Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.65 / 90
Kilit pas10.55 / 90
Başarılı dripling21.10 / 90
Kazanılan ikili116.04 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.22
Asist
0.000.27
Şut
1.651.37
Kilit pas
0.551.33
Başarılı dripling
1.101.37
Kazanılan ikili
6.046.99
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Eliteserien2025 · Sandefjord
5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
2
164
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan11%35
Faul49 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26
27
2.034
5
6
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%48 isabet
Kilit pas30
Drible31%41 başarı
İkili kazanılan158%54
Müdahale42
Faul3566 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11252 yedek
G+A / 900.49
Kart3
Kaptan8maçta
2024/25
26
1.840
3
4
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas31
Drible36%41 başarı
İkili kazanılan149%52
Müdahale35
Faul3263 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11224 yedek
G+A / 900.34
Kart6
2023/24
30
1.474
3
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas14
Drible32%51 başarı
İkili kazanılan112%46
Müdahale38
Faul3339 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111614 yedek
G+A / 900.18
Kart3
TOPLAM GOL6
İLK 11476 yedek girdi
KART8
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-125%47
- 4-3-322%42
- 4-2-3-14%8
- 4-5-11%2
- 5-4-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | VikingH | 1-1 | 90 | 2 | 6.4 | ||
| 15.03.2026 | ValerengaA | 1-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | KFUM OsloH | 2-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | TromsoHC | 1-0 | 19 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Ham-KamAC | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 29.10.2025 | RosenborgAC | 1-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | FredrikstadHC | 0-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | MoldeAC | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 04.10.2025 | BryneHC | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 29.09.2025 | HaugesundAC | 2-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | BrannHC | 0-3 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 45↑ | 3 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Kristiansund BKA | 2-2 | 72 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | VikingH | 1-2 | 71 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.07.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 3-2 | 66 | 1 | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | Kristiansund BKH | 6-0 | 73 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.07.2025 | Bodo/GlimtA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.07.2025 | RosenborgH | 2-0 | 45 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.06.2025 | BrannA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.06.2025 | HaugesundH | 4-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | BryneA | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 25.05.2025 | StromsgodsetH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 16.05.2025 | VikingA | 3-1 | 73 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.05.2025 | ValerengaH | 2-1 | 76 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.05.2025 | TromsoA | 0-1 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | Ham-KamH | 2-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2025 | FredrikstadA | 3-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | MoldeH | 3-0 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | KFUM OsloA | 3-1 | 72 | – | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | FredrikstadH | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | ODD BallklubbH | 1-0 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.11.2024 | VikingA | 3-2 | 73 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.10.2024 | KFUM OsloH | 2-1 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | MoldeA | 0-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | RosenborgH | 0-1 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | TromsoA | 3-0 | 60 | 2 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | BrannH | 2-2 | 74 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 01.09.2024 | Ham-KamA | 1-1 | 79 | 2 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | Kristiansund BKH | 1-0 | 75 | 4 | 7.0 | ||
| 09.08.2024 | StromsgodsetH | 2-2 | 67 | – | 6.6 | ||
| 04.08.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | HaugesundH | 4-3 | 90 | 2 | 1 | 3 | 9.3 |
| 13.07.2024 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 08.07.2024 | StromsgodsetA | 1-1 | 98 | – | 7.0 | ||
| 03.07.2024 | TromsoH | 1-2 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 27.06.2024 | Ham-KamH | 1-2 | 87 | – | 6.9 | ||
| 02.06.2024 | KFUM OsloA | 3-3 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 29.05.2024 | Bodo/GlimtA | 1-1 | 15↑ | 2 | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | HaugesundA | 2-1 | 85 | 2 | 6.5 | ||
| 20.05.2024 | VikingH | 0-3 | 75 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | BrannA | 2-1 | 63 | – | 7.5 | ||
| 12.05.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 4-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | MoldeH | 3-1 | 77 | 4 | 7.9 | ||
| 28.04.2024 | FredrikstadA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.04.2024 | RosenborgA | 2-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 03.12.2023 | LillestromH | 1-0 | 89 | 3 | 7.7 | ||
| 26.11.2023 | StabaekA | 2-1 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 12.11.2023 | RosenborgH | 3-2 | 77 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 06.11.2023 | AalesundA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.10.2023 | BrannH | 1-1 | 71 | – | 6.5 |
ŞUT33
GOL0
xG2.2
xG FARKI-2.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%73
- Açık oyun6%18
- Kontra atak3%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%85
- Kafa4%12
- Sol ayak1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 5 %15
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 8 %24
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 3 %9
- 76-90+' 9 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-02-13
Egersund
→
Sandefjord
free transfer
Egersund
→
Sandefjord
free transfer
2021-02-01
Fram
→
Egersund
?
Fram
→
Egersund
?
2020-12-31
Egersund
→
Fram
End of loan
Egersund
→
Fram
End of loan
2020-10-05
Fram
→
Egersund
loan transfer
Fram
→
Egersund
loan transfer
2020-02-26
Sandefjord
→
Fram
free transfer
Sandefjord
→
Fram
free transfer
2019-09-02
Helsinki IFK
→
Sandefjord
End of loan
Helsinki IFK
→
Sandefjord
End of loan
2019-03-24
Sandefjord
→
Helsinki IFK
loan transfer
Sandefjord
→
Helsinki IFK
loan transfer
2019-03-20
Sandefjord II
→
Sandefjord
-
Sandefjord II
→
Sandefjord
-
2017-01-01
Sandefjord Yth.
→
Sandefjord II
-
Sandefjord Yth.
→
Sandefjord II
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2024 · Sandefjord
6sarı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2034 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.9Eliteserien 2025
PERFORMANS62.02034 dk
KARARVeri yetersiz44/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
38.6
Çizgi kanadı
37.7
İçe kat eden kanat
36.2
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%70
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%79
Dakika
%93
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
1.317
0.48
100
Şut isabeti
100
48
100
Ortalama rating
6.6
7.15
92
Performans skoru
31.4
78
40
İsabetli şut / 90
1.22
1.8
68
Şut / 90
1.22
3.4
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giuliano SimeoneAtletico Madrid · 23
%95
4gol
6asist
62scout
€40.00M
La Liga
Diego BriCordoba · 23
%68
3gol
3asist
70scout
Segunda División
Agustín UrziHuracan · 25
%66
1gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Alexander Nollenberger1. FC Magdeburg · 28
%65
3gol
3asist
59scout
€800K
2. Bundesliga
Amad DialloManchester United · 23
%61
2gol
3asist
63scout
Premier League
Walter MazzanttiHuracan · 29
%60
3gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Jurgen BardhiÜmraniyespor · 28
%60
5gol
3asist
59scout
1. Lig
Abdessamad EzzalzouliReal Betis · 24
%60
10gol
8asist
73scout
€30.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
