S. Sigurðarson
Iceland · Attacker

S. Sigurðarson

YAŞ24
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol11.23 / 90
Şut33.70 / 90
Kazanılan ikili56.16 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.230.65
Şut 3.701.77
Kazanılan ikili 6.165.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Eliteserien2025 · Sandefjord · 27 maç 15gol3.
5. Eredivisie2026 · GO Ahead Eagles · 3 maç 2gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2023 · Iceland
🏆 Besta deild2022 · Iceland
🏆 Fotbolti.net Cup A2021 · Iceland
🥈 1. Deild2022 · Iceland · 2nd Place
🥈 Fotbolti.net Cup A2022 · Iceland · 2nd Place
🥈 1. Deild2021 · Iceland · 2nd Place
🥈 Fotbolti.net Cup A2020 · Iceland · 2nd Place
🥈 Besta deild2019 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 19 G+A
2024 4 2025 19 2026 1
GolAsist
2026/27 3 73 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 3 73 1 0 7.00
Şut3%67 isabet
İkili kazanılan5%50
İlk 1112 yedek
G+A / 901.23
2025/26 41 2.730 18 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 27 2.090 15 1 7.19
EredivisieGO Ahead Eagles 14 640 3 0 6.74
Şut56%70 isabet
Kilit pas25
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan172%47
Müdahale13
Faul2448 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11338 yedek
G+A / 900.63
Kart31
2024/25 15 793 4 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 15 793 4 0 6.99
Şut22%55 isabet
Kilit pas10
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan71%48
Müdahale10
Faul918 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1187 yedek
G+A / 900.45
TOPLAM GOL24
İLK 114217 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 4 %17
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 7 %29
  • 46-60' 4 %17
  • 61-75' 4 %17
  • 76-90+' 3 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 20 4-3-3 — 20 4-2-3-1 — 16 4-4-2 — 1 4-5-1 — 1 5-4-1 — 1 59 maç
  • 4-1-4-120%34
  • 4-3-320%34
  • 4-2-3-116%27
  • 4-4-21%2
  • 4-5-11%2
  • 5-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2026 ADO Den HaagH 3-1 5
16.08.2026 FeyenoordA 2-2 6 1 1 7.3
08.08.2026 Willem IIH 4-1 62 2 6.7
17.05.2026 NEC NijmegenA 2-1 45 6.6
10.05.2026 PSV EindhovenH 1-4 72 6.5
03.05.2026 Sparta RotterdamA 2-2 67 4 6.6
23.04.2026 AZ AlkmaarH 0-0 64 1 6.9
11.04.2026 GroningenA 0-0 70 6.2
05.04.2026 PEC ZwolleH 5-0 62 1 3 7.6
22.03.2026 UtrechtA 2-0 82 1 6.2
15.03.2026 NAC BredaH 6-0 75 1 2 7.3
08.03.2026 TwenteH 1-4 17 1 6.5
01.03.2026 ExcelsiorA 0-1 14 6.2
22.02.2026 HeraclesH 4-0 31 1 6.7
15.02.2026 FeyenoordA 1-0 2
11.02.2026 HeerenveenH 1-3 23 1 6.3
08.02.2026 TelstarH 1-1 16 1 1 8.0
30.11.2025 KFUM OsloH 2-0 78 1 6.6
22.11.2025 StromsgodsetA 2-6 77 2 5 9.2
09.11.2025 TromsoH 1-0 21 6.9
02.11.2025 Ham-KamA 3-1 65 6.6
29.10.2025 RosenborgA 1-1 18 1 6.6
26.10.2025 FredrikstadH 0-0 70 6.7
19.10.2025 MoldeA 1-3 70 1 2 7.3
04.10.2025 BryneH 1-0 90 1 6.9
29.09.2025 HaugesundA 2-3 90 1 3 7.3
20.09.2025 BrannH 0-3 71 1 6.3
14.09.2025 Sarpsborg 08 FFA 2-1 90 2 6.9
31.08.2025 Bodo/GlimtH 1-2 90 1 6.3
17.08.2025 Kristiansund BKA 2-2 98 2 5 8.6
10.08.2025 VikingH 1-2 80 6.9
03.08.2025 ValerengaA 2-1 80 1 6.7
26.07.2025 Sarpsborg 08 FFH 3-2 90 1 3 7.3
20.07.2025 Kristiansund BKH 6-0 90 3 4 9.3
12.07.2025 Bodo/GlimtA 2-0 90 6.3
06.07.2025 RosenborgH 2-0 65 1 6.6
30.06.2025 BrannA 1-0 69 6.7
16.05.2025 VikingA 3-1 90 1 6.3
11.05.2025 ValerengaH 2-1 90 1 2 7.9
04.05.2025 TromsoA 0-1 90 1 2 7.5
27.04.2025 Ham-KamH 2-0 90 1 1 7.7
21.04.2025 FredrikstadA 3-1 90 1 7.0
06.04.2025 MoldeH 3-0 76 2 2 8.3
30.03.2025 KFUM OsloA 3-1 72 1 1 7.3
01.12.2024 FredrikstadH 0-1 66 1 7.0
23.11.2024 LillestromA 0-3 76 6.7
10.11.2024 ODD BallklubbH 1-0 13 6.9
02.11.2024 VikingA 3-2 31 6.7
27.10.2024 KFUM OsloH 2-1 30 1 6.9
19.10.2024 MoldeA 0-1 14 6.7
05.10.2024 Kristiansund BKA 2-1 87 1 4 7.2
29.09.2024 RosenborgH 0-1 86 4 6.6
22.09.2024 TromsoA 3-0 60 2 6.6
15.09.2024 BrannH 2-2 74 1 1 7.3
01.09.2024 Ham-KamA 1-1 90 1 3 8.0
25.08.2024 Kristiansund BKH 1-0 75 1 7.0
09.08.2024 StromsgodsetH 2-2 45 1 3 7.2
04.08.2024 Sarpsborg 08 FFA 2-1 25 2 7.0
28.07.2024 HaugesundH 4-3 21 7.0
ŞUT32
GOL5
xG4.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%15.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.428 · GOL 90' · xG 0.132 83' · xG 0.052 76' · xG 0.037 17' · xG 0.085 8' · xG 0.043 51' · xG 0.039 47' · xG 0.381 43' · xG 0.133 39' · xG 0.086 11' · xG 0.044 86' · xG 0.113 82' · xG 0.191 80' · xG 0.093 41' · xG 0.243 · GOL 35' · xG 0.054 20' · xG 0.038 24' · xG 0.113 23' · xG 0.068 22' · xG 0.047 4' · xG 0.123 · GOL 66' · xG 0.059 81' · xG 0.165 90' · xG 0.377 85' · xG 0.207 · GOL 90' · xG 0.238 80' · xG 0.035 79' · xG 0.193 34' · xG 0.051 5' · xG 0.03 90' · xG 0.18 · GOL 84' · xG 0.029
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%50) Korner — 7 (%22) Duran top — 4 (%12) Açık oyun — 3 (%9) Kontra atak — 2 (%6) 32 şut
  • Asist sonrası16%50
  • Korner7%22
  • Duran top4%12
  • Açık oyun3%9
  • Kontra atak2%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 17 (%53) Sol ayak — 11 (%34) Sağ ayak — 4 (%12) 32 şut
  • Kafa17%53
  • Sol ayak11%34
  • Sağ ayak4%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 4 %12
  • 16-30' 5 %16
  • 31-45' 5 %16
  • 46-60' 2 %6
  • 61-75' 1 %3
  • 76-90+' 15 %47
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 59 maç
GO Ahead Eagles 17maç 2025–2026
Sandefjord 42maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-19 Patro Eisden Sandefjord
2023-07-04 Breidablik Patro Eisden
2022-10-17 HK Kopavogur Breidablik
2022-04-08 Breidablik HK Kopavogur
2021-10-16 IBV Vestmannaeyjar Breidablik
2021-05-01 Breidablik IBV Vestmannaeyjar
2020-08-14 Grindavik Breidablik
2020-06-30 Breidablik Grindavik
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eliteserien2025 · Sandefjord 1kırmızı · 12 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2090 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.7Eliteserien 2025
PERFORMANS65.62090 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 66.6
Pivot forvet 64.2
İçe kat eden kanat 60.3
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %77
Dakika %93
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %83
Dakika %94
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 56.1 78 72
Tahmini xG / 90 0.446 0.48 93
Gol / 90 0.42 0.65 65
Şut isabeti 66.67 48 100
Ortalama rating 6.74 7.15 94
İsabetli şut / 90 1.41 1.8 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam