 8.0 | |
| 13.02.2025 | AnderlechtH | 3-0 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.02.2025 | RizesporH | 3-2 | 90 | 1 | 8 | 8.5 | |
| 30.01.2025 | FC MidtjyllandA | 2-2 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 26.01.2025 | GoztepeH | 3-2 | 88 | 2 | 5 | 8.6 | |
| 23.01.2025 | LyonH | 0-0 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | Adana DemirsporA | 0-4 | 90 | 2 | 1 | 5 | 9.3 |
| 13.01.2025 | KonyasporA | 2-3 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 05.01.2025 | HataysporH | 2-1 | 90 | 2 | 6 | 8.7 |
ŞUT37
GOL7
xG8.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%18.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%49
- Kontra atak7%19
- Açık oyun6%16
- Korner3%8
- Duran top2%5
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak18%49
- Kafa12%32
- Sağ ayak7%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 5 %14
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 9 %24
- 46-60' 5 %14
- 61-75' 5 %14
- 76-90+' 8 %22
PİYASA DEĞERİ€20.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 253 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Málaga U19
→
Atl. Malagueño
-
Málaga U19
→
Atl. Malagueño
-
2015-07-01
AM Football
→
Málaga U19
€125k
AM Football
→
Málaga U19
€125k
2011-07-01
MAS Fes Youth
→
AM Football
free transfer
MAS Fes Youth
→
AM Football
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
3 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
5 maç
09.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
10.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
12.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
MAS Fès
%50
2026-07-21
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1012 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.5Süper Lig 2025
PERFORMANS68.91012 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
86.5
Pivot forvet
82.3
İçe kat eden kanat
77.9
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%87
Dakika
%68
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%87
Dakika
%79
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.62
0.65
95
Performans skoru
68.9
78
88
Tahmini xG / 90
0.782
0.48
100
Şut / 90
2.85
3.4
84
Şut isabeti
50
48
100
Dakika güvenliği
74.9
72
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Christoph DafernerDynamo Dresden · 27
%95
7gol
1asist
76scout
€700K
2. Bundesliga
Benjamin ŠeškoManchester United · 22
%85
11gol
1asist
77scout
Premier League
Guillermo MartínezU.N.A.M. - Pumas · 30
%71
9gol
0asist
65scout
Liga MX
Ante BudimirOsasuna · 34
%69
16gol
0asist
64scout
€3.00M
La Liga
Pablo VegettiVasco DA Gama · 37
%63
14gol
1asist
60scout
Serie A
Gabriele ArtisticoSpezia · 23
%63
13gol
1asist
79scout
€2.00M
Serie B
Michael GregoritschFC Augsburg · 31
%62
6gol
1asist
58scout
€1.50M
Bundesliga
Alex ArceIndepend. Rivadavia · 30
%60
3gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




CD Leganés