Ignacio Mauricio Jesús Arce
Paraguay · Attacker

Ignacio Mauricio Jesús Arce

YAŞ30
BOY187
DOĞUM YERİCarapeguá
LİGWorld Cup
BU SEZON5G · 0A
Gol50.46 / 90
Asist00.00 / 90
Şut282.59 / 90
Kilit pas141.29 / 90
Başarılı dripling80.74 / 90
Kazanılan ikili857.86 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 73 forvetler
Gol — %85 (0.46) Şut — %94 (2.6) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %71 (1.29) Drible — %50 (0.74) İkili mücadele — %75 (%46) 62 ORT. % 85 94 0 71 50 75
  • Gol 0.46 %85
  • Şut 2.6 %94
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.29 %71
  • Drible 0.74 %50
  • İkili mücadele %46 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 973 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 CONMEBOL Libertadores2026 · Independ. Rivadavia · 7 maç 9gol1.
8. CONMEBOL Libertadores2025 · LDU de Quito · 6 maç 4gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2024 0 2025 8 2026 5
GolAsist
2026/27 22 1.024 5 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaIndepend. Rivadavia 17 973 5 0 6.86
World CupParaguay 5 51 0 0 6.30
Şut28%39 isabet
Kilit pas15
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan88%45
Müdahale9
Faul2014 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 111111 yedek
G+A / 900.44
Kart4
Kaptan5maçta
2025/26 17 1.115 7 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaIndepend. Rivadavia 11 658 3 0 6.83
CONMEBOL LibertadoresLDU de Quito 6 457 4 1 7.37
Şut29%45 isabet
Kilit pas9
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan92%41
Müdahale4
Faul2710 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11134 yedek
G+A / 900.65
Kart3
2024/25 2 152 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Copa AmericaParaguay 2 152 0 0 6.35
Şut3
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan11%35
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 112
TOPLAM GOL145 penaltı
İLK 112611 yedek girdi
KART7
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 3 %21
  • 76-90+' 5 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 9 4-4-2 — 7 4-1-3-2 — 4 4-2-3-1 — 4 4-3-1-2 — 4 5-4-1 — 3 31 maç
  • 5-3-29%29
  • 4-4-27%23
  • 4-1-3-24%13
  • 4-2-3-14%13
  • 4-3-1-24%13
  • 5-4-13%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Racing ClubH 3-1 78 2 6.4
22.08.2026 IndependienteAC 0-0 90 1 7.5
15.08.2026 Belgrano CordobaA 2-0
08.08.2026 Estudiantes de Rio CuartoHC 2-1 93 2 5 7.6
03.08.2026 Sarmiento JuninA 2-1 49 1 6.9
30.07.2026 HuracanHC 2-1 84 1 5 8.3
26.07.2026 Atletico TucumanAC 0-0 91 6.3
04.07.2026 FranceH 0-1
29.06.2026 GermanyA 1-1
26.06.2026 AustraliaH 0-0 23 0 6.5
20.06.2026 TürkiyeA 0-1
13.06.2026 USAA 4-1 28 0 6.1
10.05.2026 Union Santa FeH 1-2 90 2 6.6
26.04.2026 Gimnasia M.H 5-1 77 1 3 6.6
20.04.2026 BanfieldA 0-0 26 3 6.3
11.04.2026 Argentinos JRSH 3-1 45 1 6.7
02.04.2026 TigreA 0-2 26 6.9
23.03.2026 Rosario CentralH 2-0 89 1 2 7.6
15.03.2026 Gimnasia L.P.A 2-3 13 6.3
12.03.2026 Barracas CentralH 1-2 19 2 6.5
03.03.2026 River PlateH 1-1 12 6.5
24.01.2026 Atletico TucumanHC 2-1 91 1 6.7
01.11.2025 AldosiviA 3-1 28 1 1 7.2
18.10.2025 BanfieldH 1-2 90 3 6.5
28.09.2025 HuracanH 0-0 99 1 6.2
20.09.2025 Union Santa FeA 2-2 96 1 2 7.6
13.09.2025 LanusA 1-0 26 6.2
30.08.2025 Argentinos JRSH 2-1
22.08.2025 TigreA 1-1
08.08.2025 Estudiantes L.P.A 2-1 45 1 6.7
26.07.2025 Belgrano CordobaH 0-0 94 2 6.2
20.07.2025 Barracas CentralA 0-3 90 1 3 7.9
13.07.2025 Newells Old BoysH 1-2 90 4 7.0
29.05.2025 Central Cordoba de SantiagoH 3-0 59 1 2 7.3
16.05.2025 FlamengoA 2-0 85 6.2
07.05.2025 Deportivo Tachira FCA 2-3 69 2 3 8.9
22.04.2025 FlamengoH 0-0 79 6.3
10.04.2025 Deportivo Tachira FCH 2-0 88 2 4 8.9
03.04.2025 Central Cordoba de SantiagoA 0-0 77 3 6.6
29.06.2024 BrazilH 1-4 73 1 6.2
24.06.2024 ColombiaA 2-1 79 2 6.5
ŞUT31
GOL6
xG5.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%19.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
85' · xG 0.0 84' · xG 0.0 79' · xG 0.0 70' · xG 0.0 · GOL 70' · xG 0.0 29' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 81' · xG 0.0 8' · xG 0.0 62' · xG 0.062 25' · xG 0.042 45' · xG 0.0 15' · xG 0.0 81' · xG 0.0 39' · xG 0.289 78' · xG 0.1 74' · xG 0.024 29' · xG 0.038 22' · xG 0.349 · GOL 20' · xG 0.054 75' · xG 0.075 85' · xG 0.589 80' · xG 0.098 · GOL 71' · xG 0.788 · GOL 55' · xG 0.065 35' · xG 0.113 22' · xG 0.207 90' · xG 0.995 · GOL 90' · xG 0.365 9' · xG 0.788 57' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%45) Kontra atak — 6 (%19) Açık oyun — 3 (%10) Duran top — 3 (%10) Korner — 3 (%10) Penaltı — 2 (%6) 31 şut
  • Asist sonrası14%45
  • Kontra atak6%19
  • Açık oyun3%10
  • Duran top3%10
  • Korner3%10
  • Penaltı2%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 13 (%42) Sağ ayak — 13 (%42) Sol ayak — 5 (%16) 31 şut
  • Kafa13%42
  • Sağ ayak13%42
  • Sol ayak5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 3 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 6 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 6 %19
  • 31-45' 3 %10
  • 46-60' 2 %6
  • 61-75' 6 %19
  • 76-90+' 11 %35
SCOUT RAPORUAggregated only · 658 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.3Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS56.5658 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİYükselişte+27.8
ROL UYUMU2025
Bitirici 54.1
Pivot forvet 53.9
İçe kat eden kanat 50.4
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %83
Dakika %59
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %73
Dakika %70
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 50.9 78 65
Gol / 90 0.37 0.65 57
Şut / 90 2.58 3.4 76
Ortalama rating 6.67 7.15 93
Tahmini xG / 90 0.338 0.48 70
Şut isabeti 35.71 48 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +27.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam