LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 4A
Asist20.65 / 90
Şut10.33 / 90
Kilit pas123.93 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili72.29 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 24 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.3 %4
- Asist 0.65 %96
- Kilit pas 3.93 %100
- Drible 0.33 %35
- İkili mücadele %37 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 275 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Süper Lig2024 · Fenerbahce · 35 maç
11gol14.
13asist1.
🥇
UEFA Nations League2022 · Serbia · 6 maç
4asist1.
🥇
Eredivisie2022 · Ajax · 34 maç
11gol14.
17asist1.
🥇
Eredivisie2021 · Ajax · 34 maç
13gol8.
19asist1.
🥇
Eredivisie2020 · Ajax · 34 maç
14gol8.
16asist1.
🥈
Süper Lig2023 · Fenerbahce · 38 maç
10gol17.
14asist2.
🥉
Euro Championship2020 · Serbia · 8 maç
6asist3.
4.
UEFA Champions League2026 · NEC Nijmegen · 4 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
EredivisieNone · Netherlands
🏆
KNVB BekerNone · Netherlands
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
Eredivisie2021/2022 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2020/2021 · Netherlands
🏆
Eredivisie2020/2021 · Netherlands
🏆
Super Cup2019 · Netherlands
🏆
Eredivisie2018/2019 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2018/2019 · Netherlands
🥈
CupNone · Serbia · 2nd Place
🥈
Florida CupNone · World · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
League CupNone · England · 2nd Place
🥈
Super LigaNone · Serbia · 2nd Place
🥈
Süper Lig2024/2025 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2023/2024 · Türkiye · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2022/2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2021 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
Cup2009/2010 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2008/2009 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 41 G+A
GolAsist
2026/27
7
539
0
4
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas21
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan14%39
Müdahale5
Faul44 kazanılan
İlk 1161 yedek
G+A / 900.67
Kart1
2024/25
51
3.714
13
16
7.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%60 isabet
Kilit pas109
Drible20%56 başarı
İkili kazanılan141%47
Müdahale47
Faul3255 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı3
İlk 11429 yedek
G+A / 900.7
Kart4
Kaptan13maçta
2023/24
53
4.220
15
16
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%57 isabet
Kilit pas114
Drible39%51 başarı
İkili kazanılan153%43
Müdahale39
Faul3255 kazanılan
Ofsayt21
Penaltı104 kaçan
İlk 11494 yedek
G+A / 900.66
Kart3
Kaptan9maçta
2022/23
29
2.506
7
13
7.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%68 isabet
Kilit pas122
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan95%46
Müdahale29
Faul2737 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı3
İlk 1129
G+A / 900.72
Kart61
Kaptan29maçta
2021/22
42
3.571
15
20
7.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%56 isabet
Kilit pas168
Drible48%54 başarı
İkili kazanılan144%42
Müdahale26
Faul3752 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı43 kaçan
İlk 11411 yedek
G+A / 900.88
Kart2
Kaptan41maçta
2020/21
46
3.689
19
22
7.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut79%59 isabet
Kilit pas169
Drible57%61 başarı
İkili kazanılan185%46
Müdahale38
Faul3968 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı101 kaçan
İlk 11433 yedek
G+A / 901.0
Kart1
Kaptan43maçta
TOPLAM GOL154 penaltı
İLK 114915 yedek girdi
KART7
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 4 %27
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 2 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-219%31
- 4-2-3-118%29
- 3-4-2-112%19
- 4-3-38%13
- 3-1-4-23%5
- 4-4-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları20verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | PEC ZwolleA | 1-3 | 91 | 1 | – | 6.5 | |
| 25.08.2026 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | Bodo/GlimtH | 1-3 | 88 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 15.08.2026 | Willem IIA | 1-4 | 86 | – | 6.2 | ||
| 11.08.2026 | Olympiakos PiraeusH | 2-1 | 113 | 1 | – | 7.7 | |
| 08.08.2026 | TelstarH | 1-2 | 87 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 04.08.2026 | Olympiakos PiraeusA | 0-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 26.05.2025 | HataysporA | 4-2 | 63 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | EyüpsporHC | 2-1 | 88 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 09.05.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | BesiktasH | 0-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-3 | 23↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 20.04.2025 | KayserisporHC | 3-3 | 81 | – | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | SivassporA | 1-3 | 89 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 06.04.2025 | TrabzonsporH | 4-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | BB BodrumsporA | 2-4 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | SamsunsporH | 0-0 | 58 | – | 7.3 | ||
| 13.03.2025 | RangersA | 0-2 | 46↑ | 3 | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | RangersH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | AntalyasporH | 3-0 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.02.2025 | GalatasarayA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | AnderlechtA | 2-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | KasimpasaH | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.02.2025 | AnderlechtH | 3-0 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.02.2025 | AlanyasporA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | RizesporH | 3-2 | 45↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 30.01.2025 | FC MidtjyllandA | 2-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | GoztepeH | 3-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 23.01.2025 | LyonHC | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | Adana DemirsporA | 0-4 | 24↑ | 2 | 1 | 7.9 | |
| 13.01.2025 | KonyasporA | 2-3 | 89 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 05.01.2025 | HataysporH | 2-1 | 76 | – | 7.7 | ||
| 20.12.2024 | EyüpsporAC | 1-1 | 82 | 2 | 7.0 | ||
| 15.12.2024 | Istanbul BasaksehirH | 3-1 | 35↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 11.12.2024 | Athletic ClubHC | 0-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | BesiktasA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.12.2024 | Gazişehir GaziantepHC | 3-1 | 80 | 1 | – | 8.2 | |
| 28.11.2024 | Slavia PrahaA | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.5 | |
| 23.11.2024 | KayserisporAC | 2-6 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 10.11.2024 | SivassporHC | 4-0 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 07.11.2024 | AZ AlkmaarA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | TrabzonsporAC | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | BB BodrumsporH | 2-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 24.10.2024 | Manchester UnitedHC | 1-1 | 79 | 2 | 7.5 | ||
| 20.10.2024 | SamsunsporAC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 03.10.2024 | TwenteAC | 1-1 | 80 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.09.2024 | AntalyasporA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.09.2024 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | GalatasarayH | 1-3 | 61 | 2 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | KasimpasaAC | 0-2 | 81 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 30.08.2024 | AlanyasporH | 3-0 | 83 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 25.08.2024 | RizesporA | 0-5 | 78 | 1 | – | 8.2 | |
| 17.08.2024 | GoztepeA | 2-2 | 87 | 2 | 6.6 | ||
| 13.08.2024 | LilleH | 1-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2024 | Adana DemirsporH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 06.08.2024 | LilleA | 2-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 30.07.2024 | FC LuganoH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.07.2024 | FC LuganoA | 3-4 | 69 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.05.2024 | İstanbulsporH | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 3 | 9.3 |
| 19.05.2024 | GalatasarayAC | 0-1 | 89 | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 228 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
10.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

